• Informacje na temat:

  spiderman aktor

Artykuły na temat: spiderman aktor
 • "Spiderman" broni paparazzi

  Andrew Garfield stanął w obronie fotoreporterów. Co ciekawe, nie przeszkadzają mu oni, mimo że po roli Spidermana stał się dla nich jednym z najbardziej pożądanych obiektów.

 • Nowy Spiderman! Będzie niesamowity?

  Już w środę, 4 lipca, na polskich ekranach zadebiutuje kolejna odsłona przygód Spidermana. Czy zupełnie nowe podejście do najbardziej kasowego komiksu wszech czasów się powiedzie?

 • Tobey Maguire wykluczony z obsady

  Tobey Maguire, znany m.in. z serii filmów o przygodach Spidermana, w ostatniej chwili został wykluczony z obsady "Życia Pi" Anga Lee.

 • James Franco nagrał płytę

  Gwiazdor Hollywood James Franco ("127 godzin") dołącza do grona muzykujących aktorów. Debiutancki krążek jego zespołu Daddy zwiastuje nagranie "Love In The Old Days", które swoją premierę miało 25. września.

 • James Cromwell w "Spider-Manie 3"

  James Cromwell ( "Ja, robot" , "Suma wszystkich strachów" , "Anioły w Ameryce" ) dołączył do obsady filmu "Spider-Man 3". Doświadczony aktor wcieli się w postać kapitana Stacey - ojca bohaterki granej przez Bryce Dallas Howard ( "Manderlay" , "Osada" ).

 • Jake Gyllenhall zagra Supermana?

  Jake Gyllenhall, bohater filmów "Pojutrze" i "Good Girl" , ma największe szanse na wcielenie się w postać Supermana. Kilka dni temu jedna z witryn internetowych ujawniła, że w przygotowywanej produkcji "Superman 5" młody aktor jest faworytem do objęcia roli Clarka Kenta.

 • Ruszyła oficjalna strona "Spider-Mana"

  Nareszcie ruszyła oficjalna strona internetowa filmu realizowanego na podstawie słynnego komiksu "Spider-Man". Można na niej znaleźć tapety, wygaszacze z bohaterami filmu i niezwykłymi kostiumami, zdjęcia ekipy, aktorów oraz plenerów, w których film jest realizowany.

 • Powstanie film o Venomie

  Znany z serii komiksów Marvela Venom, na co dzień jest dziennikarzem Eddiem Brockiem. Nadludzkie moce zyskuje dzięki zainfekowaniu pochodzącym z obcej planety mikroorganizmem. Kiedy Spiderman odrzuca(...) zostaje zaspokojony. Dochodzi nawet do zawieszenia rywalizacji pomiędzy przeciwnikami. W postać Venoma w obrazie "Spider-Man 3" wcielił się Topher Grace. Jednak aktor ten najprawdopodobniej nie powróci na...

 • Wymarzone role Willema Dafoe

  ...w niczym nie przypominali spokojnego sąsiada" - wyznał aktor. W ubiegłym tygodniu Dafoe został nominowany do Złotego Globu za rolę w filmie "Shadow of the Vampire" E. Eliasa Merhige'a. Jest to opowieść(...), część zaginęła. Jest to także historia skomplikowanych relacji łączących reżysera F.W. Murnau'a z aktorem odtwarzającym główną rolę - Maxem Schreckiem. "Historia opowiedziana w filmie czasami może...

 • Bond wyprzedził Indianę Jonesa

  W ankiecie jednego z amerykańskich magazynów to James Bond okazał się tym najważniejszym superbohaterem ekranu. Angielski agent zdobył Hollywood. W 007 wcielali się już tacy aktorzy, jak Sean Connery(...), wyprzedzając Indianę Jonesa (2. Miejsce). Na pozostałych miejscach znaleźli się też: Ellen Ripley z "Obcego", w którą wcieliła się Sigourney Weaver, Robin Hood, Spiderman, John McClane ze "Szklanej pułapki...