• Informacje na temat:

  sondaż znajdziecie

Artykuły na temat: sondaż znajdziecie
 • Catherine Deneuve: Znalazła męża, pozując do "Playboya"

  ...najmniej 20 zapisanych trwale w historii światowego kina. Reklamy z jej udziałem zapewniły ogromne zyski firmom kosmetycznym. W wyniku sondażu przeprowadzonego we Francji w połowie lat 80

 • Kolejny program TVP zawieszony

  Znany program publicystyczny "Forum" został zawieszony, bo jego zespół chciał wyemitować sondaże przedwyborcze - pisze "Rzeczpospolita".

 • Ulubione musicale Brytyjczyków

  Pamiętny musical "Grease" z udziałem Johna Travolty i Olivii Newton-John zwyciężył w sondażu na ulubiony musical Brytyjczyków. W dziesiątce najlepszych znalazło się aż pięć produkcji Andrew Lloyd Webbera, którego śmiało można nazwać "królem musicali".

 • Najlepsze hiphopowe kawałki

  ..."Fight The Power" grupy Public Enemy zwyciężył w sondażu na "100 największych hiphopowych utworów w historii".

 • Najgorszy tata w show-biznesie

  Najsłynniejszy ostatnio rockowy rozrabiaka, czyli Pete Doherty (Babyshambles, eks-The Libertines), został wybrany "najgorszym ojcem w show-biznesie" w internetowym sondażu. Uzależniony od narkotyków muzyk ma syna Estile'a ze związku z byłą dziewczyną Lisą Moorish. Tuż za Doherty'm znalazł się Michael Jackson.

 • Julia Roberts najpopularniejszą damą ekranu

  W niezależnym sondażu przeprowadzonym wśród brytyjskich kobiet na pytanie: "Którą z hollywoodzkich dam ekranu chciałabyś być najbardziej?" - najwięcej głosów otrzymała Julia Roberts ( "Erin Brokovich" , "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" ), wyprzedzając Angelinę Jolie ( "Lara Croft: Tomb Raider" ). Sondaż został przeprowadzony na zlecenie stacji TCM.

 • "Whole Lotta Love" Led Zeppelin najlepszym gitarowym riffem

  Przebój hardrockowej grupy Led Zeppelin "Whole Lotta Love" z 1969 roku w sondażu BBC 2 został uznany za najlepszy gitarowy motyw (tzw. riff) wszech czasów. Sondaż przygotowali muzyczni krytycy i producenci, typując sto utworów.

 • Carmen Electra: Tyłeczek roku

  Carmen Electra, była gwiazdka serial u "Słoneczny patrol", zdobyła zaszczytny tytuł "Tyłeczka roku" w sondażu męskiego magazynu "FHM". O włos pokonała drugą w klasyfikacji Kylie Minogue.

 • Najmniej seksowni faceci

  Coraz częściej pojawiają się różnego rodzaju sondaże, w których wybiera się najpiękniejsze lub najseksowniejsze osoby na świecie. Tymczasem magazyn "Company" ogłosił listę najmniej seksownych facetów na ziemi. W tegorocznej edycji zabawy, na mało zaszczytnym 1. miejscu znalazł się australijski wokalista Peter Andre, który w 2004 roku był trzeci na tej liście.

 • J. Simpson: Najlepszy biust

  Amerykańska wokalistka Jessica Simpson zwyciężyła w kolejnym sondażu piękności. Po wygranej w kategorii "Najseksowniejsza kobieta Ameryki" (według czytelników magazynu "Maxim") piosenkarka może się pochwalić tytułem posiadania "najlepszego biustu w Hollywood".