• Informacje na temat:

  sopot komentarze

Artykuły na temat: sopot komentarze
 • 20 lat od występu Whitney Houston w Sopocie

  Whitney Houston po raz pierwszy i jedyny wystąpiła w Operze Leśnej podczas Sopot Festival. Amerykańska gwiazda promowała wówczas swoją płytę "My Love Is Your Love" ( posłuchaj! ), a jej koncert(...) specjalne dmuchawy (zażyczyła sobie temperatury przynajmniej 18 stopni), to i tak kilkukrotnie pokazywała ludziom, że jest jej zimno. Po jej koncercie pojawiły się komentarze, że z obawy o głos, Amerykanka...

 • Top Of The Top Sopot Festival 2019: Co się wydarzyło pierwszego dnia?

  Koncerty "Forever Young" i "Love Forever" rozpoczęły Top Of The Top Sopot Festival 2019. Co wydarzyło się pierwszego dnia pokazywanej przez TVN imprezy w Operze Leśnej?

 • ...). Bardzo dużą widownię miał też Sopot Festival w TVN, który odbywa się w ostatni weekend sierpnia (3,2 mln widzów). Mimo że mamy dopiero kwiecień, to już wiadomo, że do Sopotu na imprezę TVN przyjedzie znana amerykańska wokalistka Norah Jones. Stacja właśnie negocjuje warunki kontraktu. Opole, Top Trendy czy Sopot? Który festiwal w Waszej opinii jest najlepszy? Czekamy na komentarze!

 • Top Of The Top Sopot Festival: ​Ola Gintrowska śpiewa Myslovitz, fani grzmią z oburzenia

  Znana z m.in. programu "Twoja twarz brzmi znajomo" i eliminacji do Eurowizji 2016 wokalistka Aleksandra Gintrowska zbiera cięgi za wykonanie przeboju grupy Myslovitz podczas Top Of The Top Sopot Festival.

 • Sopot: Agnieszka Chylińska znów z Grzegorzem Skawińskim

  Sporą niespodziankę fanom nieistniejącej już grupy O.N.A. sprawiła Agnieszka Chylińska. Podczas urodzinowego występu z okazji 20-lecia działalności scenicznej na Sopot TOPtrendy u jej boku pojawili się muzycy tego zespołu: Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk.

 • Acid Drinkers na Top Of The Top Sopot Festival 2019: Taniec w rzeźni

  Sporym zaskoczeniem dla widzów TVN była obecność metalowej grupy Acid Drinkers podczas koncertu "Love Forever" w ramach Top Of The Top Sopot Festival 2019.

 • W sobotę, 1 września, popularna piosenkarka wystąpi podczas 44. Sopot Festivalu. Publiczność i telewidzowie usłyszą nowy przebój Dody.

 • Enrique Iglesias z Dodą!

  Seria koncertów przy molo to pierwsza odsłona Sopot Festival. Koncerty będą trwać cztery dni, czyli niemal tyle co sam festiwal. W lipcu wystąpią m.in. Stachursky, Szymon Wydra, Lady Pank, September(...). Podobnie jak Doda... Czy sądzicie, że Doda i młody Iglesias tworzyliby udaną parę? Czekamy na Wasze opinie i komentarze! Zobacz teledyski Dody i Virgin oraz Enrique Iglesiasa na stronach...

 • Rodowicz się nie dogadała

  Maryla Rodowicz nie wystąpi podczas Sopot Festival 2009. Piosenkarka nie porozumiała się z organizatorem w sprawie formy swojego występu.

 • Edyta Górniak i Gromee z piosenką "Król": Fani doszukują się plagiatu

  Premiera nowej piosenki "Król" Edyty Górniak i Gromee'ego podczas Top Of The Top Sopot Festival wzbudziła spore emocje wśród fanów wokalistki.