• Informacje na temat:

  specjalna limitowana

Artykuły na temat: specjalna limitowana
 • Limitowany Fish

  Specjalne limitowane wydawnictwo Fisha "13th Star" ukaże się w nakładzie 10 000 egzemplarzy i będzie je można nabyć jedynie w sklepie internetowym wokalisty lub na stoiskach podczas zbliżającej się trasy "Clutching at Stars".

 • Limitowany Börn Again

  Debiutancki singel polsko-niemieckiej powermetalowej grupy Börn Again, ukaże się 28 lutego w limitowanej wersji na 7-calowym winylu.

 • Limitowany Machine Head

  "Through The Ashes Of Empires", nowa płyta amerykańskiej grupy Machine Head, trafi do sprzedaży 13 października, także w limitowanej, dwukompaktowej wersji. Co ciekawe, po wyczerpaniu nakładu specjalnej edycji, nie przewiduje się jej wznowień.

 • Nevermore: Specjalna edycja nowej płyty

  Już tylko kilka dni pozostało do premiery nowej płyty amerykańskiej grupy Nevermore, zatytułowanej "Enemies Of Reality". W Polsce album ukaże się 28 lipca dzięki Metal Mind Productions. Dostępna będzie również limitowana edycja tego wydawnictwa.

 • Limitowany Freddie Mercury

  Nieżyjący wokalista zespołu Queen to jedna z ikona muzyki rockowej, która została "przeobrażona" w figurkę.

 • DVD: Limitowany E.T.

  "E.T." , przebojowa opowieść Stevena Spielberga o sympatycznym kosmicie, która po dwudziestu latach ponownie gości na ekranach światowych kin, 22 października ukaże się w Stanach Zjednoczonych na DVD. Będzie to specjalne, limitowane wydanie kolekcjonerskie, przygotowywane przez studio Universal Home Video.

 • W najbliższy poniedziałek, 4 czerwca, do sklepów muzycznych trafi limitowana edycja albumu "Music", ostatniego dzieła Madonny. Wydawnictwo przygotowane z okazji zbliżającego się światowego tournee wokalistki "Drowned World Tour", zawierać będzie dodatkową płytę z remiksami. Wśród nich znajdą się nowe wersje przebojów "Music", "Don`t Tell Me" i "What It Feels Like For A Girl" (ten ostatni m.in...

 • Soulfly: Specjalna edycja "Prophecy"

  Już od kilku tygodni wiadomo, że czwarta płyta zespołu Soulfly będzie nosić tytuł "Prophecy". Album ma się ukazać pod koniec marca, nakładem wytwórni Roadrunner. Dostępny będzie również w limitowanej, podwójnej wersji.

 • Eminem w specjalnym wydaniu

  Szczegóły dotyczące nowej płyty Eminema trzymane są w tajemnicy. Wiadomo już jednak, że album "Encore" ukaże się w specjalnej, kolekcjonerskiej edycji.

 • James Bond: Agent specjalnej troski?

  To będzie Bond, jakiego nie znamy. Bardziej ludzki, bardziej omylny, prawdziwy swojak. Ponoć pozwoli nawet, by źli ludzie brutalnie wymęczyli mu przyrodzenie. Ale spokojnie. Dwadzieścia razy ratował świat z nielichych opresji, to i teraz jakoś sobie poradzi.

Wideo na temat: specjalna limitowana
 • "Przyjaciele": Kolekcja jubileuszowa na DVD

  Z okazji 20. rocznicy powstania serialu już 21 listopada na sklepowe półki trafi kompletna kolekcja DVD 10 sezonów „Przyjaciół” w odświeżonym wydaniu. Limitowana edycja obejmuje wszystkie 236 odcinki i unikalne dodatki specjalne