• Informacje na temat:

  spokojna muzyka

Artykuły na temat: spokojna muzyka
 • Ewa Kasprzyk: Czy może być już spokojna o córkę?

  ...występ w "Must be the music. Tylko muzyka" 6 lat temu spotkał się z krytyką jurorki Kory (65 l.). Może załamałoby to Małgorzatę, ale słowa poparcia mamy pozwoliły jej wtedy pewnie dojść do finału! Adam...

 • 10 naukowych faktów na temat muzyki

  Muzyka w wielu przypadkach może być świetnym obiektem badań dla naukowców, którzy analizują ludzkie zachowanie. W końcu słuchanie piosenek i innych dźwięków towarzyszy nam niemal codziennie. Oto 10 faktów na temat muzyki, firmowanych przez uczone głowy.

 • Krystyna Giżowska: Jak dziś wygląda życie gwiazdy muzyki?

  Krystyna Giżowska (65 l.) przez wiele lat wiodła spokojne życie, pełne sukcesów zawodowych oraz osobistych. Wydawało się, że tak dobrze będzie już zawsze. Pewnego dnia jednak spadł na nią cios - dowiedziała się, że choruje na nowotwór. Dzięki czujności i determinacji szybko wykryto raka i piosenkarka wróciła do zdrowia. Niestety, jakiś czas później znów poważnie zachorowała. Na szczęście i tym razem w porę zareagowała i chorobę udało się spacyfikować. Jak dziś żyje gwiazda, której przeboje...

 • Najbardziej znienawidzony muzyk na świecie? Poznajcie Jamesa Blunta

  Z pokaźną listą żartów na swój temat spokojnie mógłby konkurować ze znienawidzoną grupą Nickelback. Justin Bieber? Nic z tych rzeczy. Chodzi o Jamesa Blunta, który w niełaski słuchaczy popadł nie przez swoje wybryki, ale zaledwie przez jeden, niezwykle popularny, singel "You're Beautiful". Utwór na pewno zabrzmi również na dzisiejszym (piątek, 3 października) koncercie na Torwarze w Warszawie.

 • Zbigniew Hołdys: Zbiórka przyniosła efekty. Tak dzisiaj żyje muzyk

  Od dawna chadza własnymi drogami i nawet zakaz przemieszczania się nie był w stanie go zatrzymać. Nauczył się uruchamiać internetowe rozmowy wideo i udziela wywiadów zdalnie. A jest o czym mówić. Oprócz teoretycznych rozważań zajmowały go również całkiem bezpośrednie problemy, jak ten z klubokawiarnią, którą prowadzi. Aby lokal mógł przetrwać, muzyk uruchomił internetową zbiórkę, która przyniosła rezultat.

 • Prince. Kim jest największy pracuś w historii muzyki?

  "Art Official Age" oraz "Plectrumelectrum" stworzony wraz z grupą 3rdEyeGirl to dwie nowe płyty Księcia Popu, czyli Prince'a. Lista jego zasług jest równie bogata co lista kontrowersji.

 • Zbigniew Wodecki: Co dalej z majątkiem zmarłego muzyka?

  To było zawsze jego ukochane miejsce na ziemi. Zbigniew Wodecki (†67) nigdzie nie czuł się tak dobrze jak w swoim wiejskim domku, 20 km od Krakowa. Dwa lata po jego śmierci żona podjęła pewne decyzje dotyczące majątku.

 • Grzegorz Ciechowski: 18 utworów ikony polskiej muzyki

  Zmarł niespodziewanie 22 grudnia 2001 roku. Grzegorz Ciechowski zostawił po sobie naprawdę najlepszą pamiątkę, jaką mógł - swój dorobek artystyczny. Oto 18 najlepszych utworów lidera Republiki.

 • Zbigniew Zamachowski: Jestem spokojny do pewnego momentu

  Zbigniew Zamachowski (57 l.) rzadko udziela wywiadów. Od błysku fleszy - w przeciwieństwie do żony - stroni. Woli zacisze teatralnej garderoby. W wywiadzie dla tygodnika "Świat i Ludzie" aktor szczerze opowiedział o dzieciństwie, zmianach, jakie zaszły w jego życiu po ślubie z Moniką oraz o swojej prawdziwej naturze...

 • Candy Girl: Romantyczna i spokojna

  Prawdopodobnie na wiosnę 2015 roku nową płytę wyda Candy Girl. Wokalistka zapowiada, że nowy materiał będzie się różnił od dotychczasowych produkcji.

Zdjęcia na temat: spokojna muzyka
Wideo na temat: spokojna muzyka
 • Jak się zmienił Bartek Wrona - idol z lat 90.?

  Dlaczego dawny wokalista polskiego boysbandu Just 5 postanowił zmienić branżę? Jak to się stało, że Bartek Wrona (33 l.) został instruktorem zumby? W rozmowie z Mateuszem Hładki z "Dzień Dobry TVN" muzyk zdradził, czy tęskni za dawną popularnością. "Wtedy nie mogłem przejść spokojnie ulicą i nie tęsknię za tym" - wyjaśnił. Czy już na zawsze porzucił karierę muzyczną? (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: spokojna muzyka