• Informacje na temat:

  sopot festivalu

Artykuły na temat: sopot festivalu
 • W niedzielę, 4 września, jury 42. Sopot Festivalu przyznało Bursztynowego Słowika. Nagrodę zdobył, co dla wielu osób było sporym zaskoczeniem, Andrzej "Piasek" Piaseczny, który śpiewał utwór "Z głębi duszy". O tym sukcesie wokalista tuż po zakończeniu festiwalu opowiedział w rozmowie z INTERIA.PL.

 • Wraca Sopot Festival. Dwa koncerty pokaże TVN

  Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, po dwuletniej przerwie powraca Sopot Festival z marką "Top of the Top", należącą do firmy Marcina Perzyny. W dniach 18-20 sierpnia tego roku wydarzenie muzyczne przyciągnie do Sopotu 50 polskich gwiazd, takich jak Edyta Górniak, Kayah, Cleo czy Andrzej Piaseczny. Pierwsze dwa koncerty będzie transmitować stacja TVN.

 • Sopot: Wojna festiwali

  W tym roku w Sopocie, w niewielkim odstępie czasu, odbędą się aż dwa duże festiwale. Jako pierwszy, w piątek, 19 sierpnia, rozpocznie się Festiwal Jedynki, przygotowany przez TVP. Z kolei w dniach 2-4 września odbędzie się Sopot Festival, po raz pierwszy organizowany przez stację TVN. Obie telewizje próbują się prześcignąć w pomysłach, które mają przyciągnąć przed ekrany widzów.

 • Zespół Virgin, którego wokalistką jest kontrowersyjna Dorota "Doda" Rabczewska, podczas zakończonemu w ostatni weekend 42. Sopot Festivalu, otrzymał od publiczności nagrodę Bursztynowego Słowika. Teraz grupa przez długi czas będzie zbierało żniwo sukcesu.

 • Sopot Festival powróci do TVP po 12 latach?

  Alternatywnej na tegorocznym festiwalu w Opolu. Tradycją międzynarodowego Sopot Festivalu jest rywalizacja o nagrodę Bursztynowego Słowika. Pierwszą edycję zorganizowała Telewizja Polska w 1961(...)Właścicielem praw do wydarzenia muzycznego jest Miasto Sopot. "Decyzje w sprawie organizacji jeszcze nie zapadły, ale Miasto Sopot jest zainteresowane współpracą z TVP" - mówi portalowi...

 • Polsat rezygnuje z festiwalu w Sopocie

  ..."Pomimo bardzo pozytywnych doświadczeń z lat ubiegłych i dobrego odbioru festiwalu przez publiczność, w tym roku nie zdecydowaliśmy się na wzięcie udziału w realizacji lub współtworzeniu Sopot Festivalu - informuje Wirtualnemedia.pl Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Telewizji Polsat - Postanowiliśmy zaproponować naszym widzom inne pozycje w ramówce" - dodaje. Telewizja Polsat...

 • Sopot Festiwal, zorganizowany w ostatni weekend po raz pierwszy przez stację telewizyjną TVN, miał mniejszą oglądalność, niż odbywający się dwa tygodnie wcześniej Festiwal Jedynki TVP1. Według danych przygotowanych przez TNS OBOP, 42. Sopot Festiwal oglądało średnio 2,1 miliona widzów, podczas gdy impreza telewizji publicznej przyciągnęła przed ekrany średnio 3 miliony widzów.

 • Reaktywacja Sopot Festival: Kto powalczy o Słowika?

  W dniach 24-25 sierpnia w wyremontowanej Operze Leśnej w Sopocie odbędzie się Sopot Festival, który powraca po trzyletniej przerwie.

 • Sopot Festival: Perfect i Kombii w repertuarze The Beatles!

  ...24 sierpnia, po trzech latach przerwy (podczas której słynny leśny został gruntownie wyremontowany), w Operze Leśnej rozpoczął się Sopot Festiwal 2012.

 • W sobotę, 1 września, popularna piosenkarka wystąpi podczas 44. Sopot Festivalu. Publiczność i telewidzowie usłyszą nowy przebój Dody.