• Informacje na temat:

  spears szykują

Artykuły na temat: spears szykują
 • ...w miniony czwartek. Aktorzy pobrali się w sobotę, 23 sierpnia, we Francji. Jako jednym z nielicznych udało im się zachować tę informację w tajemnicy. Gratulujemy! Britney Spears nie ma(...) Stanów. W czerwcu tego roku wyszło na jaw, że jej małżeństwo to już tylko formalność, a jej wielkie uczucie do Krzysia wygasło. Małżonkowie szykują się teraz do rozprawy rozwodowej, której termin...

 • Britney Spears hiphopowo?

  Britney Spears przygotowuje się do nagrania nowego albumu. Wokalistka próbuje namówić do współpracy Williama Orbita i francuski duet Daft Punk, co wskazuje, że w stylistyce repertuaru amerykańskiej gwiazdy szykują się spore zmiany. Sama Britney twierdzi, że marzy o nagraniu płyty bardziej rockowej i hiphopowej.

 • Nowe pomysły

  Britney Spears. Takiemu pomysłowi stanowczo sprzeciwia się Matthew Morrison, odtwórca roli Willa Schuestera. Aktor nie zamierza śpiewać w serialu żadnego z jej utworów. Zmiany zajdą także także, jeśli(...) - Idiny Menzel. "Glee" w tym roku będzie emitowane także po Super Bowl, przyciągającym dziesiątki milionów widzu meczu futbolu amerykańskiego. Na tę okazję scenarzyści szykują coś specjalnego. "Trwają...

 • Naprawdę miał romans z Britney

  "Trudno nazwać mnie kłamcą" - przekonuje Fred Durst z Limp Bizkit, mówiąc o plotka ch na temat romansu z Britney Spears.

 • O czym będziemy plotkować?

  Kolejny ślub Britney Spears, rozstanie Beckhamów, kolejne adopcje Madonny i Angeliny Jolie, powrót Michaela Jacksona na listy przebojów - bukmacherzy typują jak będzie wyglądał plotkarski 2007 rok.

 • Płyty 2013: Na nich czekamy

  Debiutanci w tym roku będą mieć utrudnione zadanie - szykuje się prawdziwe starcie gigantów. Nowe płyty (niektórzy po dłuższej przerwie) szykują m.in. weterani rocka, gwiazdy popu i królowie hip hopu.

 • 2005: Śluby, rozwody, narodziny

  Oj, działo się w 2005 roku, działo! Plotkarskie kolumny w ciągu ostatnich 12 miesięcy aż uginały się od informacji o zaręczynach, małżeństwach, ciążach i narodzinach, a także o rozstaniach i rozwodach. Bez wątpienia największymi wydarzeniami zagranicą były: ciąża i poród Britney Spears, małżeństwo Christiny Aguilery, trzeci syn Victorii i Davida Beckhamów oraz zawarcie związku przez Eltona Johna

 • Kurs tańca dla Backstreet Boys

  Członkowie amerykańskiej grupy Backstreet Boys szykują dla swych fanów nie lada niespodziankę. Podczas swej następnej trasy koncertowej będą prezentować na scenie taniec brzucha. Aby jednak wszystko wyszło dobrze, uwielbiani przez miliony nastolatek artyści biorą specjalne lekcje, które pomogą im w opanowaniu tej trudnej sztuki.

 • Tajemne życie dwóch Weronik - bliźniaczki atakują!

  Australijski pop-rockowy zespół The Veronicas szybko zawojował swoją ojczyznę. Teraz dwie bliźniaczki Lisa Marie i Jessika Louise Origliasso szykują się na podbój reszty świata - w poniedziałek, 4 grudnia, do polskich sklepów trafiła ich debiutancka płyta "The Secret Life Of....", promowana singlem "4ever" . Jak na razie amerykańskiego rynku nie udało im się zawojować - wydana w lutym płyta

 • Jackson zarobi ćwierć miliarda

  Michael Jackson będzie najlepiej zarabiającą gwiazdą w 2010 roku. Na konta jego spadkobierców może wpłynąć ok. 240 milionów dolarów.