• Informacje na temat:

  spears spotkała

Artykuły na temat: spears spotkała
 • Britney Spears po zmianie wizerunku prezentuje się w bikini

  Od dłuższego czasu Britney Spears planowała wizytę u fryzjera. Teraz efektami przemiany pochwaliła się w sieci.

 • Britney Spears nie pamiętała, że spotkała Taylor Swift

  Britney Spears stwierdziła w jednym z wywiadów, że nigdy nie spotkała Taylor Swift. Okazuje się jednak, że wokalistki dwukrotnie miały okazję się poznać, a chwile te uwieczniono na fotografiach.

 • Britney Spears kontroluje i pomaga

  ..."In Control" to nazwa najnowszej linii perfum sygnowanych imieniem i nazwiskiem Britney Spears. Piosenkarka nie zapomniała także o działalności charytatywnej i pojawiła się we wtorek, 28 lutego, w Nowym Orleanie, gdzie spotkała się z czterema nastoletnimi ofiarami huraganu "Katrina".

 • Britney Spears: Nieszczęścia chodzą parami

  Niezbyt dobrze wiedzie się Britney Spears, amerykańskiej wokalistce pop, na trasie koncertowej promującej album "Britney". Niedawno w Teksasie musiała zakończyć wcześniej swój występ z powodu awarii zasilania, a w miniony weekend spotkała ją inna przykra niespodzianka.

 • Britney Spears uwielbiana przez miliony mężczyzn na całym świecie, spotkała się niedawno z jednym z czołowych hollywoodzkich projektantów mody, aby omówić kwestię przygotowania kilku nowych strojów. Ten oczywiście przystał na propozycję współpracy, jednak przy okazji dość trafnie zauważył, że seksowna piosenkarka najlepiej prezentowałaby się na swych teledyskach nago.

 • Britney Spears z Fredem Durstem?

  Britney Spears spotyka się z Fredem Durstem, liderem amerykańskiej formacji Limp Bizkit. Tak przynajmniej można wywnioskować z wypowiedzi, jakich Durst udzielił brytyjskiemu dziennikowi "The Sun". Wypada tylko czekać, aż światło dzienne ujrzą rezultaty współpracy pary, także na gruncie zawodowym.

 • Britney Spears zagra w filmie

  Britney Spears, amerykańska gwiazda muzyki pop, w końcu zrealizuje swe marzenie o karierze filmowej. Rolę w swym nowym filmie zaproponował jej Ben Affleck, aktor znany z filmu "Buntownik z wyboru".

 • Britney Spears w musicalu?

  Britney Spears postawiła sobie kolejny cel na drodze kariery w show-biznesie. 22-letnia amerykańska wokalistka bardzo chciałaby zagrać w wystawianym na nowojorskim Broadwayu musicalu "Kabaret". Pod uwagę brany jest też inny reprezentant tego gatunku, "My Fair Lady", grany w Londynie.

 • Pięć minut z Britney Spears w Warszawie

  Britney Spears, długo oczekiwana gwiazda, po raz pierwszy odwiedziła Polskę. Z fanami spotkała się jednak tylko na... pięć minut. Tyle czasu wystarczyło, żeby wręczyła jej prezent Doda - magiczny kamień, bursztyn.

 • Britney Spears intensywnie promuje w Stanach Zjednoczonych swą najnowszą płytę "In The Zone". We wtorek, 18 listopada, gwiazda spotykała się ze swymi fanami w Nowym Jorku. Jeden z nich podarował jej prezent, po którym wokalistka nie mogła powstrzymać łez.

Wideo na temat: spears spotkała
 • Doda o spotkaniu z Britney Spears

  Doda dopiero w dniu przylotu Britney Spears do Polski, dowiedziała się, że będzie miała możliwość spotkania się z gwiazdą, również prywatnie. Przed spotkaniem bardzo się denerwowała i teraz wie już, jak czują się jej fani. Britney Spears przyleciała na zaproszenie marki Gatta, dla której zaprojektowała nocną bieliznę "The Intimate". - Kocham Britney, jestem jej fanką, w ogóle się tego nie

 • Doda wręcza prezent Britney Spears!

  Doda nie ukrywa, że jest wielką fanką Britney Spears. Kiedy ta przyleciała do Polski promować swoją bieliznę, nie mogło jej zabraknąć na spotkaniu z wokalistką. Wręczyła jej też prezent. Zobaczcie, jak radzi sobie z językiem angielskim!

 • Spotkanie Britney z dziećmi

  Britney Spears pierwszy raz po utracie praw rodzicielskich zabiera swoich synów, Jaydena Jamesa i Seana Prestona do miejsca ich urodzenia, Kentwood w Luizjanie.