• Informacje na temat:

  spora grupa

Artykuły na temat: spora grupa
 • "The Voice of Poland": Spór o Annę Karwan

  ...potwierdzić, gdyż za Karwan stoi spora grupa fanów, a równie liczne grono przekonało się do jej talentu właśnie dzięki występowi w "The Voice". Widzowie po obejrzeniu odcinka z Anną Karwan byli...

 • "Jesteśmy grupą przyjaciół"

  Każda kolejna płyta amerykańskiej formacji Red Hot Chili Peppers odnosi spory sukces komercyjny i każda jest kopalnią przebojów. Od 1991 roku grupa sprzedała na świecie 26 milionów płyt. Największym(...) pseudonimem Flea, powoduje, iż grupa zdecydowanie jest jednym z najbarwniejszych wykonawców w muzycznych show biznesie. Trzy lata po wydaniu albumu "Californication", w połowie 2002 roku Red Hot Chili Peppers...

 • "Ameryka Express 2": Kto odpadł z programu? Było sporo łez!

  Tego chyba nikt się nie spodziewał! W ostatnim odcinku "Ameryki Express" było sporo wymagających zadań, z którymi gwiazdy uporały się na medal. Niestety w 11. odcinku uczestnicy musieli pożegnać jedną z par. Nie sądzili, że padnie na faworytów... Kto odpadł z programu?

 • Stan Borys: Wycierpieliśmy już sporo

  ...76-letni Stan Borys nie zamierza zwalniać tempa, cały czas pracuje nad nowymi utworami. Jego początki muzyczne to grupa Blackout (1965-67), w której towarzyszył m.in. Tadeuszowi Nalepie(...)... - Tak, mamy wszędzie wielu przyjaciół, którzy czekają na nas, to wspaniała grupa ludzi, którzy są fajni, przyjaźni, pozytywni. Zawsze z moja partnerka Anią uciekamy z Nowego Jorku do słońca...

 • Kontrowersyjna grupa Hatari prezentuje nowy klip "Klefi/Samed"

  Podczas konkursu Eurowizji islandzka grupa Hatari wywołała skandal, manifestując w trakcie wydarzenia swoje poparcie dla Palestyny. Teraz kontrowersyjna grupa poszła o krok dalej i zaprezentowała nowy klip - "Klefi/Samed" - zrealizowany razem z palestyńskim artystą Basharem Muradem.

 • Evergrey: Spore zmiany

  Na początku przyszłego tygodnia (17 i 18 maja) na dwa koncerty do Polski przyjedzie szwedzka grupa Evergrey. W składzie formacji właśnie zaszły personalne roszady; zmienił się także jeden support.

 • "Stado" : W grupie siła

  Film Beaty Gårdeler inspirowany prawdziwymi zdarzeniami, jakie miały miejsce w 2009 roku w miejscowości Bjästa, wzbudził w Szwecji spore dyskusje. Solidnie zrealizowany, bardzo dobrze zagrany przez w większości młodych aktorów, często dopiero debiutujących, to jedna z ciekawszych filmowych propozycji ze Skandynawii ostatnich lat.

 • Konflikty, spory i kłótnie 2015

  ...nazwy Piersi. To sprawiło, że grupa otrzymała zakaz wydania albumu "Płyta jarmarczno-rockowa". Muzycy Piersi ostatecznie przerwali ciszę po wyborach i opublikowali kilka ostrych słów na swoim Facebooku...

 • Spora rockowa atrakcja

  6 września w Inowrocławiu odbędzie się plenerowy koncert z udziałem uznanych firm ze sceny progrockowej. Gwiazdą "Ino-Rock Festival" będzie holenderski Focus.

 • Przystanek Woodstock: Spore zmiany

  W 12. notowaniu Złotego Bączka, nagrody woodstockowej publiczności, zaszły spore zmiany. Na pierwsze miejsce wysunęła się australijska grupa Airbourne.

Wideo na temat: spora grupa
 • Jesse Eisenberg o filmie "Iluzja 2": Sporo zwrotów akcji i fałszywych tropów

  W 2013 roku "Iluzja" Louisa Leterriera podbiła świat kina fascynującą opowieścią o Czterech Jeźdźcach, grupie nadzwyczajnie uzdolnionych iluzjonistów, którzy dokonują brawurowych i ekstremalnie ryzykownych sztuczek, aby ujawnić działania skorumpowanego miliardera. W "Iluzji 2" ekipa niekonwencjonalnych magików powraca, by wziąć udział w dynamicznej przygodzie rozgrywającej się na trzech kontynentach oraz zamazującej granicę pomiędzy byciem bohaterem i złoczyńcą.

Dyskusje na temat: spora grupa