• Informacje na temat:

  spora torba

Artykuły na temat: spora torba
 • Mąż Tadli puści ją z torbami?

  Beata jest zszokowana i bardzo zaskoczona decyzją byłego partnera. Myślała, że wszystko sobie wyjaśnili i rozstali się w zgodzie...

 • Whitney nie stanie przed sądem

  Hawajski prokurator nie wniesie oskarżenia przeciwko Whitney Houston, którą ochroniarze na lotnisku przyłapali w styczniu ze sporą porcją marihuany w podręcznym bagażu.

 • Zenon Martyniuk i żona Danuta zdradzają kulisy swojego życia. Oto cała prawda!

  ..., dresikami, dwoma torbami zakupów dla niej, które zrobiłam na Florydzie i w Chicago (śmiech) - wybrałam Laurce piękną suknię na benefis dziadka.  Może pani opisać tę kreację?  D: Ustaliliśmy w rodzinie...

 • "Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął" : Stuletni Forrest Gump

  Powiedzieć, że książka Jonasa Jonassona to w Szwecji bestseller, z ponad milionem sprzedanych egzemplarzy, to mało. "Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął" to fenomen. Nie trudno się zatem domyślić, że oczekiwania wobec jej filmowej adaptacji były spore. I de facto zostały zaspokojone.

 • Isabel Marcinkiewicz żąda sporych alimentów!

  ...niego, przeprowadziła się do Polski. Tabloid przypomina, że Kazimierz Marcinkiewicz obecnie płaci już podobną kwotę - 9 tys. zł - swojej pierwszej żonie, Marii. Isabel puści go z torbami?

 • "Stacja": Koniec zdjęć

  27 lutego zakończyły się zdjęcia do filmu "Stacja", w reżyserii Piotra Wereśniaka. " Stacja jest filmem o niecodziennym zdarzeniu, o serii przypadkowych zbiegów okoliczności i zwykłych ludziach, którzy nagle znaleźli się w samym środku absurdu. Nie jest to film czysty gatunkowo - obok wydarzeń dramatycznych i tragicznych, znajdzie się w nim sporo komicznych sytuacji" - powiedział o filmie jego reżyser.

 • Marzena Rogalska: Tylko pomoc chirurga uratowała jej dłoń?!

  Wygląda na to, że Marzena Rogalska (46 l.) miała sporo szczęścia. Wypadek, do którego doszło na planie programu "Pytanie na śniadanie", mógł skończyć się znacznie gorzej...

 • Niebezpieczna podróż Pottera

  J. K. Rowling przeżyła niemiłą przygodę na lotnisku w Nowym Jorku. Pisarka przewoziła w bagażu podręcznym manuskrypt najnowszej części Harry'ego Pottera, jednak ochrona lotniska nie chciała pozwolić jej na podróż z książką przy sobie.

 • Ile Józefowicz stracił na "Policie"?

  Koszt jednego spektaklu to 150 tys. złotych. Reżyser pójdzie z torbami?

 • Awantura o reklamę z Clooneyem

  Awantura o reklamę kawy z udziałem George'a Clooneya i Johna Malkovicha, wybuchła między producentem słynnej włoskiej Lavazzy, a szwajcarskim Nespresso.

Zdjęcia na temat: spora torba
Wideo na temat: spora torba
 • Biała noc

  Policjant Vincent kradnie dużą torbę handlarzom kokainy, ale zostaje zidentyfikowany w trakcie operacji. Bandyci w odwecie porywają jego syna jako zakładnika. Vincent musi dokonać wymiany - torba na syna - w wielkim klubie prowadzonym przez mafię. Wkrótce zacznie się noc która będzie najdłuższą w jego życiu, a może nawet ostatnią.

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Kowboje i obcy

  Akcja filmu dzieje się w Silver City w Arizonie. Indianie i osadnicy muszą odłożyć wszelkie spory gdyż w mieście rozbija się statek kosmiczny...i kosmici oczywiście będą chcieli zdobyć Dziki Zachód…