• Informacje na temat:

  sonia bohosiewicz aktorka

Artykuły na temat: sonia bohosiewicz aktorka
 • Sonia Bohosiewicz w filmie "Skarbek"

  Od kilku dni Sonia Bohosiewicz dzieli się na Instagramie efektami swojej wizyty na Śląsku. Nie pojechała tam jednak na urlop. Jak dowiedział się PAP Life, aktorka pracuje tam nad swoim najnowszym filmem zatytułowanym "Skarbek". Zdjęcia do tej produkcji realizowane są między innymi w Chorzowie i Mikołowie.

 • Sonia Bohosiewicz w skąpym stroju na tarasie

  Sonia Bohosiewicz postanowiła podzielić się z internautami kadrem ukazującym, jak radzi sobie z domową izolacją. Na wspomnianej fotografii widać, jak aktorka oddaje się słonecznej kąpieli na swoim tarasie, a w opisie żartobliwie zapytała swoich fanów: "Bahamy czy Chałupy?".

 • Wpadka Sonii Bohosiewicz. Protestowała przeciw rasizmowi, używając hasła z wyprzedaży

  We wtorek, 2 czerwca, mediami społecznościowymi zawładnęły czarne kwadraty. To element akcji Blackout Tuesday, będącej wyrazem solidarności z czarnoskórymi mieszkańcami USA i sprzeciwu wobec dyskryminacji ze względu na kolor skóry. Osoby, które dołączają do tej akcji, w podpisach pod czarnym kwadratem umieszczają hasztag #blackouttuesday. Inaczej postąpiła Sonia Bohosiewicz, która zamiast tego...

 • Restrykcyjna dieta sióstr Bohosiewicz

  ..."Spojrzałam na swoje uda i bardzo się zdenerwowałam" - wyznała Sonia Bohosiewicz w rozmowie ze swoją młodszą siostrą Mają. I zadeklarowała, że dołącza do jej wyzwania, które polega na radykalnej zmianie sposobu odżywiania.

 • Sonia Bohosiewicz znów rozśpiewana

  Na fali sukcesu i popularności filmu "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy" powstał musical "Król swingu". Lada dzień Maciej Stuhr, Sonia Bohosiewicz i Kuba Badach wyruszą w kolejną trasę koncertową. Jak zapowiada aktorka, każdy koncert będzie zupełnie inny i wyjątkowy.

 • Sonia Bohosiewicz nagrywa debiutancką płytę

  Rozśpiewałam się po filmie "Excentrycy" - mówi Sonia Bohosiewicz. Od dłuższego czasu gwiazda jeździ po Polsce z koncertem "10 sekretów Marylin Monroe", teraz natomiast postanowiła nagrać płytę. Znajdą się na niej standardy muzyki jazzowej.

 • Sonia Bohosiewicz: Najpiękniejszy kolor kostiumu

  Sonia Bohosiewicz gra obecnie postać ciepłej, a jednocześnie energetycznej i z dużym poczuciem humoru siostry oddziałowej w serialu "Diagnoza". Akcja serialu dzieje się na Śląsku. Według niej istnieje coś takiego jak śląska tożsamość - kobiety stamtąd są wyraziste i zdecydowane. Ona sama również, choć jak przyznaje niektórzy mogliby życzyć sobie, by była potulniejsza.

 • Sonia Bohosiewicz wydała książkę! O czym jest "Leniwa żona"?

  Sonia Bohosiewicz postanowiła podzielić się swoimi szybkimi oraz sprawdzonymi przepisami i wydała książkę kucharską. Dlaczego aktorka zdecydowała się ją zatytułować "Leniwa żona"?

 • Sonia Bohosiewicz o serialu "Diagnoza": Widzowie uwielbiają Wandę

  ...​Serialowa Wanda Jureczko to twarda, charakterna Ślązaczka z dużym poczuciem humoru. Sonia Bohosiewicz znakomicie odnalazła się w roli siostry oddziałowej, która bez wątpienia nie tylko poprzez różowy kolor fartucha dodaje energii i kolorytu całej ekipie medyków. Prywatnie Wanda jest mężatką i zmaga się z różnymi życiowymi trudnościami.

 • Cybulski dla Sonii Bohosiewicz

  Sonia Bohosiewicz , która zagrała w filmie "Rezerwat" Łukasza Palkowskiego, otrzymała Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego, przyznawaną młodym polskim aktorom wyróżniającym się wybitną indywidualnością.

Zdjęcia na temat: sonia bohosiewicz aktorka
Wideo na temat: sonia bohosiewicz aktorka
 • Tak mieszka Sonia Bohosiewicz

  Mateusz Hładki wybrał się z kamerą „Dzień Dobry TVN” do królestwa Soni Bohosiewicz. Jak mieszka? Aktorka zdradziła szczegóły z licznych imprez, które klasycznie mają miejsce w domowej kuchni oraz z tych odbywających się na ogromnym tarasie. O co pokłóciła się z mężem podczas aranżacji wnętrza? (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Sonia Bohosiewicz: Aktorka, producentka, bizneswoman

  Sonia Bohosiewicz sprawdza się nie tylko jako aktorka, ale także w roli bizneswoman. Od pięciu lat prowadzi z mężem własną restaurację. Coraz chętniej zajmuje się także produkowaniem spektakli teatralnych – obecnie pracuje nad recitalem z piosenkami Marylin Monroe. Jak podkreśla, świetnie się czuje w tej roli.

 • Sonia Bohosiewicz: Nie jestem wredna

  Sonia Bohosiewicz jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka przyznała, że lubi dzielić się swoim życiem jedynie za pośrednictwem kontra na Instagramie. (Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: sonia bohosiewicz aktorka