• Informacje na temat:

  spotkania pary

Artykuły na temat: spotkania pary
 • Jacek Rozenek: Związek pary kwitnie!

  .... - Polubiliśmy się od pierwszego spotkania - zdradziła i dodała, że na razie nie myśli o własnych dzieciach. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • "Czworo do pary": Kosztowne efekty specjalne

  Jedna z wielu zmyłek w komedii "Czworo do pary", która 3 października trafia do polskich kin, to ta, że fabuła przypomina z początku tradycyjny dramat rodzinny. Tymczasem najwięcej radości, oglądając film, widzowie czerpią z odkrywania kolejnych warstw fabuły - przewrotnej i bardzo zabawnej.

 • Pary, które przyjaźnią się pomimo rozstania

  Rozstania nie są ani łatwe, ani przyjemne. Zwykle kończą się kłótnią i niemiłymi wspomnieniami. Wielka miłość, która łączyła te pary, nie przetrwała próby czasu. Natomiast przyjaźń pozostała do dziś. Czy to w ogóle możliwe? Jak teraz wyglądają relacje gwiazd?

 • "Przyjaciółki": Nieszczęścia chodzą parami

  Czasami radość, która przychodzi szybko, zamienia się w łzy. Czy Patrycja wraz z Ingą dadzą się ponieść emocjom, czy postawią na zdrowy rozsądek?

 • ​"Diagnoza": Byli taką piękną parą.... Dlaczego im nie wyszło?

  - Nigdy go nie wykasuję z pamięci - tak o Macieju Zakościelnym, czyli Michale z "Diagnozy", mówi dziś jego była ukochana Iza Miko. - Nasz związek był piękny - dodaje aktorka. Skoro było tak cudownie, to dlaczego aktorska para zdecydowała się rozstać?

 • Elisabeth Moss na dużym ekranie

  Już 3 października do polskich kin trafi komediowa, przewrotna opowieść o relacjach damsko-męskich - "Czworo do pary". W roli głównej, obok Marka Duplassa ("Siostra twojej siostry"), oglądać będziemy Elisabeth Moss znaną do tej pory przede wszystkim z seriali "Mad Men" i "Tajemnice Laketop".

 • Agata Kornhauser-Duda "ratuje małżeństwo Trumpów". Kulisy wizyty polskiej pary prezydenckiej w USA

  Gdy Waszyngton potwierdził wrześniowy termin wizyty pary prezydenckiej w USA, przygotowania ruszyły pełną parą. Sztab ludzi pracuje nad szczegółami spotkania, projektanci szykują kreacje dla Agaty(...) zaangażowanie mężów w politykę. Agata i Andrzej Dudowie, zaraz po objęciu urzędu prezydenta, przechodzili kryzys. W kuluarach szeptało się nawet o rozwodzie pary. Także relacja Melanii i Donalda daleka...

 • Wigilia w "Klanie"

  Niby wszystko będzie jak zawsze: choinka, prezenty i kolędy. Ale w tym roku radość spotkania z bliskimi u Pawła Lubicza zmiesza się ze smutkiem. To pierwsze święta bez Krystyny...

 • Te małżeństwa spotkał kryzys. Przetrwały go!

  Najbardziej medialne pary i małżeństwa są często wzorem dla fanów. Nierzadko bywa, że zazdrościmy im z pozoru ognistego uczucia. Choć wydaje się nam, że nasi ulubieńcy wiodą spokojne i szczęśliwe życie, nie zawsze tak jest. Kryzysy w związkach nie omijają nawet największych gwiazd. Te serialowe aktorki zmierzyły się z poważnymi problemami!

 • Objawienie kina niezależnego w Hollywood

  Przewrotna, opowiedziana w komediowym tonie historia przeżywającego kryzys małżeństwa - "Czworo do pary", na naszych ekranach pojawi się 3 października. Jej gwiazdą, obok Elisabeth Moss (seriale "Mad Men" i "Tajemnice Laketop") jest Mark Duplass, wpływowy twórca kina niezależnego, mający na koncie jako aktor i producent takie tytuły jak "The Puffy Chair" i "Cyrus".

Zdjęcia na temat: spotkania pary
Wideo na temat: spotkania pary
 • Kendall Jenner i Harry Styles zorganizowali spotkanie swoich rodziców?!

  Związek Kendall Jenner (20 l.) i Harry'ego Stylesa (21 l.) wciąż pozostaje tajemnicą. Choć modelka i muzyk nie potwierdzają plotek na swój temat, często widywani są razem. Podczas prywatnej imprezy w jednym z hollywoodzkich klubów muzycznych miało dojść do spotkania rodziców pary. Kendall zjawiła się z mamą, Harry natomiast przyprowadził swojego ojczyma. Wygląda na to, że doniesienia prasy

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1787.

  i Grzegorz - starają się nie rzucać w oczy sąsiadom. Tymczasem Amelia i Tomasz zapraszają nowych lokatorów na herbatę. Pojawienie się Bożeny u rodziców budzi niepokój tajemniczej pary. Róża wraca wreszcie do domu. Atmosferę powitalnej imprezy burzy pojawienie się Kazika, który zabiera Zuzię na lody. Podczas spotkania mężczyzna prosi córkę o pieniądze i przygotowuje grunt pod kolejne pożyczki.

 • Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski – razem w życiu i na planie

  Kinga Burzyńska spotkała się z Adrianą Kalską i Mikołajem Roznerskim, którzy oprócz tego, że grają razem w spektaklu, również prywatnie są parą. Jak im się pracuje? Aktorzy opowiedzieli jak się poznali. Czy starają się zostawiać życie zawodowe przed drzwiami do domu? (Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: spotkania pary
 • Re: Nietypowe pary w świecie show-biznesu

  a póki co pisiory popierające pis mogą patrzeć jak ich wybrańcy wchodzą w dudę Żydom. Że podam przykład profesora Legutko i spotkania w Wiedniu swego czasu z wysłannikami rządu Izraela. Po czym nastąpiła w Sejmie expresowa zmiana w zapisach ustawy IPN współautorstwa niejakiego Jakiego.

 • Re: Joanna Trzepiecińska zrezygnowała ze światowej kariery!

  rozstaniu media pasjonowały się podziałem majątku pary. Anderman zaproponował, żeby zatrzymała apartament na Żoliborzu i mieszkanie w centrum Warszawy. On sam chciał tylko ich dom na Mazurach. "Ale to(...)" - podsumowuje gorzko Joanna. Jednak już sądowe spotkania małżonków dalekie były od spokojnych. Pani Joanna twardo dochodziła praw swoich dzieci. Jak twierdzą znajomi pisarza, ma on teraz ogromny żal do byłej

 • Re: Do kolejnego spotkania pary, które okaże...

  Ten film to jest Z jak zdrada. Nie ma zasad, to tak zycie wyglada.

 • Re: Do kolejnego spotkania pary, które okaże...

  Biedne te dzieci z patchworkowych rodzin. Rodzice tak durni,ze tego nie moga pojac. To jest przeokropnie glupi seriál jak zreszta wiekszosc na jedno kopyto. Malo w nich o milosci tylko o "chuci".

 • Re: Na krawędzi

  to już raczej przesadzone. A mi jakoś dalej to nie leży...żadnej chemii nie widzę miedzy nimi:)Jakos nie mogę zapomnieć pierwszego spotkania Piotra i Agaty, te błyski w oczach ehh. I ciągle będę(...) i nic więcej? Inaczej niż w spotkaniach Hany z Tretterem, gdzie mocno iskrzy;) Piotrek&gawryło dowcipnie i bardzo inteligentnie w napisanej humoresce wyciągnął fakty ze scenariusza, które logicznie