• Informacje na temat:

  specjalne pismo

Artykuły na temat: specjalne pismo
 • Z więzienia na okładkę pisma. Francuzi oburzeni sprawą Betranda Cantata

  "Obrzydliwe" oraz "oburzające" - takimi przymiotnikami określono zachowanie francuskiego pisma muzycznego "Les Inrockuptibles", które na okładce umieściło Betranda Cantata, artystę, który 14 lat temu śmiertelnie pobił swoją dziewczynę, Marie Trintignant.

 • Ołeh Sencow z Orłem Specjalnym od Polskiej Akademii Filmowej

  Polska Akademia Filmowa przyznała we wtorek, 24 października, Ołehowi Sencowowi Orła Specjalnego za "odwagę i niezłomność". Wolność jest największa wartością na ziemi, ale nikt jej za darmo nie daje. Człowiek musi być gotowy zapłacić każda cenę za wolność - powiedział ukraiński reżyser, odbierając nagrodę.

 • Agent specjalnej troski

  Rowan Atkinson powraca na duży ekran. Wszystko za sprawą sequela przygód tajnego agenta Johnny'ego Englisha, czyli jednego z najbardziej znanych wcieleń, oprócz oczywiście Jasia Fasoli, słynnego brytyjskiego aktora.

 • Specjalny pokaz filmu "Dagny" w Kinie Pod Baranami

  Kino Pod Baranami zaprasza na specjalny pokaz filmu poświęconego młodopolskiej muzie Dagny Juel Przybyszewskiej z udziałem reżysera i aktorów. Pokaz odbędzie się we wtorek, 6 maja, o godzinie 16.45. Spotkanie z twórcami poprowadzi redaktor Maria Malatyńska.

 • Big Cyc walczy z TVP. Zespół podpisał oficjalne wezwanie do zapłaty

  Konflikt na linii Big Cyc - TVP zaostrza się. Zespół zgodnie z zapowiedzią podpisał pismo, w którym wzywa Telewizją Polską do przeprosin i zapłaty miliona złotych na WOŚP. Dokument został przekazany pełnomocnikowi grupy Januszowi Jakubowskiemu.

 • Julia Roberts najpiękniejszą kobietą świata

  Magazyn "People" wybrał Julię Roberts najpiękniejszą kobietą świata. Aktorka znalazła się na szczycie corocznej listy najpiękniejszych opublikowanej w specjalnym wydaniu pisma.

 • Jubileuszowy "Świat Seriali"

  Dwutygodnik "Świat Seriali", wydawany przez wydawnictwo Bauer, obchodzi właśnie 10. urodziny. Specjalnie z tej okazji na rynku pojawi się specjalne wydanie pisma.

 • Bartosz Bielenia laureatem Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego 2019

  Bartosz Bielenia, wcielający się w filmie "Boże Ciało" w rolę Daniela, który po wyjściu z zakładu poprawczego zostaje omyłkowo wzięty za księdza, został laureatem Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego za rok 2019. Z okazji 50-lecia nagrody Katarzyna Figura i Andrzej Chyra odebrali Nagrody Specjalne.

 • Dawid Ogrodnik laureatem Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego

  Dawid Ogrodnik, który w "Cichej nocy" Piotra Domalewskiego wcielił się w powracającego na Wigilię do kraju emigranta Adama, został laureatem Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego za rok 2017. Podczas środowej gali specjalne wyróżnienie odebrała także aktorka Julia Kijowska.

 • Została wybraną najpiękniejszą kobietą świata

  Magazyn "People" wybrał Jennifer Lopez najpiękniejszą kobietą świata. Piosenkarka, aktorka i jurorka "American Idol" znalazła się na szczycie corocznej listy najpiękniejszych ludzi świata opublikowanej w specjalnym wydaniu pisma.

Zdjęcia na temat: specjalne pismo