• Informacje na temat:

  specjalna limitowana

Artykuły na temat: specjalna limitowana
 • Złote globy: Netflix największym przegranym

  Największą wpadkę na tegorocznej gali zaliczył Netflix. Wyprodukowana przez streamingowego giganta "Historia małżeńska", która rozpoczynała wieczór z największą liczbą sześciu nominacji, zdobyła tylko jeden Złoty Glob - odebrała go Laura Dern za najlepszą rolę drugoplanową. Całkowicie pominięte zostały także inne netfliksowe produkcje: "Irlandczyk" (pięć nominacji), "Dwóch papieży" (cztery nominacje) oraz "Nazywam się Dolemite" (dwie nominacje). Zobaczcie wygranych w kategoriach serialowych!

 • Tokio Hotel w Polsce: Co szykują fani w Warszawie?

  27 marca w Klubie Stodoła w Warszawie wystąpi grupa Tokio Hotel. Polscy fani szykują specjalne atrakcje na przyjazd Niemców.

 • Emmy 2016 rozdane!

  Sprawdźcie, kto w tym roku cieszył się ze statuetki telewizyjnego Oscara!

 • Łona i Webber: Premiera teledysku "Wyślij sobie pocztówkę"

  Łona i Webber wracają po trzech latach milczenia z życzliwą radą: "Wyślij sobie pocztówkę". Nowy utwór duetu znajdzie się na specjalnym nośniku - winylowej pocztówce dźwiękowej.

 • Gwiazdy pomagają fundacji Ewy Błaszczyk

  Święta to wyjątkowy czas, kiedy ludzie starają się być lepsi, pomagać innym, wspierać akcje charytatywne. Może właśnie dlatego Akcja Charytatywna na rzecz fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo?" cieszyła się tak wielkim powodzeniem.

 • Kieliszek, wiadro i... pizza.10 najciekawszych wydań polskich płyt rapowych

  W czasach, gdy rynek muzyczny przesycony jest kolejnymi wydawnictwami, warto by album wyróżniał się nie tylko jakością, ale też stroną wizualną. Dobrze wiedzą o tym polscy twórcy rapowi, którzy od dobrych paru lat nie poprzestają tylko na dodawaniu gratisów w postaci plakatu czy wlepek. Poniżej przybliżamy wam 10 kreatywnych wydań płyt pozostających na długo w pamięci.

 • "Przyjaciele": Edycja jubileuszowa na 20-lecie kultowego serialu

  ...20. rocznicy powstania serialu już 21 listopada na sklepowe półki trafi kompletna kolekcja DVD 10 sezonów "Przyjaciół" w odświeżonym wydaniu. Limitowana edycja obejmuje wszystkie 236 odcinki...

 • Monspell po nagraniach

  Portugalczycy z Moonspell zakończyli nagrania nowego albumu "Extinct".

 • "Z Archiwum X": Nowe zagadki, starzy agenci

  Wszyscy, którzy stęsknili się za dwójką najsłynniejszych poszukiwaczy niezidentyfikowanych obiektów latających, mogą zacierać ręce. To pewne - wkrótce powstanie nowy sezon kultowego serialu!

 • Czerwone lustro Blind Guardian

  "Beyond The Red Mirror" - tak brzmieć będzie nowy album Blind Guardian.

Wideo na temat: specjalna limitowana
 • "Przyjaciele": Kolekcja jubileuszowa na DVD

  Z okazji 20. rocznicy powstania serialu już 21 listopada na sklepowe półki trafi kompletna kolekcja DVD 10 sezonów „Przyjaciół” w odświeżonym wydaniu. Limitowana edycja obejmuje wszystkie 236 odcinki i unikalne dodatki specjalne

 • Avatar: Wersja specjalna

  Powrót na Pandorę: specjalna wersja najsłynniejszego filmu ostatnich lat i najbardziej kasowego filmu w dziejach kina, wzbogacona o ponad osiem minut nieoglądanych dotąd materiałów, które pozwoliły reżyserowi Jamesowi Cameronowi rozszerzyć film o nowe sceny, nowe postacie i nowe wątki. Film wyświetlany będzie w wybranych kinach, wyłącznie w cyfrowej wersji 3D.

 • Służby specjalne

  Film "Służby specjalne" to oparta na dwuletniej dokumentacji realistyczna historia, odsłaniająca kulisy życia i pracy oficerów polskich tajnych służb. Filmowa historia rozpoczyna się, gdy dochodzi do likwidacji elitarnych Wojskowych Służb Informacyjnych, które w opinii komisji są organizacją przestępczą. "Służby specjalne" pokazują konsekwencje tej decyzji. Na ulicę wyrzucają fachowców, którzy posiadają bardzo niebezpieczną wiedzę. Część z nich odnajduje się w świecie biznesu. Film opowiada o...