• Informacje na temat:

  sonia bohosiewicz urodziła

Artykuły na temat: sonia bohosiewicz urodziła
 • Bohosiewicz: Tego jeszcze nie grałam

  Sonia Bohosiewicz wystąpiła w jednej z głównych ról w "Obławie", która jest jedną z 13. produkcji walczących o Złote Lwy na festiwalu filmowym w Gdyni. "Jeszcze czegoś takiego nie grałam" - wyznała artystka.

 • Kobieta wielu talentów

  Prowadzenie domu, kariera, biznes. Jak Sonia Bohosiewicz znajduje na to wszystko czas?

 • "Bitwa na głosy": Kto w finale?

  W sobotę (28 kwietnia) poznamy pełny skład finały "Bitwy na głosy". O możliwość wokalnego pojedynku z zespołem Kamila Bednarka powalczą drużyny Ryszarda Rynkowskiego i Meza. Poza tym w programie pojawi się jurorka Sonia Bohosiewicz, która w zeszłym tygodniu urodziła syna. W jakiej roli zobaczymy młodą mamę?

 • Schudła, bo chciała być autentyczna

  Bardzo zeszczuplała. Zmieniła kolor włosów i styl. Jest piękniejsza. Sonia Bohosiewicz wyznaje skąd ta zmiana, jakie powoduje reakcje i jak ona sama czuje się z nową sobą.

 • Rosyjski gwiazdor w "Fotografie"

  W "Fotografie" Waldemara Krzystka, obok Tomasza Kota, Adama Woronowicza, Sonii Bohosiewicz i Agaty Buzek, zobaczymy również Aleksandra Bałujewa. Rosyjski aktor znany jest m.in. z roli w "Peacemakerze", gdzie jego przeciwnikami byli George Clooney i Nicole Kidman czy w "Dowodzie życia" z Russellem Crowe'em i Meg Ryan.

 • Janusz Majewski w Alei Sławy

  Znakomity reżyser Janusz Majewski odsłonił w poniedziałek swoją gwiazdę w łódzkiej Alei Sławy na głównej ulicy miasta - Piotrkowskiej. W uroczystości wzięła udział rodzina i przyjaciele reżysera, m.in. Juliusz Machulski i aktorka Sonia Bohosiewicz.

 • Baby boom wśród gwiazd

  Marieta Żukowska, czyli podkomisarz Aleksandra Lewicka z "Instynktu", urodziła córeczkę, Cezary Pazura, czyli prezes Malicki z "Siły wyższej", doczekał się pierwszego syna, a Monika Pikuła i Marcin Bosak, czyli Kasia z "Rezydencji" i Tomek Malewicz z "Hotelu 52", po raz drugi zostali rodzicami. Rok 2012 był bardzo szczęśliwy nie tylko dla nich!

 • Komedia z futbolem w tle

  ...ustrojowej z legendą polskiej piłki nożnej w tle. W obsadzie obrazu znaleźli się m.in. Sonia Bohosiewicz, Rafał Królikowski, Małgorzata Socha, Julia Kamińska i Jerzy Trela. "Być jak Kazimierz Deyna(...). Partnerować mu będzie Gabriela Muskała w roli matki głównego bohatera. W pozostałych rolach pojawią się: Jerzy Trela, Krzysztof Kiersznowski, Sonia Bohosiewicz, Małgorzata Socha, Rafał Królikowski, Rafał...

 • Disco polo w "Bitwie na głosy"

  ..., to wielka twoja klasa, że pozwalasz Kasi [Doroń, solistce zespołu] do woli śpiewać. To, że ta dziewczyna nie ma jeszcze podpisanego kontraktu..." - Sonia Bohosiewicz chwaliła solistkę grupy, ale też(...), którą pan im przekazał" - powiedziała Alicja Węgorzewska. "To, jak się poruszacie, to jest niezwykłe" - pochwalił Zbigniew Zamachowski. "Odebrało mi mowę" - krótko oceniła Sonia Bohosiewicz...

 • Matka, żona i aktorka. Nigdy gwiazda!

  Nie lubi, gdy nadaje się jej przydomek "gwiazda", bo dziś określenie to ma według niej pejoratywne zabarwienie. Woli, gdy mówi się o niej: Sonia Bohosiewicz. Z zawodu aktorka. W miejscu, w którym(...). W wyprodukowanej na zlecenie telewizji publicznej "Aidzie" zagra samotną matkę dwójki dzieci. Partnerować będzie jej młodsza o 15 lat, stojąca u progu sławy, siostra Maja. Choć Sonia Bohosiewicz sukces odniosła...