• Informacje na temat:

  spears imprezuje

Artykuły na temat: spears imprezuje
 • Britney Spears: Niebezpieczne imprezy

  Na początku listopada do sądu trafił pozew rozwodowy Britney Spears. Od tego czasu wokalistka niemal codziennie imprezuje, co bogato dokumentują plotka rskie media (słynne już zdjęcia z Britney bez majtek). Może się okazać, że te wybryki zaszkodzą jej w sprawie wywalczenia opieki nad dwójką jej dzieci z Kevinem Federlinem.

 • Prawda o łysej Britney Spears

  Model Isaac Cohen, który przez kilka tygodni spotykał się z Britney Spears, ujawnił pikantne ciekawostki na temat piosenkarki. A wokalistka wciąż szaleje - niedawno ogoliła głowę na łyso...

 • Przyjaźń "byłych" Britney Spears

  Kiedyś byli partnerami Britney Spears, teraz się przyjaźnią. Mowa o Justinie Timberlake'u i Kevinie Federline.

 • Britney Spears ujawni wszystko

  Szczegóły dwuletniego małżeństwa z Kevinem Federlinem zamierza ujawnić Britney Spears w wywiadzie z magazynem "Vanity Fair".

 • Britney Spears atakuje męża

  W utworze "Why Should I Be Sad" Britney Spears oskarża byłego męża, z którym rozwiodła się w lipcu tego roku, o zdradę. Piosenkarka śpiewa, że głównymi zainteresowaniami Kevina są samochody(...) piosence. "Why Should I Be Sad" zamyka najnowszą płytę Britney Spears "Blackout", która ma ukazać się 29 października. Zobacz teledyski Britney Spears na stronach INTERIA.PL!

 • Britney Spears: "Popełniałam błędy"

  Jeszcze kilka miesięcy temu Spears chciała pozwać tę samą gazetę do sądu za to, że napisała, iż wokalistka wspomagała się kokainą podczas wizyty w jednym z nocnych klubów w Miami. Teraz gwiazda(...) Spears. Wokalistka zaznacza jednak, że prasowe doniesienia na temat jej dzikiego imprezowania i nadużywania alkoholu są mocno przesadzone. "Tak naprawdę to nie wychodziłam nigdzie przez ostatnie cztery...

 • Akcja w stylu Britney Spears

  ...ataki paniki i m.in. ogolił się na łyso. "Zrobiłem akcję w stylu Britney Spears" - zdradził wokalista, nawiązując do niesławnej wizyty amerykańskiej gwiazdy u fryzjera. "Miałem wszystkiego dosyć...

 • Britney Spears: Piję, palę i sypiam z facetami

  Britney Spears, amerykańska gwiazda muzyki pop, która do niedawna zaklinała się, iż ma zamiar pozostać dziewicą aż do ślubu, przyznała, że skończyła już z wizerunkiem grzecznej dziewczynki. Nie chce już także ukrywać tego, że pije, pali i uprawia seks. Jak sama mówi, po prostu dorosła do tego wszystkiego.

 • Paris Hilton: Britney to zwierzę

  Britney Spears nie chce już imprezować z Paris Hilton. Ta ostatnia jest oburzona.

 • Britney posunęła się za daleko

  W ostatnim czasie Britney Spears trafiła pod obstrzał plotka rskich mediów za sprawą nieustającego imprezowania z Paris Hilton. W internecie pojawiły się zdjęcia mocno "zmęczonej" wokalistki, a na niektórych fotografiach widać, że wysiadająca z samochodu Britney nie założyła majtek. "Imprezowanie wymknęło mi się spod kontroli" - przyznała Britney.

Zdjęcia na temat: spears imprezuje
 • Britney Spears