• Informacje na temat:

  sport wywiad

Artykuły na temat: sport wywiad
 • Małgorzata Socha oburzona! Nie wytrzymała podczas wywiadu!

  Aktorka raczej niechętnie udziela wywiadów, a w nich nie wypowiada się zazwyczaj na tematy dotyczące spraw prywatnych, czy sporów społecznych. Chętnie rozmawia tylko o pracy i swoich osiągnięciach(...) sportu. "Sport jest niezbędny w kształtowaniu charakteru. Uważam, że to jest niesamowite, żeby ten WF, z którego rodzice piszą zwolnienia... To aż prosi o pomstę do nieba, dlaczego tak krzywdzą swoje...

 • Hubert Urbański: Zapalony golfista

  Jednym z najbardziej znanych wielbicieli gry w golfa w Polsce jest Hubert Urbański. Co podoba mu się w tym sporcie?

 • Rafał Królikowski zakochał się w żonie podczas... wywiadu!

  Woli, gdzie rodzice pracowali w szkole. Ojciec uczył matematyki, mama biologii. Tata starał się zaszczepić dzieciom miłość do sportu, ale żadne z nich nie podjęło wyzwania. Chodzili swoimi ścieżkami(...) angaż w Teatrze Powszechnym. Grał w "Ślubach Panieńskich", kiedy przyszła przeprowadzić z nim wywiad urocza dziennikarka. Chciała porozmawiać o sztuce uwodzenia. Świetnie im się gadało, miała w sobie...

 • Sportowe pasje Przemysława Sadowskiego

  Nurkowanie, bilard, tenis, bieganie. Przemysław Sadowski, aktor kreujący jedną z głównych ról w serialu "Na krawędzi 2", uwielbia sport i ciągle próbuje swoich sił w jakiejś nowej dyscyplinie.

 • Anna Lewandowska o swojej pracy, małżeństwie, córce. Szczery wywiad!

  Anna Lewandowska (29 l.) udzieliła wywiadu jednej z gazet. W rozmowie opowiada o swojej pracy oraz o rodzinie. Zdradza, jak układa się w jej małżeństwie z Robertem (29 l.), a także to, jaka jest mała Klara. Przy okazji odnosi się do pewnych zarzutów.

 • Anna Guzik-Tylka: Pracować mniej, zarabiać więcej

  Teatr jest dla niej jak sport. Kiedy jest na scenie, daje z siebie wszystko. Tak samo jest w życiu. Jak kocha, to na zawsze.

 • Ryzykowny wywiad

  Dziennikarka chce skompromitować Szostakowską jako trenerkę i wykorzystuje do tego jej przyjaciół - burmistrza oraz Pawła. Namawia obu mężczyzn na wywiad do internetu, a później przerabia nagranie(...) Pawła... - Jak to... Pawła?! Czy Anka - przez manipulacje Justyny - utraci w końcu pracę? A burmistrz jej drużynę odda pod opiekę Anuszkiewicza, który sam był kiedyś gwiazdą sportu? Odpowiedź...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Przerwa w emisji

  Fani programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" będą zawiedzeni. Okazuje się bowiem, że sport wygrał z rozrywką i przez dwa najbliższe tygodnie nowych odcinków popularnego show nie będzie.

 • Wojciech Mann nie chce się odchudzać! "Zarzuciłem sport"

  ...ukradziono mi rowerek i wtedy zarzuciłem sport" - powiedział w jednym z wywiadów. Tego zamierza się trzymać!

 • "Celebrity Splash", czyli gwiazdy skaczą do wody!

  Widzowie Polsatu obejrzą wiosną 2015 roku nowy program, będący połączeniem sportu i rozrywki. "Celebrity Splash" to show, w którym gwiazdy rywalizować będą w skokach do wody.

Zdjęcia na temat: sport wywiad