• Informacje na temat:

  spears straci

Artykuły na temat: spears straci
 • Britney Spears molestowała ochroniarza?

  Britney Spears została oskarżona przez swojego byłego ochroniarza o molestowanie seksualne. Mężczyzna twierdzi, że gwiazda wielokrotnie paradowała przed nim nago.

 • Urszula Chincz: Decyzja nie była łatwa

  Kiedy straciła posadę prowadzącej "Pytanie na śniadanie" w TVP2, postanowiła działać. Urszula Chincz, córka dziennikarza Andrzeja Turskiego, przyjęła propozycję konkurencyjnej stacji i dołączyła do zespołu popularnego programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN".

 • Spears straciła miliony

  Ostatnie zawirowania w życiu osobistym Britney Spears kosztowały piosenkarkę fortunę. Jak donosi gazeta "Los Angeles Times", gwiazda musiała zapłacić swoim prawnikom za reprezentowanie jej 2,7 miliona dolarów.

 • Wiekopomne 12 minut, czyli przegląd koncertów z Super Bowl

  Finał rozgrywek futbolu amerykańskiego to jedna z najsłynniejszych imprez sportowych na świecie. Jego stałym elementem jest 12-minutowy koncert w przerwie meczu, tzw. "halftime show". Z okazji tegorocznego Super Bowl (1 lutego) przypominamy najsłynniejsze z nich.

 • Britney Spears niemile widziana

  Nie wygląda na to, żeby życie Britney Spears (26 l.) powróciło w najbliższym czasie do normy. Nie dość, że wyszło na jaw, iż piosenkarka została objęta dochodzeniem przez Organizację Obrony Praw Dziecka, to teraz, według najnowszych informacji, okazało się, że Britney otrzymała zakaz wstępu do jednego z jej ulubionych klubów.

 • Britney Spears straci dzieci?

  Krewni Britney Spears nie ustają w próbach pozbawienia wokalistki praw do opieki nad jej dziećmi.

 • Britney Spears dostała pracę w kasynie

  Piosenkarka straciła właśnie posadę jurorki w kolejnej edycji "X Factora". Nie musiała jednak długo czekać na kolejne intratne oferty. Menedżer gwiazdy wyjawił, że Britney rozważa propozycje dwóch(...)" - wyjawił jej menadżer Larry Rudolph. Spears miałaby występować pięć razy w tygodniu. Przeprowadzka do Las Vegas wydaje się więc nieunikniona.  "Nie jestem pewien czy Las Vegas to dobry pomysł. Britney nie...

 • Straciła chłopaka i miliony

  Amerykańska gwiazda pop Britney Spears nie ma ostatnio dobrej passy. Wokalistka straciła kilka milionów dolarów i rozstała się z partnerem.

 • Britney Spears w areszcie domowym

  ...w czasie z procesem, jaki rodzinie artystki wytoczył jej były menadżer Sam Lufti. W sądzie Lufti wyznał, że pięć lat temu Spears straciła kontrolę nad sobą, bo uzależniła się od amfetaminy, a rodzina(...)Gwiazda popu Britney Spears (30 l.) została odizolowana od świata. Siedzi w areszcie domowym, bez dostępu do internetu. Taką decyzję wspólnie podjęli jej ojciec Jamie i narzeczony Jason Trawick...

 • Serwis internetowy lethalsports.com zaoferował dwóm najpopularniejszym amerykańskim wokalistkom pop - Britney Spears i Christinie Aguilerze - nagrodę w wysokości 12 milionów dolarów za rozebranie się do naga. Aby potwierdzić, że oferta jest jak najbardziej poważna, na specjalnie założonym koncie bankowym już pojawiła się zaliczka w wysokości 2 milionów dolarów.