• Informacje na temat:

  spears planowała

Artykuły na temat: spears planowała
 • Britney Spears znów jest singielką!?

  Wygląda na to, że Britney Spears (32 l.) znów źle ulokowała uczucia…

 • Pięć minut z Britney Spears w Warszawie

  Britney Spears, długo oczekiwana gwiazda, po raz pierwszy odwiedziła Polskę. Z fanami spotkała się jednak tylko na... pięć minut. Tyle czasu wystarczyło, żeby wręczyła jej prezent Doda - magiczny kamień, bursztyn.

 • Spears nie była planowana

  Nic dziwnego, że Britney Spears (26 l.) ma poważne problemy psychiczne. Okazuje się, że z całą jej rodziną nie wszystko jest w porządku. Ostatnio wujek Brit wyjawił prasie, że jej 16-letnia siostra, o której jest głośno z powodu ciąży, nie była planowana.

 • B. Spears promuje perfumy

  Britney Spears planowała, iż w telewizyjnej reklamie sygnowanych jej imieniem perfum pojawi się sobowtór Davida Beckhama. Po zaręczynach z Kevinem Federlinem zmieniła jednak decyzję. Teraz w spocie reklamowym wystąpi sobowtór jej przyszłego męża.

 • Spears ucieka przed wyrokiem

  Piosenkarka Britney Spears planuje kupno domu w swojej rodzinnej Luizjanie. Wszystko po to, żeby uniknąć kary sądowej.

 • Szybki powrót Britney Spears

  Britney Spears, amerykańska wokalistka pop, znana m.in. z takich przebojów, jak "Oops... I Did It Again" czy też "I'm A Slave 4 U", nie zrobi sobie półrocznych wakacji, jak jeszcze niedawno planowała. Zamiast odpoczywać od show-biznesu, gwiazda rozpocznie wkrótce prace nad kolejnym filmem.

 • Spears wychodzi za mąż!

  Świeżo upieczeni rodzice: Jamie Lynn Spears, siostra gwiazdy pop Britney, i Casey Aldridge są obecnie zajęci planowaniem ceremonii ślubnej, która podobno ma się odbyć jeszcze w tym roku.

 • Britney Spears: Dom w Anglii

  Amerykańska piosenkarka Britney Spears zamierza kupić dom w Anglii. Za namową Madonny artystka nie wprowadzi się jednak do stolicy.

 • Spears ponownie przed sądem

  Amerykańską piosenkarkę Britney Spears w przyszłym miesiącu czeka kolejny proces sądowy. Tym razem chodzi o prowadzenie samochodu bez ważnego prawa jazdy.

 • Britney Spears, amerykańska nastoletnia wokalistka pop, znalazła się na siódmym miejscu listy najbardziej wpływowych osób na świecie. Zestawienie takie przygotował jeden z programów brytyjskiej stacji telewizyjnej BBC 1.

Wideo na temat: spears planowała
 • 47 roninów

  Film oparty na na legendarnej historii 47 roninów z początku XVIII wieku. Grupa samurajów przez rok planowała zemstę za śmierć swojego pana na urzędniku sądowym. Winni morderstwa, zgodnie z kodeksem busido, popełnili grupowe seppuku. Do dziś uważani są za bohaterów narodowych, symbol walki o sprawiedliwość nawet za cenę życia.

 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...