• Informacje na temat:

  spiderman

Artykuły na temat: spiderman
 • "Spiderman" broni paparazzi

  Andrew Garfield stanął w obronie fotoreporterów. Co ciekawe, nie przeszkadzają mu oni, mimo że po roli Spidermana stał się dla nich jednym z najbardziej pożądanych obiektów.

 • Spiderman na Broadwayu

  Najpierw Spiderman podbił kina, teraz wyrusza na Broadway.

 • Nowy Spiderman! Będzie niesamowity?

  Już w środę, 4 lipca, na polskich ekranach zadebiutuje kolejna odsłona przygód Spidermana. Czy zupełnie nowe podejście do najbardziej kasowego komiksu wszech czasów się powiedzie?

 • Spiderman od Bono i The Edge nadchodzi

  W utworze "Rise Above 1" obok liderów U2 występuje również Reeve Carney, który w broadwayowskim musicalu gra rolę Petera Parkera/Spidermana. 28-letni Carney ma w dorobku role w takich filmach, jak m.in. "Cedry pod śniegiem", "Burza", "Spread". W maju 2010 roku ze swoim zespołem Carney wydał debiutancki album "Mr. Green Vol. 1". Producentem piosenki "Rise Above 1" jest długoletni współpracownik U2

 • Bigelow nie chciała Spidermana

  Laureatka Oscara, Kathryn Bigelow, odrzuciła propozycję reżyserii czwartej części "Spider-Mana". Jej kolejnym filmem będzie "Triple Frontier".

 • Matrix i Pachnidło na Błoniach!

  W czwartek, 21 maja, na krakowskich Błoniach zabrzmią suity z hollywoodzkich superprodukcji "Iron Man", "Spiderman" i "Matrix" oraz muzyka z filmu "Pachnidło. Historia mordercy", ilustrowane fragmentami filmów.

 • Ups... He did it again

  ...2. Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie rozpoczął się od mocnego uderzenia rodem z lat 20. i Maxa Raabe z Palast Orchester. Chwilę później pałeczkę przejął Spiderman, ramię w ramię z Tomem Tykwerem.

 • "Obdarowani" : Jak wychować geniusza?

  ..."Obdarowani" to kolejna filmowa historia o wybitnie uzdolnionym dziecku. Niewiele czasu poświęcono jednak samemu geniuszowi, tzn. jeśli ktoś liczy na bezpłatne pokazy tego, jak dzieciak potrafi dokonać cudu, będzie zawiedziony. W filmie Marca Webba (m.in. "500 dni miłości", "Niesamowity Spiderman") najważniejsza staje się walka dwóch koncepcji tego, w jaki sposób wychowywać geniusza. Czy...

 • 2017 w kinie: Na co warto czekać?

  Chociaż Nowy Rok zwykle wiąże się z podsumowaniami, to także najlepszy moment, by spojrzeć na to, co przed nami. A dla kinomanów najbliższe dwanaście miesięcy zapowiada się wyśmienicie. Do kin powrócą wielkie nazwiska - Scorsese, Nolan i Haneke oraz kultowi bohaterowie, jak Spiderman, drużyna Power Rangers czy King Kong. Nowych widzów spróbują przyciągnąć też uwielbiane serie - "Piraci z Karaibów...

 • Tobey Maguire wykluczony z obsady

  Tobey Maguire, znany m.in. z serii filmów o przygodach Spidermana, w ostatniej chwili został wykluczony z obsady "Życia Pi" Anga Lee.

Wideo na temat: spiderman
 • "Spiderman"

  "Spiderman" - czołówka z serialu o przygodach Spidermana z lat 70.

 • Wardęga zdradza "kulisy" psa-pająka!

  Sylwester Wardęga to twórca internetowy, który lepiej znany jest jako polski Superman czy Spiderman. Mężczyzna zrobił już w polskim Internecie prawdziwą furorę. Filmy z jego udziałem oglądane są codziennie przez tysiące użytkowników. Ostatnia akcja Wardęgi, w której pies performera przebrany jest za gigantycznego pająka, wyemitowała nawet stacja CNN. W programie "Pytanie na Śniadanie" chłopak

Dyskusje na temat: spiderman