• Informacje na temat:

  spears trzyma

Artykuły na temat: spears trzyma
 • Britney Spears przetrzymywana w szpitalu psychiatrycznym? Fani protestują

  Fani Britney Spears zorganizowali protest pod hasłem "Free Britney". Powodem są plotki, jakoby artystka była zamknięta w szpitalu psychiatrycznym wbrew swojej woli. Źródłem tych spekulacji stał się podcast, z którego wynika, że o przymusowym pobycie w szpitalu zadecydował ojciec artystki, który sprawuje nad nią opiekę kuratorską.

 • Britney Spears zaliczyła wpadkę na początku amerykańskiej trasy

  Britney Spears w lipcu ruszyła w trasę po Stanach Zjednoczonych, która jest częścią jej światowego tournée "Piece of Me". Podczas drugiego koncertu w swoim kraju wokalistka zaliczyła wpadkę na scenie.

 • B. Spears: Guma na aukcji

  Na jednym z portali internetowych licytowana była guma do żucia, wypluta ponoć przez Britney Spears. Ta informacja to bynajmniej nie żart. Cena gumy na licytacji osiągnęła wysokość 504 dolarów, ale wówczas postanowiono zamknąć licytację.

 • Mąż Britney Spears ma przeprosić

  Jill Ann Spaulding, paparazzi poszkodowana przez ochroniarza Kevina Federline'a, postanowiła nie składać pozwu przeciwko mężowi Britney Spears. Fotograf została zaatakowana przez goryla K-Feda w nocy z piątku na sobotę (29-30 września) w Las Vegas.

 • Britney Spears nagrodzona przez nastolatków

  Amerykańską piosenkarkę Britney Spears uhonorowano nagrodą o nazwie Teen Choice Award, przyznawaną przez amerykańskich nastolatków. Wśród wyróżnionych na trzeciej już dorocznej gali, obok wykonawczyni przeboju "Lucky", znaleźli się także m. in. rockmeni z Aerosmith i popularny aktor Ben Affleck. Podczas uroczystości koncertowała dziewczęca formacja Dream.

 • Britney Spears kontra prześladowca

  Znana amerykańska wokalistka Britney Spears w poniedziałek, 11 grudnia, wniosła w Los Angeles pozew sądowy przeciwko mężczyźnie, który prześladuje ją od trzech miesięcy. Znane jest bowiem nazwisko natręta - jest nim 41-letni Japończyk, Masahiko Shizawa. Mężczyzna jest oskarżany o to że, chcąc nawiązać kontakt z 21-letnią piosenkarką, wielokrotnie nachodził ją w jej domu w Los Angeles. Pewnego...

 • Paliła przy 2-letnim synu

  Britney Spears została przyłapana na paleniu papierosów podczas zabawy ze swoim dwuletnim synem, Seanem Prestonem.

 • Rozdaje utwory Britney

  Popularny wokalista r'n'b i równie uznany twórca piosenek Ne-Yo, oddał kilka utworów napisanych dla Britney Spears innej wokalistce.

 • "Stuknij mnie kochanie jeszcze raz" ma już 15 lat

  ...23 października 1998 roku do amerykańskich rozgłośni radiowych oficjalnie wysłano kopie debiutanckiego singla Britney Spears "...Baby One More Time". Wkrótce piosenka stała się jednym z największych przebojów w historii muzyki rozrywkowej, a młodziutka Britney Spears ikoną muzyki pop.

 • "Umbrella" hitem Britney?

  Okazało się, że megahit "Umbrella" został napisany dla Britney Spears, jednak wokalistka nie przyjęła tej piosenki.