• Informacje na temat:

  sopot top of the top festival 2013

Artykuły na temat: sopot top of the top festival 2013
 • Kombi na Top Of The Top Sopot Festival 2019: Widzowie TVN pytają, gdzie jest Grzegorz Skawiński

  Widzowie TVN nie mogli uwierzyć, gdy podczas występu grupy Kombi na Top Of The Top Sopot Festival 2019 na scenie nie pojawił się Grzegorz Skawiński.

 • Top of the Top Festival Sopot w sierpniu. Koncerty pokaże TVN

  W sierpniu w Operze Leśnej w Sopocie odbędzie się druga po reaktywacji edycja Top of the Top Festival Sopot. Tym razem na scenie wystąpią także zagraniczne gwiazdy, co oznacza powrót do międzynarodowej formuły festiwalu.

 • Sopot Festival 2013: Rekordziści (Top Of The Top)

  ..."Przygotuj się na topowych artystów, którzy teraz biją rekordy popularności w Europie i w Polsce" - tak reklamuje się w telewizji Sopot Festival 2013 (23-24 sierpnia). Rekordy popularności! To musi być niezły festiwal - pomyślałem.

 • Sukces Sopot Top Of The Top (wyniki oglądalności)

  Sopot Top Of The Top Festival 2013 oglądało w Polsacie 2,69 mln widzów, niemal o milion więcej niż ubiegłoroczną edycję imprezy - podaje serwis Wirtualnemedia.pl.

 • Edyta Górniak trzy razy na Top Of The Top w Sopocie

  Edyta Górniak na scenie Opery Leśnej, w trakcie tegorocznego Sopot Top Of The Top Festival, pojawi się aż trzy razy.

 • Wraca Sopot Festival. Dwa koncerty pokaże TVN

  Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, po dwuletniej przerwie powraca Sopot Festival z marką "Top of the Top", należącą do firmy Marcina Perzyny. W dniach 18-20 sierpnia tego roku wydarzenie muzyczne przyciągnie do Sopotu 50 polskich gwiazd, takich jak Edyta Górniak, Kayah, Cleo czy Andrzej Piaseczny. Pierwsze dwa koncerty będzie transmitować stacja TVN.

 • Sopot: Festiwali nigdy dość

  Pod koniec sierpnia 2013 roku odbędzie się druga edycja muzycznego Sopot TOP of the TOP Festival, który w całości na żywo będzie można zobaczyć w telewizji Polsat. Na scenie wystąpią gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej.

 • Rea Garvey w "Must Be The Music"

  Były wokalista i założyciel zespołu Reamonn, znanego chociażby z przeboju "Supergirl" - Rea Garvey będzie gościem specjalnym trzeciego półfinału "Must Be The Music" w najbliższą niedzielę (11 maja).

 • Beata: Jestem gotowa (cover "Maria Magdalena" Sandry)

  ...-2015 w studiach w Berlinie, Monachium, Sztokholmie, Paryżu i Warszawie. W Polsce Beata zadebiutowała utworem "The Rainbow Love" podczas Sopot Festival Top Of The Top 2013, wystąpiła także podczas(...)Beata (stylizowane często na Beat.a) to pseudonim Beaty Fesser. Jej motto brzmi: "Mam top producentów, niezły album, kocham muzykę, jestem gotowa - I promise". "Promise" to tytuł płyty, która pojawi...

 • Anastacia kończy 50 lat: Nic nie zbije mnie z tropu

  Amerykanka ruszyła w trasę. Ponad 60 koncertów (w tym w Polsce - Anastacia była jedną z gwiazd Sopot Top of the Top Festival ) odwiedziło ponad 300 tysięcy fanów, a kolejne europejskie występy są planowane(...) r. wykryto u niej z kolei raka piersi. Pomógł wówczas zabieg chirurgiczny i radioterapia. W lutym 2013 roku wokalistka poinformowała jednak o nawrocie nowotworu, a choroba zmusiła ją do odwołania...