• Informacje na temat:

  spojrzenia wideo

Artykuły na temat: spojrzenia wideo
 • "Spojrzenia" na DVD: O trzech gejach z San Francisco

  ...23 stycznia na sklepowe półki trafił nowy serial komediowy HBO "Spojrzenia", opowiadający o trójce trzydziestoparoletnich gejów z San Francisco odkrywających ekscytujące, a czasem przytłaczające możliwości dostępne dla ich pokolenia.

 • Reżyser "300" twórcą gier wideo

  Hollywoodzki reżyser Zack Snyder będzie współpracował z firmą Electronic Arts. Dzięki temu mają powstać trzy gry wideo.

 • John Lennon kpi z niepełnosprawnych? (zobacz wideo)

  W sieci pojawiło się wideo z koncertu The Beatles z 1960 roku. Na nagraniu widać, jak John Lennon naśladuje zachowania ludzi upośledzonych.

 • "Wściekłe psy": Przemoc, przekleństwa i kasety wideo

  ...się w Salt Lake City największej na świecie imprezie poświęconej kinu niezależnemu trzy lata wcześniej po raz pierwszy zaprezentowano film Stevena Soderbergha "Seks, kłamstwa i kasety wideo". Debiut(...) pracował w wypożyczalni kaset wideo w Manhattan Beach, planował nakręcenie filmu ze znajomymi za 30 tysięcy dolarów na taśmie 16 milimetrów. Wsparcie Kaitela pozwoliło filmowcom uzbierać 1,5 milionów...

 • GrubSon śmieje się z telewizji w klipie "Nie jestem"

  ...22 marca do sieci trafił najodważniejszy, jak mówi o nim sam artysta, klip GrubSona. Wideo powstało do utworu pt. "Nie jestem". Promuje ono nominowaną do Fryderyka 2016 płytę "Holizm".

 • Szepty i Krzyki: Czas na nowe rzeczy ("Za szybą")

  Poniżej możecie zobaczyć tekstowe wideo do utworu "Za szybą" projektu Szepty i Krzyki.

 • Pielęgniarki wodzą na pokuszenie

  Co łączy Sławomira Kryńskiego, reżysera komedii "Pokaż kotku, co masz w środku" z producentami lateksowej bielizny i japońskimi twórcami gier wideo? Wszyscy oni dobrze wiedzą, że nic tak skutecznie nie podgrzewa atmosfery, jak seksowne pielęgniarki w akcji!

 • "Kobiety mafii": To one rządzą

  Właśnie ukazał się kolejny materiał wideo z planu "Kobiet mafii" Patryka Vegi. Tym razem przybliża on sylwetki głównych bohaterek filmu.

 • Różne oblicza nagości

  Protestujący nago na placu Tian'anmen chiński artysta Ai Weiwei na plakacie dokumentu Andreasa Johnsena i po raz pierwszy w swej karierze rozbierająca się do rosołu Cameron Diaz w filmie "Sekstaśma" - dwie z piątkowych premier oferują dwa osobne spojrzenia na kwestię nagości we współczesnej sztuce. Od dziś w kinach oglądać możemy również nową produkcję Marvela "Strażnicy Galaktyki".

 • "Szczęśliwego Nowego Jorku": Przebojowa komedia i egzystencjalny dramat

  ...kasety wideo, na których rejestrują skłamany obraz własnej prosperity. Akcja filmu toczy się w trzy kolejne niedziele przed świętami Bożego Narodzenia. Dzień Wigilii stanie się punktem zwrotnym...