• Informacje na temat:

  specjalne melodie

Artykuły na temat: specjalne melodie
 • "Jaka to melodia?": Odcinki specjalne z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka

  Z okazji święta wszystkich mam i dnia wszystkich dzieci TVP1 zaprasza na odcinki specjalne programu "Jaka to melodia?". W niedzielę, 26 kwietnia, w programie wystąpią znane mamy i ich nie mniej znane córki. Natomiast w sobotę, 1 czerwca, w muzycznej zabawie udział wezmą Kawalerowie Orderu Uśmiechu.

 • "Jaka to melodia?": Odcinek specjalny

  W najbliższą niedzielę, 22 lutego, zobaczymy specjalne wydanie teleturnieju "Jaka to melodia?". Prowadzący Robert Janowski przywita w studiu Katarzynę Skrzynecką, Krzesimira Dębskiego i Jerzego Petersburskiego juniora.

 • "Jaka to melodia?" wraca 28 sierpnia

  W poniedziałek, 28 sierpnia, TVP1 rusza z 20. sezonem programu "Jaka to melodia?".

 • "Jaka to melodia" częściej

  Telewizyjna Jedynka wprowadza zmiany w swojej ramówce. Widzowie mogą liczyć m.in. na więcej wydań programu "Jaka to melodia" oraz zmiany w pasmach filmowych.

 • Świąteczna "Jaka to melodia"

  Muzyczny hit Jedynki "Jaka to melodia?" obchodzi w tym roku 10-lecie istnienia. Z tej okazji przygotowano świąteczno-jubileuszowy odcinek, w którym wystąpią najlepsi zawodnicy w dotychczasowej historii teleturnieju.

 • Michał Szpak śpiewa "Jesteś bohaterem" w "Jaka to melodia?": Fani zachwyceni

  ...poszczególne piosenki zahaczają o różne gatunki stylistyczne, płyta jest spójna i stanowi dojrzałą muzycznie całość" - czytamy. "Dreamer" dostępny jest również w wersji specjalnej z zupełnie nową okładką...

 • "Jaka to melodia?": Turniej miast

  W najbliższą niedziele, 15 listopada, zobaczymy "Turniej miast" - specjalny odcinek niezwykle popularnego programu "Jaka to melodia?".

 • Przystanek Woodstock 2017: Domowe Melodie i nowy projekt muzyczny na festiwalu

  The Dead Daisies w specjalnym projekcie z Orkiestrą Filharmonii Gorzowskiej oraz Domowe Melodie wystąpią na Dużej Scenie 23. Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą.

 • Melodie z polskich seriali i filmów

  Znane melodie z polskich seriali i filmów zagranicznych popłyną z gdańskich carillonów na wieżach gdańskiego kościoła św. Katarzyny i Ratusza Głównomiejskiego. Przechodnie usłyszą m.in. muzykę z "Jana Serce" i "Czterdziestolatka".

 • "Jaka to melodia?" na Wielkanoc

  Niezwykli goście odwiedzą program "Jaka to melodia?" w Święta Wielkanocne. U Roberta Janowskiego pojawią się m.in. Alicja Bachleda-Curuś, Michał Żebrowski, Sebastian Karpiel-Bułecka i Bilguun Ariunbataar.

Wideo na temat: specjalne melodie
 • Janina z "Sanatorium miłości": Jest tylko jedna para

  "Wszystkich lubię, a dziewczyny są fantastyczne. Taka tu jest paczka! Świetnie się tu rozumiałyśmy" - powiedziała Janina o uczestniczkach "Sanatorium miłości". "Małgosia to jest para z Markiem. Są nadal razem. Natomiast kolejnej pary nie ma. Po prostu jesteśmy jako koledzy i przyjaciele. Więcej miłości nie było" - dodała. Rozmowa odbyła się przy okazji nagrania jednego ze specjalnych odcinków programu "Jaka to melodia?", w którym wezmą udział bohaterowie "Sanatorium miłości" - Janina,...