• Informacje na temat:

  sportowe wersje

Artykuły na temat: sportowe wersje
 • Spicetka na sportowo

  Nie bez powodu za czasów Spice Girls Melanie C nosiła pseudonim Sporty Spice. Jej nowy singel "Rock Me" zostanie wykorzystany podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej kobiet.

 • Polska wersja popularnego serialu

  Telewizja TVN zakupiła prawa do realizacji polskiej wersji popularnego serialu familijnego - "Wszyscy kochają Raymonda".

 • Skacz! Najlepsze piosenki sportowe

  Z okazji rozpoczynających się w piątek (27 lipca) igrzysk olimpijskich w Londynie prezentujemy ranking najlepszych sportowych piosenek.

 • Polska wersja "Curvy Supermodel" jako "Supermodelka Plus Size"

  ...odcinkach będą pojawiać się goście w postaci ekspertów w danych dziedzinach, związanych z tematami odcinków. Przed uczestniczkami zadania aktorskie, sportowe, taneczne i próba swoich sił w reklamie...

 • "My Słowianie" w wersji rugby. Jak na was działa jajo? (wideo)

  ..." z grupy V-Unit, ale powstały też m.in. wersje metalowe, rock'n'rollowe, reggae'owe, a nawet w wykonaniu strażaków z OSP Szopienice. Teraz Donatan udostępnił parodię "My rugbystki Lechii Gdańsk(...) nadzieję, że nie zrezygnuje ze ścieżki sportowej na rzecz piosenkarskiej sławy" - to z kolei wpis na facebookowym profilu RC Ladies Lechia Gdańsk. Sprawdź tekst piosenki w serwisie Tekściory.pl!

 • Książę Harry i Bon Jovi w utworze "Unbroken". "Ten utwór jest nawiedzony"

  Girls czy Radiohead .  W tworzeniu nowej wersji utworu udział wziął także chór Invictus Games.  Invictus Games to igrzyska sportowe skierowane do żołnierzy i weteranów wojennych rannych w misjach...

 • Evan Rachel Wood krytykowana za wpis o śmierci Kobe Bryanta

  Aktorka Evan Rachel Wood została skrytykowana przez internautów w związku ze sposobem, w jaki wspomniała na Twitterze o śmierci Kobe Bryanta. "Był sportowym herosem. Był także gwałcicielem" - napisała aktorka.

 • Filmy, seriale i sport w święta

  Na okres świąteczny oraz Sylwestra TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Sport oraz TVP Seriale przygotowały zarówno kinowe hity, jak i ulubione seriale, reportaże oraz relacje sportowe.

 • Po "Chicago" - "Damn Yankees"

  Harvey Weinstein, prezes Miramaxu, wybrał kolejny musical, jaki powstanie w tej wytwórni. Po wielkim sukcesie "Chicago" mówiono z początku o nowej wersji "Guys & Dolls". Teraz jednak największe szanse na realizację ma nowa wersja podejmującej temat sportowy opowieści "Damn Yankees".

 • Były kolega Michaela Jordana ostro skrytykował "Ostatni taniec"

  Wyprodukowany przez stację ESPN, a poza Stanami pokazywany na Netfliksie, "Ostatni taniec" przez wielu został określony mianem sportowego dokumentu wszech czasów. Nieliczni krytycy tego serialu twierdzą, że jest on mało wiarygodny, bo spory wpływ na jego ostateczny kształt miał Michael Jordan, czyli główny bohater produkcji. Do grona krytyków "Ostatniego tańca" dołączył kolega Jordana z drużyny...

Wideo na temat: sportowe wersje