• Informacje na temat:

  spears straci

Artykuły na temat: spears straci
 • Britney Spears straci dzieci?

  Krewni Britney Spears nie ustają w próbach pozbawienia wokalistki praw do opieki nad jej dziećmi.

 • Britney Spears straciła dziecko?

  Amerykańskie brukowce podały sensacyjnie brzmiące plotki , że na początku tego roku Britney Spears była w ciąży, jednak straciła dziecko.

 • Britney Spears straciła dzieci!

  ...w amerykańskich mediach, prawnik Federline'a, Mark Vincent Kaplan, zdołał przekonać sędziego Scotta Gordona, że zachowanie Spears stanowi zagrożenie dla zdrowia dzieci. Jako przykład podał fakt prowadzenia przez wokalistkę w ostatni weekend (29/30 września) samochodu bez prawa jazda. Pasażerami Spears były jej dzieci. Kaplan podkreślił, że gwiazda muzyki pop w sierpniu prowadząc samochód uszkodziła inne auto...

 • Britney Spears przetrzymywana w szpitalu psychiatrycznym? Fani protestują

  Fani Britney Spears zorganizowali protest pod hasłem "Free Britney". Powodem są plotki, jakoby artystka była zamknięta w szpitalu psychiatrycznym wbrew swojej woli. Źródłem tych spekulacji stał się podcast, z którego wynika, że o przymusowym pobycie w szpitalu zadecydował ojciec artystki, który sprawuje nad nią opiekę kuratorską.

 • Straciła chłopaka i miliony

  Amerykańska gwiazda pop Britney Spears nie ma ostatnio dobrej passy. Wokalistka straciła kilka milionów dolarów i rozstała się z partnerem.

 • Britney Spears woli być trzydziestolatką

  Britney Spears przyznała, że druga dekada jej życia była "straszna". Wokalistka, mając dwadzieścia parę lat, przechodziła załamanie nerwowe na oczach mediów.

 • Serwis internetowy lethalsports.com zaoferował dwóm najpopularniejszym amerykańskim wokalistkom pop - Britney Spears i Christinie Aguilerze - nagrodę w wysokości 12 milionów dolarów za rozebranie się do naga. Aby potwierdzić, że oferta jest jak najbardziej poważna, na specjalnie założonym koncie bankowym już pojawiła się zaliczka w wysokości 2 milionów dolarów.

 • Zszokowana Britney Spears

  Nikt z gwiazd muzyki pop nie ukrywa swego zaszokowania tym co wydarzyło się we wtorek, 11 września, w Nowym Jorku i Waszyngtonie. Swoje wyrazy współczucia dla rodzin ofiar terrorystycznych zamachów złożyła także Britney Spears dodatkowo dedykując swoją trasę po Australii wszystkim, którzy zginęli w budynkach World Trade Center i w Pentagonie.

 • Britney Spears znów trafiła do szpitala psychiatrycznego? Potrzebuje trochę "czasu dla samej siebie"

  W mediach plotkarskich zawrzało od spekulacji, że Britney Spears po raz kolejny trafiła do szpitala psychiatrycznego na obserwację. Co więcej, sama artystka ogłosiła w swoich mediach społecznościowych, że potrzebuje trochę "czasu dla samej siebie".

 • Britney Spears wciąż bez dzieci

  Piosenkarka Britney Spears we wtorek (18 lutego) nie wywalczyła sobie prawa do widywania swoich dwóch synów.