• Informacje na temat:

  spice girls musical

Artykuły na temat: spice girls musical
 • Spice Girls: Musical?

  Melanie Chisholm, była wokalistka Spice Girls znana jako Mel C, poważnie zastanawia się nad napisaniem musicalu. Tematem sztuki oczywiście byłaby działalność najsłynniejszego girlsbandu lat 90. W dodatku Mel C widzi się w obsadzie musicalu.

 • Będzie musical o Spice Girls

  Producentka filmu "Mamma Mia!" i twórca programu "American Idol" planują musical o Spice Girls. Projekt zatytułowany ma być "Viva Forever" - informuje "Variety".

 • Będzie musical o Spice Girls

  Producentka filmu "Mamma Mia!" i twórca programu "American Idol" planują musical o Spice Girls. Projekt zatytułowany ma być "Viva Forever" - informuje "Variety".

 • Klęska Spice Girls. Musical zdjęty z afisza

  Oparty na przebojach Spice Girls musical "Viva Forever!" w czerwcu zniknie z repertuaru londyńskiego West Endu.

 • Musical Spice Girls zmiażdżony przez krytyków

  ...największych przebojach Spice Girls. Krytycy nie zostawili na "Viva Forever!" suchej nitki. "Pozbawiony uroku, chaotyczny, przygasły" - wylicza Paul Taylor z "The Independent". "Viva Forever. Na zawsze ? Wolałbym nie" - spuentował dziennikarz. "Obraźliwie banalny" - tak scenariusz określił z kolei Charles Spencer z "The Daily Telegraph". "Wyziew rozczarowania roztaczał się wśród fanów Spice Girls...

 • Spice Girls w komedii muzycznej

  Pomimo rozpadu zespołu, dziewczyny ze Spice Girls ciągle starają się promować. Planują stworzyć musical, który będzie pokazywany na West Endzie w Londynie. Co ciekawe nie zagrają samych siebie, lecz poszukają do tych ról nieznanych aktorek.

 • Spice Girls znów razem!

  Na konferencji prasowej promującej musical "Viva Forever" pojawiły się wszystkie członkinie legendarnego girlsbandu.

 • Destiny's Child powrócą? Beyonce planuje wskrzesić zespół

  Jeden z najsłynniejszych girlsbandów - Destiny's Child - planuje reaktywację. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że Beyonce, Kelly i Michelle zainspirowane wielkim powrotem i sukcesem trasy Spice Girls, postanowiły wskrzesić tworzoną przed laty grupę.

 • Mel C rozczarowana zachowaniem Victorii Beckham

  Kolejne niesnaski w słynnym zespole Spice Girls. Victoria Beckham zawiodła koleżanki.

 • "Mamma Mia! Here We Go Again": Lily James śpiewa ABBĘ

  ...", który pochodzi z wydanej w 1980 r. płyty "Super Trouper". Jesienią 2016 r. ogłoszono, że członkowie grupy po latach ponownie połączyli siły, by razem z byłym menedżerem Spice Girls Simonem Fullerem przygotować "przełomowe przedsięwzięcie", łączące technologię cyfrową i VR (wirtualna rzeczywistość). Wspomniany Fuller stał za imponującą karierą Spice Girls, a także jest twórcą telewizyjnego...

Zdjęcia na temat: spice girls musical