• Informacje na temat:

  sophia loren zdjęcia

Artykuły na temat: sophia loren zdjęcia
 • Sophia Loren powróciła na plan filmowy

  Sophia Loren wróciła na plan filmowy. W Bari we włoskiej Apulli trwają z jej udziałem zdjęcia do ekranizacji powieści "Życie przed sobą" z 1975 r., którą napisał Romain Gary. Film reżyseruje syn gwiazdy światowego kina, Edoardo Ponti.

 • Sophia Loren siostrą przełożoną

  Sophia Loren ( "Hrabina z Hongkongu" ) wcieliła się w rolę matki przełożonej zakonu w świątecznej reklamie jednego z największych włoskich operatorów telefonii komórkowej. Zdjęcia gwiazdy kina w czarno-białym habicie opublikowała środowa (29 listopada) prasa.

 • Sophia Loren: Oscarowy jubileusz

  Ikona światowego kina Sophia Loren świętuje 50 rocznicę zdobycia Oscara. Otrzymała go za główną rolę w filmie "Matka i córka" ("La Ciociara") w reżyserii Vittorio De Sica. Gwiazda w wywiadzie dla włoskiej prasy wyznała, że odkurza statuetkę codziennie.

 • Sophia Loren gra w filmie syna

  Prawie 79-letnia Sophia Loren wróciła na plan filmowy. Najsłynniejsza włoska aktorka gra w filmie reżyserowanym przez jej syna, Edoardo Pontiego. To ekranizacja monodramu Jeana Cocteau "Głos ludzki", przedstawiającego historię porzuconej kobiety.

 • Sophia Loren: Jej życie na ekranie

  Sophia Loren powiedziała, że jej życie "było bajką". Włoska gwiazda, która we wrześniu skończyła 75 lat, zakończyła w czwartek, 3 grudnia, prace na planie filmu telewizyjnego "Mój dom jest pełen luster", opowiadającego o jej życiu.

 • Sophia Loren apeluje o... czystość

  Sophia Loren zaapelowała do nowego burmistrza Neapolu Luigiego De Magistrisa o to, by uwolnił miasto ze stert śmieci, zalegających od miesięcy na ulicach. Po raz kolejny gwiazda włoskiego kina zabrała głos w sprawie kryzysu śmieciowego w Kampanii.

 • Nieznane zdjęcia Sophii Loren

  Dwadzieścia nieznanych, nigdy wcześniej niepublikowanych zdjęć Sophii Loren, autorstwa legendarnego fotografa tygodnika "Time" - Alfreda Eisenstaedta, pojawiło się w sieci. Aktorka wyznała, że jest bardzo szczęśliwa, mogąc je oglądać.

 • Sophia Loren i Carlo Ponti: Miłość, której sprzeciwił się Watykan

  Pontiemu zaczęła statystować w filmach. Jeszcze pod rodowym nazwiskiem Scicolone, które Carlo Ponti dopiero po pewnym czasie zmienił na Loren. Pseudonim, pod którym Sophia jest znana na całym świecie, wziął się ze zmiany jednej litery w nazwisku znanej w owych latach szwedzkiej aktorki Marty Toren, której plakat wisiał w gabinecie Pontiego. Sophia Loren i Carlo Ponti zaczęli się spotykać. "Ponieważ był...

 • Sophii Loren "Życie jak film"

  Drogę ku sławie Sophii Scicolone, która znana jest miłośnikom kina jako Sophia Loren, opisuje książka "Życie jak film".

 • Sophia Loren nago w kalendarzu Pirelli

  ...72-letnia Sophia Loren ( "Hrabina z Hongkongu" ) pojawi się nago na zdjęciu dla przyszłorocznego słynnego kalendarza Pirelli - poinformował w najnowszym numerze włoski tygodnik "Gente". Będzie to, jak się podkreśla, pierwsze takie zdjęcie największej gwiazdy włoskiego kina.