• Informacje na temat:

  sophie marceau

Artykuły na temat: sophie marceau
 • Sophie Marceau poluje na paparazzich

  Tym razem role się odwróciły. To gwiazda ekranu, sławna francuska aktorka Sophie Marceau zaczęła polować na... paparazzich i filmuje ich na ulicach Paryża. Nagrania następnie umieszcza na portalach społecznościowych - co bardzo się nie podoba fotografowanym.

 • Isabelle Adjani zamiast Sophie Marceau

  Francuska aktorka Isabelle Adjani ("Miłość Adeli H.", "Diabolique" , "Opętanie") zastąpi w filmie "Bon Voyage" inną francuską gwiazdę Sophie Marceau ( "Świat to za mało" , "Wierność" , "Waleczne serce - Braveheart" ). Jak podał magazyn Variety , powodem zamiany jest ciąża Sophie Marceau.

 • Sophie Marceau w miłosnym trójkącie

  Sophie Marceau ( "Świat to za mało" ), Vincent Perez ( "Królowa potępionych" ) i Charles Berling ("Nelly i pan Arnaud"), stworzą miłosny trojkąt w filmie "Je reste". Produkcja rozpocznie się w styczniu 2003 roku, w Paryżu.

 • Sophie Marceau z Maciejem Stuhrem

  Francuska aktorka Sophie Marceau ( "Anthony Zimmer" , "Belfegor - upiór Luwru" ) oraz polski aktor Maciej Stuhr ( "Francuski numer" , "Fuks" ) poprowadzą galę wręczenia Europejskich Nagród Filmowych (EFA), która 2 grudnia odbędzie się w Warszawie. Za scenografię uroczystości odpowiedzialny będzie laureat Oscara Allan Starski ( "Pianista" , "Lista Schindlera" ).

 • "Seks, miłość i terapia": Sophie Marceau nimfomanką

  Sophie Marceau powraca i uwodzi seksapilem w wielkim przeboju francuskich kin - komedii "Seks, miłość i terapia". Najnowszy film Tonie Marshall, zdobywczyni Cezara za "Salon piękności Venus", trafi na polskie ekrany w 2015 roku, ale dystrybutor już teraz zaprezentował pełny humoru i pikantnie śmiesznych scen zwiastun obrazu.

 • Marceau zamienia się w Bellucci

  Marina de Van, współautorka kinowego hitu "Osiem kobiet", jest reżyserką thrillera "Nie oglądaj się", w którym spotykają się dwie aktorki o niezwykłej urodzie i nieprzeciętnym talencie: Sophie Marceau i Monica Bellucci. Tak elektryzującego żeńskiego duetu dawno w kinie nie było.

 • Marceau i Dolan w jury festiwalu w Cannes. Będą też polskie akcenty!

  Organizatorzy festiwalu w Cannes ujawnili pełny skład jury, które oceni filmy zgłoszone do konkursu głównego. Zasiądą w nim m.in. aktorka Sophie Marceau i młody kanadyjski reżyser Xavier Dolan.

 • "Kobiety mają w sobie siłę"

  ..." target="_blank">"Zostaję!" to najnowsza produkcja z udziałem francuskiej gwiazdy światowego kina Sophie Marceau. Film jest historią małżeńskiego kryzysu...

 • "Pożądanie": Żonaty mężczyzna to jej jedyne tabu

  Dystrybutor filmu "Pożądanie" zaprezentował oficjalny polski zwiastun obrazu z gwiazdą "Nietykalnych" (François Cluzet) oraz Sophie Marceau w rolach głównych. Film pojawi się w polskich kinach 18 lipca.

 • "Pożądanie" : Iluzoryczna miłość

  Przepiękna, dojrzała, seksowna pisarka Elsa (Sophie Marceau) spotyka przystojnego adwokata w sile wieku Pierre'a (François Cluzet). Czy wolno im będzie postawić na szali życie rodziny i jego wagę porównać z nagle rozbudzonym pożądaniem?

Zdjęcia na temat: sophie marceau
Dyskusje na temat: sophie marceau