• Informacje na temat:

  spears wyglądała

Artykuły na temat: spears wyglądała
 • Britney Spears udostępniła zdjęcia sprzed 17 lat

  Britney Spears przypomniała swoim fanom, jak wyglądała w 2001 roku. Wokalistka udostępniła zdjęcia ze specjalnej sesji sprzed 17 lat.

 • Tak wyglądała kiedyś: "Najgorętsze ciało"?

  Amerykańska gwiazda pop Britney Spears podzieliła się z fanami "gorącą" fotografią sprzed lat.

 • Britney Spears zarzuca paparazzi przerabianie swoich zdjęć. "Jestem szczupła jak igła"

  Britney Spears żaliła się niedawno na swoim Instagramie, że paparazzi przerabiają jej zdjęcia w taki sposób, że wygląda na nich grubsza, niż jest w rzeczywistości. Dlatego też gwiazda postanowiła udowodnić fanom, że jest "szczupła jak igła".

 • Britney Spears dementuje

  Britney Spears, nastoletnia gwiazda muzyki pop, zdementowała plotki , jakoby podczas koncertów śpiewała z playbacku. Stwierdziła, że wszelkie tego typu podejrzenia mogą być efektem problemów z nagłośnieniem. Przedstawiciele wytwórni Jive, dla której nagrywa Britney, twierdzą, że od początku amerykańskiej trasy artystka doświadcza różnego rodzaju problemów z dźwiękiem.

 • Fani Britney Spears, amerykańskiej wokalistki pop, mają okazję zobaczyć film pokazujący, jak ich idolka będzie wyglądała w roku 2032, a więc w wieku 50 lat. Takie żartobliwe dzieło umieściła na swej internetowej stronie wytwórnia Warner Bros.

 • "Mąż Britney Spears to żart"

  Elliot Wilson, szef magazynu "XXL", określił debiutancki występ Kevina Federline'a, męża Britney Spears, podczas rozdania nagród Teen Choice (20 sierpnia) jako "żart". "On nie zdaje sobie sprawy, że jest tylko panem Spears" - dodał dziennikarz.

 • Britney Spears znowu na scenie

  Amerykańska gwiazda popu Britney Spears, po wyjściu z nałogu narkotykowego i poważnej depresji, przygotowuje się do powrotu na scenę.

 • Najgorszy rok w życiu Britney Spears? Zdecydowanie 2007

  ..."Jeśli Britney Spears przetrwała 2007 rok, to ty też sobie dziś poradzisz" - takie motto można spotkać na wielu kubkach i koszulkach w Stanach Zjednoczonych. Chwytliwe hasło stało się motywatorem nie bez powodu. Wokalistka w tym czasie przeszła poważne załamanie nerwowe, które omal nie zniszczyło jej kariery oraz życia prywatnego.

 • B. Spears: Zwierzę w łóżku

  Jason Alexander, były mąż Britney Spears, zdradza kulisy ich raptem 55-godzinnego małżeństwa. "To prawdziwe zwierzę w łóżku" - mówi o 22-letniej popularnej amerykańskiej wokalistce jej były luby.

 • B. Spears: Problemy ze stopami

  Chwile grozy przeżyli pasażerowie samolotu lecącego z Los Angeles do Nowego Jorku. Powodem mało sympatycznych wrażeń była - jak się okazało - pani Spears-Federline, bo takie oficjalne nazwisko po ślubie nosi Britney Spears, a w zasadzie specyficzny zapach unoszący się z jej stóp.

Zdjęcia na temat: spears wyglądała