• Informacje na temat:

  spokojne kolory

Artykuły na temat: spokojne kolory
 • Recenzja Otsochodzi "Nowy kolor": Wejście w nowy etap

  Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym, jak kończy. Jak skończył Otsochodzi, który zdecydował się na tak "radykalne" kroki?

 • Forest Whitaker: Elegancki, uprzejmy, spokojny

  Znamy go z takich filmów, jak "Ostatni król Szkocji", "Kamerdyner", "Ghost Dog: Droga Samuraja", "Bird", "Pluton" czy "Gra pozorów". Wybitny aktor, laureat Oscara, ambasador Dobrej Woli UNESCO - Forest Whitaker w piątek, 15 lipca, obchodzi 55. urodziny.

 • Zobacz Sarę May w kolorach jesieni!

  Jesienne pejzaże, spadające liście, kolory jesieni i spokojna, elegancka stylizacja wokalistki sprawiają, że zdjęcia oddają wyjątkowy klimat tej pory roku i wprowadzają w chwile zadumy i melancholii. Jak już wcześniej mogliście u nas zobaczyć, Sara May lubi się zmieniać, odkrywać swoje nowe oblicze. Tym razem prezentuje się z innej strony - zagadkowa i zamyślona. Zobacz jesienną sesję Sary May...

 • O.S.T.R. & Magiera "Arhytmogenic": Znowu ratują ten hip hop...

  Nieoczekiwane spotkanie na szczycie. Gdyby do niego doszło kilka lat temu, to spokojnie moglibyśmy mówić o wspólnym interesie dwóch najbardziej zapracowanych hiphopowców w Polsce.

 • Grażyna Szapołowska: Kapryśna gwiazda czy ofiara pokazowego linczu?

  "Nie znoszę ludzi, który są poprawni, grzeczni i spokojni. Po prostu nie wierzę im" - deklaruje Grażyna Szapołowska. Ona taka nie jest.

 • Anna Dereszowska: Moja sukienka nie była plagiatem

  - Stresuję się rzeczami ważnymi, jak rodzina i zdrowie, a nie sukienka - mówi Anna Dereszowska. Podkreśla jednak, że jej kreacja z Wenecji nie była kopią sukni, jaką miała na sobie znana niemiecka modelka. Oba projekty różniły się m.in. kolorem oraz wykończeniem gorsetu.

 • Plotki? Nie komentuję!

  Dawno jej nie widzieliśmy, to się jednak wkrótce zmieni. Aktorka ponownie zasiądzie za jurorskim stołem "Mam talent!" - piękna, radosna, spokojna.

 • Serialowi aktorzy pomagają chorym dzieciom

  ...szpitalny oddział małe dziecko jest zagubione, zdenerwowane, niespokojne. Dlatego kolorowe wnętrze ze znanymi i ulubionymi postaciami z bajek ułatwia nam wyciszenie dziecka i w konsekwencji przyspiesza...

 • Flow: Pasja kieruje moim życiem, a ja jej na to pozwalam

  - Od dziecka moją miłością był Bruce Lee. Pociągał mnie jego spokojny umysł i dzikie serce - mówi w rozmowie z Interią Basia Adamczyk, znana lepiej jako Flow. Artystka opowiedziała nam o swoich pasjach, spontanicznych tekstach oraz o tym, dlaczego muzyka ze Sri Lanki jest najgorsza na całym świecie.

 • Elliphant: Myślę, że całe moje życie to jedno wielkie pytanie

  ...występować z czymś na żywo, mimo że nie wydam tego na albumie. No więc spojrzałam na to, co mamy i wybrałam te kawałki, które mi się naprawdę podobały. - Dla mnie chodzi trochę o kolory piosenek. Czułam...

Zdjęcia na temat: spokojne kolory