• Informacje na temat:

  sopot wojewódzki

Artykuły na temat: sopot wojewódzki
 • Rock odpowiada Wojewódzkiemu

  W ostatnim numerze "Polityki" Kuba Wojewódzki skrytykował odbywający się w pierwszy weekend czerwca Sopot TOPtrendy Festiwal 2013. Z jurorem "X-Factora" polemizuje prowadzący sopocką imprezę Maciej Rock.

 • Rzeszów-Opole-Sopot

  ..." Opole 2007, zdobywcą Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Piosenki "Carpathia Festival" Rzeszów 2006. Pectus gościł w telewizyjnym programie rozrywkowym "Kuba Wojewódzki Show". W styczniu 2007 roku(...) Pectus pracuje wspólnie z producentem Tomkiem Bonarowskim nad materiałem na debiutancki album. Niedawno piosenka grupy "To, co chciałbym Ci dać" walczyła o Bursztynowego Słowika Sopot 2008. Lider...

 • Mandaryna u Kuby Wojewódzkiego o małżeństwie z Michałem Wiśniewskim: Sami to rozłożyliśmy

  Wracająca na scenę po kilkuletniej przerwie Marta "Mandaryna" Wiśniewska była gościem Kuby Wojewódzkiego. Popularnego dziennikarza bardziej jednak interesowały sprawy małżeństwa z Michałem Wiśniewskim.

 • Wojewódzki o Wiśniewskim

  Kuba Wojewódzki odrzucił zaproszenie do nowego talk-show Michała Wiśniewskiego, który od marca pojawi się w TVN. Były juror "Idola" nie jest fanem grupy Ich Troje, jednak w swe 40. urodziny wybrał się na koncert tej grupy na sopockie molo.

 • Ibisz, Kammel czy Wojewódzki?

  Wojewódzki i Czesław Mozil. Trwają poszukiwania pozostałych jurorów. "X-Factor" to program wymyślony przez Simona Cowella - muzycznego biznesmena, jurora i współtwórcę sukcesów "Mam talent!" oraz "Idola(...) show w naszym kraju, czyli Kubę Wojewódzkiego. Dziennikarz najprawdopodobniej umili sobie czas oczekiwania, biorąc udział w nowym show TVN-u, czyli wspomnianym wcześniej "X-Factor". Przy ostatniej...

 • Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie: Sylwia Grzeszczak świętuje 10-lecie

  ...wykonaniu Houston, a Robert Leszczyński zachęcał do zmiany repertuaru. "Nie jest rewelacyjna, ale jest taka jak ja, skromna" - mówił wówczas Kuba Wojewódzki. Ostatecznie Sylwia odpadła przed...

 • "X Factor" lepiej niż Sopot TOPtrendy, ale...

  Ostatni odcinek "X Factora" przed finałem zanotował drugą najsłabszą oglądalność w tej edycji. Show TVN w bezpośredniej rywalizacji minimalnie pokonał koncert "trendy" w ramach festiwalu Sopot TOPtrendy.

 • "X Factor" lepiej niż Sopot TOPtrendy, ale...

  Ostatni odcinek "X Factora" przed finałem zanotował drugą najsłabszą oglądalność w tej edycji. Show TVN w bezpośredniej rywalizacji minimalnie pokonał koncert "trendy" w ramach festiwalu Sopot TOPtrendy.

 • Sopot: Agnieszka Chylińska znów z Grzegorzem Skawińskim

  Sporą niespodziankę fanom nieistniejącej już grupy O.N.A. sprawiła Agnieszka Chylińska. Podczas urodzinowego występu z okazji 20-lecia działalności scenicznej na Sopot TOPtrendy u jej boku pojawili się muzycy tego zespołu: Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk.

 • "To, co chciałbym Ci dać"

  Wschód słońca nad polskim morzem i godziny stania w zimnej wodzie - tak wyglądało kręcenie teledysku przez debiutującą rockową grupę Pectus. Piosenka "To, co chciałbym Ci dać" to propozycja do konkursu na Sopot Festival 2008.