• Informacje na temat:

  sposoby walki

Artykuły na temat: sposoby walki
 • Paparazzi potrafią zatruć życie! Gwiazdy mają na nich swoje sposoby!

  Zmarła Anna Przybylska (†36 l.) słynęła ze swojego poczucia humoru oraz dystansu do otaczającego ją świata. Aktorka uwielbiała zabawne i niekonwencjonalne zachowania, dlatego nikogo nie zdziwił fakt, że pewnego dnia rozpoczęła specyficzną walkę z paparazzimi, którzy zatruwali jej życie i osaczali z każdej strony. "Sama zaczęła robić im zdjęcia" - przypomniał w śniadaniówce Tomasz Potkaj. Autor książki "Paparuchy kontra ryje" opowiedział również o tym, kiedy w Polsce pojawił się zawód...

 • "Wielka Szóstka" : Ofensywa nerdów

  "Wielka Szóstka" Dona Halla i Chrisa Williamsa to typowe "origin story": opowieść o narodzinach grupy superbohaterów, o dojrzewaniu do odpowiedzialności i chrzcie bojowym.

 • Milionerka Szulim Badziak Woźniak-Starak wygrała walkę z chorobą!

  ...stosować i szukam trochę innych sposobów" - wyznaje Aga. Owe "inne sposoby" pomogły, bo Szulim jest już zdrowa jak ryba!  "Dzisiaj się już czuję bardzo dobrze. Pomogło na tyle, że zaczęłam biegać...

 • Muzyka ratuje życie. Dosłownie!

  Czy muzyka może faktycznie wspomóc nasze zdrowie? Naukowcy z całego świata dowodzą, że jest to jak najbardziej możliwe. I nie chodzi tylko o poprawę samopoczucia. Oto 11 teorii dotyczących muzyki i zdrowia.

 • Wewnętrzna walka gladiatora

  ...alkoholu; jak popełnia grzechy natury cielesnej... Są to dla niego sposoby ucieczki od rzeczywistości, a najważniejszym z nich - a zarazem miejscem, gdzie budzi się do życia - jest arena. Wtedy(...). Sceny walki zostały jeszcze bardziej "podkręcone", jeśli w ogóle jesteś w stanie to sobie wyobrazić. Na pograniczu moralności - Jeśli chodzi o Gannicusa, to nie spotkaliśmy go wcześniej i nie...

 • Od piątku 11. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Żydowskie Motywy

  Izraelski kandydat do Oscara "Viviane chce się rozwieść" oraz dokument Stefana Ruzowitzky'ego "Istota zła" - m.in. te produkcje są w programie 11. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Żydowskie Motywy. Impreza rozpocznie się w piątek w Warszawie.

 • "Diagnoza": Młody Stuhr walczy z czasem i próbuje nie... zdziadzieć!

  Maciej Stuhr, czyli doktor Szymon Brock z „Diagnozy”, ujawnił, że bardzo dba o to, żeby zbyt wcześnie... nie zdziadzieć. - Próbuję na różne sposoby nie dać się starości – stwierdził.

 • "Szefowie wrogowie 2" na Blu-ray i DVD

  Komedia "Szefowie wrogowie" okazała się jednym z największych filmowych przebojów roku 2011 podbijając serca zarówno widzów jak i krytyków. Nic więc dziwnego, że trzy lata później powstała jej kontynuacja. Obraz "Szefowie wrogowie 2", w którym obok Jasona Batemana, Charliego Daya i Jasona Sudeikisa wystąpili zdobywcy Oscarów Kevin Spacey, Jamie Foxx, Christoph Waltz oraz Jennifer Aniston 10 kwietnia debiutuje na Blu-ray i DVD.

 • "Blondynka": Kris rzuci Sylwię!

  Sylwię Kubus (Joanna Moro) czeka kolejny zawód miłosny. Jej związek z fotografem Krisem (Mariusz Ostrowski) rozsypie się jak domek z kart. Za to starosta Izabela Rychter (Ewa Kasprzyk) zacznie kokietować doktora Fusa (Krzysztof Gosztyła) na wszelkie możliwe sposoby...

 • "A jeśli Bóg jest?" : Fanatyk Jezusa

  Na pierwszy rzut oka Tore i jego kumple to niemieckie punki, które kontestują system i wierzą w zbawczą moc anarchii. Różni ich tylko gorliwa wiara w Jezusa Chrystusa - całkowite zaprzeczenie bycia antysystemowym.

Wideo na temat: sposoby walki
 • "The Kids Are Not Alright"

  Aż do 24 stycznia musimy czekać na nowe odcinki serialu. Na szczęście mamy zapowiedź kolejnego epizodu: "The Kids Are Not Alright", w którym dojdzie do walki między Sereną (z Chuckiem) a jej matką - Lily. Wiemy, że obie panie posiadają swoje własne, ale i sprawdzone sposoby na osiąganie swoich celów.

Dyskusje na temat: sposoby walki
 • Re: "Na dobre i na złe": Wilczewska postanowi zrezygnować z walki o swe życie!

  Rakiem dla meza jest zona i nierzadko dzieci skutecznie cuagna go do trumny ba wszelkie sposoby

 • Re: "Dynastia": Mistrzyni złych wyborów

  nerwicę, jak ci lepiej po małej dozie alkoholu.Nie mam na myśli chlania na umór tylko sposoby walki z chorobą. Nie zrozumiesz czym jest taka choroba, bo jej nie masz. Ale uwierz mi to koszmar! Jak ktoś śpi

 • Re: "Ranczo": Będzie kolejny sezon serialu!

  Po takim beznadziejnym zakończeniu IX serii musi być jeszcze jedna, ostatnia, która wszystko ,,wyprostuje" i skieruje na właściwe tory. W ,,Ranczu" zawsze na koniec tryumfowały pozytywne wartości, a teraz było zupełnie inaczej - wybory wygrała osoba sięgająca po nieetyczne sposoby walki, partia, która stosuje takie same metody wciąż rośnie w siłę, a Kozioł i Czerepach wciąż pną się w górę

 • Re: Skandal w ambasadzie

  pisze:To, czy rząd japoński kłamie, okaże się wkrf3tce.A co do antyatomowej akwntyości wierzę, że znamy lepsze sposoby walki o swoje wyobrażenie lepszego świata, niż insynuacje. Chyba, że w tym wypadku lecimy skojarzeniami-automatami, ale to już zakrawa na fobię.

 • Re: "M jak miłość": Małgosia odejdzie na zawsze?

  jednego z widzów) atak rekina, który pomimo bohaterskiej walki stoczonej w obronie naszej gwiazdy i przez samą gwiazdę, zakończy się spożyciem tejże naszej gwiazdy przez rekina na przystawkę, a nurków(...), który może być interpretowany jako ostatnie słowa naszej gwiazdy, na różne sposoby, w następnych 100 odcinkach serialu.