• Informacje na temat:

  specjalna linia

Artykuły na temat: specjalna linia
 • Gorąca linia Ich Troje

  Dwupłytowy album "Po piąte... a niech gadają" sprzedawany będzie w cenie jednej płyty i - jak napisali członkowie zespołu na swojej oficjalnej internetowej stronie - w pierwszych dniach we wszystkich marketach "Auchan" płyta będzie kosztowała 22,90 PLN. Normalna cena wynosić ma 29,90 PLN. Na drugiej płycie znajdzie się specjalna multimedialna prezentacja, elektroniczna wersję książki Andrzeja...

 • Powstał specjalny odcinek "Ulicy Sezamkowej" poświęcony pandemii

  W amerykańskiej telewizji PBS ukazał się specjalny odcinek "Ulicy Sezamkowej", który miał pomóc dzieciom odnaleźć się w czasie pandemii. Pluszaki rozmawiały ze sobą za pośrednictwem wideokonferencji.

 • Organizatorzy Sunrise Festival proszą o pomoc. Rozpoczęli specjalną akcję

  Sunrise Festival 2020 został przełożony na następny rok. Powodem jest zagrożenie epidemiczne związane z pandemią koronawirusa. Jak zapewniają organizatorzy najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, dlatego musieli podjąć taką decyzję.

 • Agent specjalnej troski

  Rowan Atkinson powraca na duży ekran. Wszystko za sprawą sequela przygód tajnego agenta Johnny'ego Englisha, czyli jednego z najbardziej znanych wcieleń, oprócz oczywiście Jasia Fasoli, słynnego brytyjskiego aktora.

 • Recenzja Verba "Przerwana linia życia": Unikać bardziej niż ognia

  ..."Przerwana linia życia" nie zmienia zupełnie nic w kwestii jakości twórczości Verby, która po raz kolejny z otwartymi rękoma sięga po miano najgorszej grupy w historii polskiej muzyki.

 • Józef Hen z Nagrodą Specjalną Stowarzyszenia Filmowców Polskich

  Józef Hen, pisarz i scenarzysta, został laureatem Nagrody Specjalnej Stowarzyszenia Filmowców Polskich. Nazwiska wszystkich laureatów poznamy 16 grudnia podczas uroczystej gali 10. edycji Nagród SFP przyznawanych przez Zarząd Stowarzyszenia filmowcom, których praca przyczyniła się w wyjątkowy sposób do rozwoju polskiej kinematografii.

 • Megadeth: Specjalne reedycje płyt "The World Needs A Hero" i "The System Has Failed"

  15 stycznia 2019 r. do sprzedaży trafią wznowienia albumów "The World Needs A Hero" i "The System Has Failed" grupy Megadeth, legendy thrash metalu.

 • Metalmania 2018: Informacje praktyczne (rozpiska, bilety, wystawy, goście specjalni)

  ...halę będzie można również podjechać tramwajem (przystanek Rondo), liniami: 43, 33, 23, 19, 16, 13, 6. W Spodku korzystać będzie można z szatni (2 zł, a przypadku wyjścia ze Spodka i powrotu - dodatkowo...

 • ​Natalia Nykiel: Chodzę po grubej linii między dwoma miejscami w muzyce

  "Wychodzę też z założenia, że to, co nas wyróżnia za granicą, to przede wszystkim język. Zastanawiałam się, jak polski będzie obierany w Niemczech. Koncert ułożyliśmy tak, że połowa utworów była po polsku, a część po angielsku. Nikomu jednak to nie robiło różnicy, zostaliśmy przyjęci naprawdę gorąco, a część osób spod sceny próbowała śpiewać wybrane fragmenty piosenek po polsku" - tak Natalia Nykiel podsumowała w rozmowie z Interią swoją przygodę z niemiecką publicznością, z którą spotkała...

 • Cieszanów Rock Festival 2016: Tymon w specjalnej roli, 3xKazik

  Poznaliśmy pierwsze szczegóły tegorocznej edycji Cieszanów Rock Festival, przez niektórych nazywanego "podkarpackim Woodstockiem".