• Informacje na temat:

  specjalny układ

Artykuły na temat: specjalny układ
 • Układy

  Nasim Marwat zostaje deportowany do Afganistanu. Tymczasem Chris Sanchez ciągle jest przetrzymywany w nieludzkich warunkach. Patty dzięki pomocy Williama...

 • "Mali Giganci": Małgosia, Angele i Alicja najlepsze!

  Zakończyła się pierwsza edycja programu "Mali Giganci". W sobotę, 9 maja, widzowie TVN w specjalnym odcinku poznali najlepszego wokalistę, tancerza i showmana spośród wszystkich uczestników show.

 • "Deep State": Tajny układ i nowy spisek

  Poznaliśmy datę premiery drugiego sezonu serialu "Deep State". "Deep State: Tajny Układ" pojawi się na antenie w maju.

 • Michelle Obama zatańczyła do "Uptown Funk"

  Amerykańskiej parze prezydenckiej nie można odmówić dystansu. Po występie Baracka Obamy u Jimmy'ego Kimmela, tym razem przyszła pora na pierwszą damę. Ta zaskoczyła swoim tańcem.

 • "Deep State": Tajne układy i machinacje. Premiera nowych odcinków wiosną

  ..."Deep State": Tajny układ", czyli kontynuacja serialu stacji Fox, pojawi się na ekranach na wiosnę 2019 roku. Co wydarzy się w drugim sezonie i kto w nim wystąpi?

 • "You Can Dance": To już finał ósmej edycji

  Kto wygra ósmą edycję programu "You Can Dance - po prostu tańcz!" oraz 100 tysięcy złotych i stypendium w Broadway Dance Center w Nowym Jorku? Tego dowiemy się już 1 czerwca na żywo, w TVN.

 • Ellen odradza Channingowi McClarenowi wypowiadania się w mediach w sprawie Naomi Walling. Mężczyzna jednak lekceważy jej sugestie i idzie na wywiad do...

 • "Interstellar": Nowy film Christophera Nolana w IMAX!

  Od dawna wyczekiwana, najnowsza produkcja Christophera Nolana 7 listopada wreszcie trafi na ekrany polskich kin. Film "Interstellar" będzie można oglądać między innymi na gigantycznym ekranie kin IMAX w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Łodzi.

 • Układy

  Nasim Marwat zostaje deportowany do Afganistanu. Tymczasem Chris Sanchez ciągle jest przetrzymywany w nieludzkich warunkach. Patty dzięki pomocy Williama...

 • Skiba z Big Cyca schudł już ponad 10 kg!

  W tym roku "Sylwestrowa Moc Przebojów" wyrusza w sylwestrowy rejs przebojów dookoła świata. Wśród najlepszych polskich artystów nie mogło zabraknąć tych, przy których muzyce trudno o lepszą zabawę, czyli Big Cyca. Jak zdradza Krzysztof Skiba, w ostatnim czasie udało mu się schudnąć aż 10 kilogramów. Artysta obiecuje, że do koncertu zrzuci jeszcze więcej!

Zdjęcia na temat: specjalny układ
Wideo na temat: specjalny układ
 • Rafał Maślak kupił prezenty dla swoich konkurentów w konkursie Mister International

  Rafał Maślak jest już w Seulu, gdzie będzie walczył o tytuł najprzystojniejszego mężczyzny świata. Model przygotował specjalny układ taneczny do muzyki Justina Timberlake'a, mając nadzieję, że będzie mógł zaprezentować swoje umiejętności taneczne podczas gali finałowej. Przygotował również drobne upominki dla innych uczestników konkursu, aby przełamać lody i wprowadzić miłą atmosferę za kulisami

Dyskusje na temat: specjalny układ