• Informacje na temat:

  specjalna porcja

Artykuły na temat: specjalna porcja
 • Beastie Boys: Solidna porcja przebojów

  W dwudziestą czwartą rocznicę powstania Beastie Boys, ukaże się najnowszy album zespołu. Będzie to kompilacja największych przebojów zatytułowana "Solid Gold Hits". Michael "Mike D" Diamond, Adam "Adrock" Horovitz i Adam "MCA" Yauch, znani światu jako Beastie Boys, wydadzą płytę również w limitowanej edycji specjalnej z dodatkowym krążkiem DVD.

 • Guns N' Roses: Kolejna porcja plotek

  Zanim będziemy mogli wziąć do rąk długo oczekiwany krążek zespołu Guns N' Roses "Chinese Democracy", przyjdzie nam się zapoznać jeszcze z wieloma plotka mi na temat tej słynnej formacji. Według jednej z najświeższych, z Gunsami nie gra już gitarzysta Buckethead.

 • Coke Live 2013: Kolejna porcja artystów!

  Do artystów Coke Live Music Festival 2013 dołączyli: Mela Koteluk, Tres.B i Marika ze Spokoarmią. Fanów hip-hopu ucieszy Bisz (B.O.K.) z zespołem na żywo, a rockowej energii dodadzą Magnificent Muttley.

 • Megadeth: Specjalne reedycje płyt "United Abominations", "Endgame" i "TH1RT3EN"

  ...26 lipca do sprzedaży trafi kolejna porcja reedycji od grupy Megadeth. Tym razem legenda thrash metalu przypomni płyty "United Abominations", "Endgame" i "TH1RT3EN", które w oryginale ukazały się na przełomie pierwszej i drugiej dekady XXI wieku.

 • Bon Jovi: Rosół i mnóstwo owoców

  Rosół, mnóstwo owoców i specjalna odmiana grochu - to niektóre z życzeń kulinarnych członków grupy Bon Jovi, która wystąpi w przyszłą środę (19 czerwca) na stadionie PGE Arena w Gdańsku. Będzie to pierwszy występ tej amerykańskiej gwiazdy rocka w Polsce.

 • Rusza Big Brother Show

  "Big Brother Show", specjalne wydanie programu "Big Brother 4.1", rozpocznie emisję 6 października na antenie Czwórki. W każdy sobotni wieczór o godz. 22.00 w programie wystąpią znamienici goście i gwiazdy muzyczne, które zapewnią widzom Czwórki dużą porcję dobrej zabawy i rozrywki. "Big Brother Show" poprowadzi znany dziennikarz Maciej Rock. Atrakcją każdego programu, będzie występ gwiazdy polskiej estrady.

 • "Śliwowica": Film dla fanów "Pierwszej miłości"

  W najbliższe święta ATM Rozrywka pokaże film "Śliwowica". Komediowa fabuła, na bazie wątku serialu "Pierwsza miłość" to specjalna niespodzianka dla jego fanów.

 • Rawa Blues 2014 dla Ryśka Riedla

  30 lipca minęło 20 lat od śmierci Ryszarda Riedla, niezapomnianego wokalisty grupy Dżem. Z tej okazji grupa śląskich muzyków postanowiła przygotować specjalny koncert, który zakończy tegoroczną, 34. Rawę Blues.

 • Aguilera w ciąży?

  Wokalistka Christina Aguilera może być w ciąży. Tak podejrzewają amerykańskie brukowce, które donoszą o tym, jak to gwiazda pop najpierw wymiotowała, by za chwilę zjeść potężną porcję jedzenia we włoskiej restauracji w Kalifornii.

 • "Jumanji: Przygoda w dżungli" : Zwycięska runda

  To musi być znak czasów, gdy wybitnego komika z Oscarem na koncie zastępuje była gwiazda wrestlingu. W filmie "Jumanji: Przygoda w dżungli" Dwayne Johnson wchodzi w buty samego Robina Williamsa i na swoich (gigantycznych) barkach próbuje dźwigać ciężar komediowego widowiska dla całej rodziny. Dorównać poprzednikowi, oczywiście, nie jest w stanie, ale w roli herosa sprawdza się jak nikt inny. To on w zestawie z porcją zabawnych dialogów, kilkoma porządnymi scenami akcji i grupą charakternych...

Zdjęcia na temat: specjalna porcja
Wideo na temat: specjalna porcja