• Informacje na temat:

  sporty spice

Artykuły na temat: sporty spice
 • Powrót Spice Girls: Co dalej z zespołem?

  Melanie Chisholm ujawniła, że wraz z pozostałymi wokalistkami Spice Girls wciąż zastanawia się, jak ma wyglądać ich głośno zapowiadany powrót.

 • Cyberkontrakt Spice Girls

  Spice Girls, nie zważając na otaczające je skandale, złośliwe plotki i pogłoski o rychłym rozpadzie, podpisały nowy kontrakt wart prawie 5 milionów dolarów.

 • Triumf Spice Girls

  Po prawie 10 latach stanęły znowu na scenie: na pierwszym koncercie światowego tournee w kanadyjskim Vancouver pięć brytyjskich wokalistek rozgrzało publiczność świetnym show i najbardziej ulubionymi przebojami Spice Girls.

 • Spice Girls powrócą?

  Mel B, jedna z byłych wokalistek angielskiej grupy Spice Girls, jest przekonana, że fani jeszcze będą mieli okazję usłyszeć zespół w pełnym składzie. Pogłoski o reaktywowaniu najsłynniejszego girlsbandu lat 90. pojawiają się już od wielu miesięcy. Najbardziej przeciwna temu pomysłowi jest Mel C.

 • Spice Girls oficjalnie?

  ...informacji, Spice Girls mają wystąpić na 25 koncertach na całym świecie. Każda ze "Spicetek" zainkasuje za udział w przedsięwzięciu 20 milionów dolarów. "Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie, ale osobiście jestem przekonana, że zobaczycie jeszcze Spice Girls" - komentowała na początku czerwca "Posh Spice", czyli Victoria Beckham. Natomiast Melanie Chisholm, czyli "Sporty Spice", dodała, że do powrotu...

 • To już oficjalne! Spice Girls powracają

  Spicetki urządzają wielką urodzinową imprezę, na którą zapraszają wszystkich fanów. Sprawdźcie, co przygotowały z okazji 20. rocznicy swojego debiutu.

 • Przedstawiciele słynnej brytyjskiej grupy Spice Girls systematycznie zaprzeczają pojawiającym się co jakiś czas pogłoskom, iż ma ona zamiar zakończyć swoją działalność. Ale nikt chyba nie poinformował o tym Mel C, znaną także jako Sporty Spice. 27-letnia wokalistka ogłosiła właśnie, iż nie ma zamiaru pracować w przyszłości z koleżankami ze Spice Girls.

 • Spice Girls wiecznie żywe

  Po raz kolejny wiadomości o rozpadzie grupy Spice Girls okazały się nieco przedwczesne. Sprawczyni całego zamieszania, Melanie "Sporty Spice" Chisholm, twierdzi, że jej słowa zostały błędnie zinterpretowane i nie zamierza opuszczać koleżanek. Również przedstawiciele wytwórni Virgin, która wydaje płyty Spice Girls, twierdzą zgodnie, że zespół wciąż istnieje w niezmienionym składzie.

 • Mel C opuszcza Spice Girls?

  Mel C, znana także jako Sporty Spice, oświadczyła, że ma zamiar opuścić grupę Spice Girls. Wokalistka pojawi się oficjalnie po raz ostatni ze swymi koleżankami z zespołu 3 marca, podczas uroczystości wręczenia nagród brytyjskiego przemysłu muzycznego. Spice Girls odbiorą wówczs nagrodę za całokształt twórczości.

 • Spice Girls: Powrotu nie będzie?

  Fani nieistniejącej grupy Spice Girls na bieżąco karmieni są informacjami o poczynaniach jej poszczególnych członkiń, wygląda jednak na to, że pogłoski o rychłym reaktywowaniu girlsbandu mogą się nie sprawdzić. Ostatnio taką możliwość wykluczyła Mel C, znana również jako Sporty Spice.