• Informacje na temat:

  spears pokazała

Artykuły na temat: spears pokazała
 • Britney Spears zarzuca paparazzi przerabianie swoich zdjęć. "Jestem szczupła jak igła"

  Britney Spears żaliła się niedawno na swoim Instagramie, że paparazzi przerabiają jej zdjęcia w taki sposób, że wygląda na nich grubsza, niż jest w rzeczywistości. Dlatego też gwiazda postanowiła udowodnić fanom, że jest "szczupła jak igła".

 • Britney Spears pokazała niedawno, że choć wydaje się być łagodna i niewinna, potrafi także okazać zdecydowanie. Przekonała się o tym pewna dziewczyna, która próbowała w jednym z nocnych klubów poderwać jej chłopaka Justina Timberlake'a, wokalistę grupy 'N Sync.

 • Wpadka Britney Spears

  Amerykańska piosenkarka znów pokazała nagie krocze. Tym razem w wyniku niefortunnej awarii kostiumu.

 • Britney Spears zaprezentowała nową okładkę płyty "Glory"

  Fani Britney Spears sprawili, że jej płyta "Glory" trafiła ponownie na pierwsze miejsce iTunes w USA. Ta w ramach podziękowań postanowiła pokazać odświeżoną okładkę płyty.

 • Britney Spears: Parasol, którym zaatakowała paparazzo, wystawiony na aukcji

  ...​W 2007 roku Britney Spears zaatakowała paparazzo, który śledził ją i robił zdjęcia. Mężczyzna wystawił na aukcję parasol, którym gwiazda uderzyła wówczas jego samochód.

 • Britney Spears w magicznym świecie: Powstaje musical "Once Upon a One More Time"

  Jesienią tego roku na chicagowską scenę trafi musical oparty na przebojach Britney Spears. Będzie to dobra okazja do uczczenia 20. rocznicy ukazania się pierwszego albumu księżniczki muzyki pop. Przedstawienie będzie wystawiane w Chicago, ale w planach jest też podbicie Broadwayu.

 • Ochroniarz Britney Spears ujawnia sekrety

  Były ochroniarz Britney Spears opublikuje książkę, w której opowie o pikantnych szczegółach z życia amerykańskiej gwiazdy pop.

 • Recenzja Britney Spears "Glory": Nowe szaty księżniczki

  O nowej płycie Britney Spears można było dowiedzieć się sporo na wiele tygodni przed jej premierą. Że jest wyczekiwana, ponoć najbardziej osobista w dorobku, przedstawiająca "dojrzałą Britney", mniej popowa bardziej chilloutowa, wprowadzająca twórczość Spears na wyższy poziom. Większość tych stwierdzeń sprzedała nam sama wokalistka, która nie ukrywa zadowolenia z albumu. Komu jeszcze spodoba się...

 • Britney Spears: Koniec z kabałą?

  Na oficjalnej stronie Britney Spears pojawiła się krótka informacja od popularnej wokalistki, że nie studiuje ona już kabały, popularnej szczególnie wśród gwiazd judaistycznej mistyki. "Moją religią jest moje dziecko" - można przeczytać na witrynie Britney.

 • Britney Spears bez majtek

  Britney Spears (24 l.), po niedawnym rozstaniu z mężem Kevinem Federlinem (28 l.), chyba na dobre zamierza porzucić wizerunek dobrej matki i żony. Ostatnio wokalistka kilkakrotnie pojawiła się w modnych klubach u boku znanej imprezowiczki Paris Hilton. W piątek, 24 listopada, zabawa musiała być zaiste przednia, skoro Britney pojawiła się w klubie bez... majtek.