• Informacje na temat:

  sonny

Artykuły na temat: sonny
 • 20 lat od śmierci Sonny’ego Bono

  To miał być zwykły wypad na narty, jeden z wielu, jaki Sonny Bono urządzał sobie w ciągu ostatnich 20 lat. Jednak tym razem wyprawa zakończyła się tragicznie. Kultowy muzyk zginął 5 stycznia 1998 roku, a wokół śmierci narosło wiele legend i mitów.

 • Sophie Ellis-Bextor ma syna

  Brytyjska piosenkarka Sophie Ellis-Bextor (25 l.) dwa miesiące przed terminem urodziła swoje pierwsze dziecko. W szpitalu Chelsea And Westminster w Londynie na świat przyszedł chłopiec, który otrzymał imię Sonny.

 • Reżyserski debiut Nicolasa Cage'a

  ...30 sierpnia w słynnym kurorcie Deauville, na południu Francji, rozpocznie się Festiwal Kina Amerykańskiego. Jednym z wydarzeń imprezy będzie światowa premiera filmu "Sonny", debiutu reżyserskiego słynnego hollywoodzkiego aktora Nicolasa Cage'a ( "Szyfry wojny" ).

 • Nowe wcielenie Melanie Blatt

  O swoim istnieniu zdecydowała się przypomnieć wszystkim fanom Melanie Blatt, do niedawna jeszcze członkini grupy All Saints. Wraz ze swoim chłopakiem Stuartem Zenderem wokalistka ma zamiar stworzyć duet będący współczesną wersją słynnej pary Sonny i Cher.

 • Nowy album P.O.D.

  Członkowie amerykańskiej formacji P.O.D., którą mieliśmy okazje gościć w zeszłym roku w Polsce, rozpoczęli już prace nad swym drugim albumem. Sonny, Wuv, Traa i Marcos zaszyli się w swoim studio w San Francisco gdzie komponują utwory na płytę, która ukaże się w na przełomie lipca i sierpnia tego roku.

 • "Bardziej rockowa płyta"

  ...między innymi wybitny producent Glen Ballard (m.in. Alanis Morissette oraz doskonale znany z grupy Eurythmics Dave Stewart. Gościnnie partie wokalne nagrał z Anastacią Sonny z bardzo popularnej w USA...

 • Cher: Miała tylu kochanków co Kleopatra?

  ...na piękną i smukłą nastolatkę, z niezwykłą urodą, którą zawdzięczała ormiańskim korzeniom. Mając 16 lat, poznała muzyka Sonny'ego Bono. Był od niej o 11 lat starszy. Matka Cher uważa, że córka zakochała się w nim, bo... przypominał jej ojca. Powstał duet Sonny & Cher. Była połowa lat 60. Wyróżniali się kolorowymi strojami, stanowiącymi inspirację dla całego pokolenia dzieci-kwiatów. Ich przebój...

 • Bill Murray powtórzył kultową rolę z "Dnia świstaka"

  ..., głównego bohatera filmu "Dzień świstaka". Minutowy spot rozpoczyna się w ten sam sposób, co wszystkie poranki filmowego pogodynka. Pobudka o szóstej rano, Sonny i Bono z głośnika radiowego, spotkanie...

 • Sekuła kręci, Rhames boksuje

  Andrzej Sekuła ( "Pulp Fiction" , "Hypercube: Cube 2" ), znany operator i reżyser polskiego pochodzenia oraz ciemnoskóry hollywoodzki aktor Ving Rhames ( "Mission: Impossible 2" , "Grzech" ) przygotowują się do realizacji filmowej biografii słynnego boksera Sonny'ego Listona. Obraz powstanie dla studia Paramount Pictures.

 • Jest w 4 miesiącu ciąży

  Brytyjska artystka ma ze swoim mężem, Richardem Jonesem, basistą zespołu The Feeling, syna - Sonny'ego. "Dziecko przyjdzie na świat w kwietniu i oczywiście jesteśmy bardzo podekscytowani, że Sonny będzie miał brata lub siostrę" - można przeczytać na stronie Ellis-Bextor. Piosenkarka występuje ostatnio (obok odwiecznej twarzy tej marki - Kate Moss) w kampanii promocyjnej Rimmela.

Zdjęcia na temat: sonny
Dyskusje na temat: sonny