• Informacje na temat:

  sonia bohosiewicz przed

Artykuły na temat: sonia bohosiewicz przed
 • Sonia Bohosiewicz w filmie "Skarbek"

  Od kilku dni Sonia Bohosiewicz dzieli się na Instagramie efektami swojej wizyty na Śląsku. Nie pojechała tam jednak na urlop. Jak dowiedział się PAP Life, aktorka pracuje tam nad swoim najnowszym filmem zatytułowanym "Skarbek". Zdjęcia do tej produkcji realizowane są między innymi w Chorzowie i Mikołowie.

 • Wpadka Sonii Bohosiewicz. Protestowała przeciw rasizmowi, używając hasła z wyprzedaży

  ...dyskryminacji ze względu na kolor skóry. Osoby, które dołączają do tej akcji, w podpisach pod czarnym kwadratem umieszczają hasztag #blackouttuesday. Inaczej postąpiła Sonia Bohosiewicz, która zamiast tego dała hasztag #blackfriday, który dotyczy słynnych jesiennych wyprzedaży.

 • Sonia Bohosiewicz nagrywa debiutancką płytę

  Rozśpiewałam się po filmie "Excentrycy" - mówi Sonia Bohosiewicz. Od dłuższego czasu gwiazda jeździ po Polsce z koncertem "10 sekretów Marylin Monroe", teraz natomiast postanowiła nagrać płytę. Znajdą się na niej standardy muzyki jazzowej.

 • Sonia Bohosiewicz znów rozśpiewana

  Na fali sukcesu i popularności filmu "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy" powstał musical "Król swingu". Lada dzień Maciej Stuhr, Sonia Bohosiewicz i Kuba Badach wyruszą w kolejną trasę koncertową. Jak zapowiada aktorka, każdy koncert będzie zupełnie inny i wyjątkowy.

 • Sonia Bohosiewicz w... SB

  Sonia Bohosiewicz zagrała jedną z głównych ról w opartym na prawdziwych wydarzeniach filmie Waldemara Krzystka "80 milionów". Artystka wcieliła się w funkcjonariuszkę Służb Bezpieczeństwa.

 • Sonia Bohosiewicz: Tylko grać

  Czy społeczeństwo się zaśmieje? Inni obywatele niż ci u Jerzego Stuhra? Wydaje mi się, że teraz już tak. Chociaż on sam mówi, że boi się, iż dostanie "po łbie" - mówi Sonia Bohosiewicz w wywiadzie z Krystianem Zającem. Aktorka zagrała jedną z głównych ról w najnowszym filmie reżysera zatytułowanym "Obywatel".

 • Sonia Bohosiewicz: Kobiety rosną w siłę

  ..."To bardzo ciepła, mądra, inteligentna osoba z dużym poczuciem humoru" - tak Sonia Bohosiewicz komplementuje Jerzego Stuhra. Aktorka wystąpiła w jego najnowszym filmie "Obywatel". Przyznaje jednak, że w swoim życiu częściej spotyka inspirujące kobiety niż mężczyzn.

 • Bohosiewicz serialowo

  Krakowska aktorka Sonia Bohosiewicz (33 lata), o której ostatnio zrobiło się głośno dzięki głównej żeńskiej roli w filmie "Rezerwat" ma szansę ugruntować swoją ekranową popularność i wejść do pierwszej ligi telewizyjnych gwiazd.

 • "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy": Złote dziewczyny Sonia Bohosiewicz i Natalia Rybick

  Na pierwszy rzut oka zupełnie nie są do siebie podobne. Wanda (Sonia Bohosiewicz) jest samotną lekarką, smutną i zaniedbaną. Modesta (Natalia Rybicka) to typowa femme fatale. Pięknie ubrana, skrywa twarz w cieniu kapelusza, uwodzi jednym spojrzeniem. Ale kiedy te dwie kobiety wychodzą na scenę w duecie - nie mają sobie równych. Śpiewają, tańczą, uwodzą optymizmem. I nie ma w tym nic...

 • "Obywatel": Bohosiewicz i Stuhr biorą ślub

  ...25 maja 1982 roku, w budynku USC trwają nerwowe przygotowania do ceremonii ślubnej. Jan Bratek (Maciej Stuhr) i Renata Zgółka(Sonia Bohosiewicz) stoją przed urzędniczką USC.

Zdjęcia na temat: sonia bohosiewicz przed
Dyskusje na temat: sonia bohosiewicz przed