• Informacje na temat:

  solową płytę

Artykuły na temat: solową płytę
 • "M jak miłość": Kacper Kuszewski wydał solową płytę!

  .... Wszystkie piosenki są zupełnie nowe i napisane specjalnie dla mnie. A skąd pomysł na płytę właśnie w tym stylu? - Inspiracją był stary album rodzinny z pięknymi, przedwojennymi zdjęciami moich(...) choć jeden z bohaterów, którzy pojawili się w "Albumie rodzinnym", przypomina... któregoś z Mostowiaków? Kto kupi nową płytę, ten się przekona! Od razu zapowiadamy też, że Kacper Kuszewski niedługo...

 • "Must Be The Music": Paulina Sykut nagrywa płytę!

  Prowadząca program "Must Be The Music" Paulina Sykut-Jeżyna nagrywa, od dawna zapowiadaną, solową płytę.

 • Beata Kozidrak zrobi to dla brata! Odda mu hołd na nowej płycie?

  Wszystko szło ku dobremu. Starszy brat martwił się o jej przyszłość. Chciał jej pomóc w zbudowaniu nowego życia. Nie zdążył... odszedł na zawsze.

 • David Gilmour: Nowy solowy album w 2015 roku!

  Lider Pink Floyd David Gilmour zapowiada, że w 2015 roku ukaże się jego nowa solowa płyta.

 • Anna Dereszowska nagrywa płytę

  Grupa Machina del Tango powstała w 2001 roku z inicjatywy pianistki i kompozytorki Urszuli Borkowskiej. W 2009 roku, we współpracy z Anną Dereszowską, nagrana została płyta "Tangomania", na której dominowały najsłynniejsze polskie tanga. Tym razem formacja postanowiła wykonać utwory powiązane z filmami. - Nagrywamy wspólnie z Machiną del Tango naszą drugą płytę, tym razem z piosenkami...

 • Anja Orthodox solo

  Po 27 latach działalności z grupą Closterkeller wokalistka Anja Orthodox postanowiła nagrać solową płytę. Nie oznacza to jednak końca zespołu.

 • Szkoła

  Ela Nowik z licealnej 3a chce nagrać swoją solową płytę i prosi o pomoc Wacka Mrozińskiego, który pomaga jej w komponowaniu muzyki. Podczas wspólnej pracy...

 • Pablopavo na marginesie (nowa płyta "Tylko")

  Pod koniec października ukaże się płyta "Tylko" - w pełni solowy album Pablopavo, wokalisty grupy Vavamuffin.

 • Wiśniewski wyda żonie płytę

  Lekcja z Mandaryną niczego go nie nauczyła i Michał (34 l.) chce rozkręcić karierę solową kolejnej żony. "Ania wyda 6 grudnia płytę: Trzynaście rzeczowników w życiu kobiety " - napisał wczoraj Wiśniewski na swoim blogu.

 • Kielich "Lepiej już nie będzie nam": Nadchodzi druga solowa płyta basisty Lady Pank

  "Drapacz chmur" to tytuł nowej płyty Krzysztofa Kieliszkiewicza - Kielicha, basisty Lady Pank. Album ukaże się na rynku 20 lutego.

Zdjęcia na temat: solową płytę
Wideo na temat: solową płytę
 • Powstanie kinowy film inspirowany płytą Kasi Stankiewicz

  Najnowsza płyta Kasi Stankiewicz stała się inspiracją nie tylko dla malarzy i rzeźbiarzy, lecz także twórców filmowych. Na podstawie piosenek z albumu „Lucy and the Loop” nakręcony zostanie film, składający się z dziesięciu odrębnych etiud. W pracy przy projekcie wezmą udział m. in. Jacek Borcuch i Grzegorz Zgliński. Katarzyna Stankiewicz ma nadzieję, że film trafi do dystrybucji kinowej. Wokalistka przygotowuje się także do promującego krążek koncertu w warszawskiej Stodole. „Lucy and...

 • Syn Kasi Nosowskiej z narzeczoną na Fryderykach. Co zdradził Jastrzębskiej?

  Mikołaj Krajewski opowiedział o koncertowaniu ze swoją mamą Katarzyną Nosowską. Zdradził również, że pracuje nad solową płytą. Przed kamerą po raz pierwszy pojawił się ze swoją narzeczoną Marianną. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Już jest nowy singiel "odmienionego" Wiśniewskiego! Będzie hit?

  Michał Wiśniewski debiutuje właśnie swoją solową płytą. W ramach promocji przefarbował włosy na "normalny" kolor i udzielił wywiadu, w którym opowiedział o swoim bankructwie. Teraz przyszła pora na muzykę. Jak Wam się podoba nowy Michał?

Dyskusje na temat: solową płytę