• Informacje na temat:

  spotkania wielbicieli

Artykuły na temat: spotkania wielbicieli
 • M jak Madzia i jej wielbiciele

  Romantyczne sms-y, kwiaty, prezenty wysyłane przez posłańca... Kto jest tajemniczym wielbicielem Madzi, którą w serial u "M jak miłość" gra Anna Mucha? Tą zagadką scenarzyści filmu dręczyli widzów już od paru tygodni. Teraz poznamy w końcu odpowiedź!

 • Aretha Franklin żegnana przez wielbicieli. Trumna z ciałem dostępna dla fanów

  Prywatny pogrzeb Arethy Franklin odbędzie się w piątek, 31 sierpnia, ale wcześniej królową soulu pożegnać mogą jej fani. Trumna z ciałem legendarnej wokalistki została wystawiona w Detroit.

 • Gdzie spotkacie gwiazdy "M jak miłość"?

  ...i Rafała Mroczków, jak również Witolda Pyrkosza, Kacpra Kuszewskiego, Andrzeja Młynarczyka, Roberta Moskwę, Jacka Lenartowicza, Macieja Jachowskiego i Krystiana Wieczorka. Spotkania z gwiazdami potrwają...

 • Fan Metalliki oskarżony. Chciał spotkać idoli

  Jeden z wielbicieli zespołu Metallica stanął przed sądem za nielegalne wtargnięcie na zaplecze sceny, na której występował jego ulubiony zespół. Oskarżony za wszelką cenę chciał poznać muzyków formacji.

 • Spotkaj się z Anthraxem!

  5 sierpnia o godzinie 16, w warszawskim salonie EMPiK przy ul. Nowy Świat, muzycy amerykańskiej grupy Anthrax będą podpisywać płyty, pozować do zdjęć i opowiadać sprośne dowcipy! A już kilka godzin później, na deskach klubu "Proxima", zespół zaprezentuje zestaw swoich najlepszych kompozycji. Przed koncertem Anthrax publiczność rozgrzewać będą nasi rodacy z Virgin Snatch.

 • "Mam talent": Złoty przycisk dla Dawida Jędrusika. "Takie spotkanie dzieje się raz na milion lat"

  Piąty odcinek 12. sezonu "Mam talent" za nami. Jego głównym bohaterem był 16-latek Dawid Jędrusik, zdobywca złotego przycisku.

 • Michael Jackson spotka się z fanami

  W czerwcu, w londyńskim klubie Equinox, odbędzie się europejski zjazd fanów Michaela Jacksona. Niespodziewanie Król Muzyki Pop zapowiedział, że pojawi się na imprezie, aby wspólnie bawić się z wielbicielami swojej twórczości.

 • Jopek i Kydryński spotkali się ze Stingiem

  Wokalistka Anna Maria Jopek i jej mąż, dziennikarz Marcin Kydryński, spotkali się ze Stingiem. Do rozmowy doszło w Nowym Jorku w prywatnym apartamencie artysty. Kydryński przeprowadził z muzykiem wywiad.

 • Michał Bajor: Wstydziłem się rozbieranych scen

  Może pochwalić się licznym gronem oddanych wielbicieli, którzy... nie chcą pozwolić mu na zmianę wizerunku.

 • Walentynki z "M jak Miłość"

  W Dzień Zakochanych, 14 lutego, Telewizja Polska zaprasza wielbicieli serial u "M jak Miłość" na spotkanie z jego bohaterami w Galerii Mokotów (przy fontannie) w Warszawie, w godzinach 12- 21.

Zdjęcia na temat: spotkania wielbicieli
Wideo na temat: spotkania wielbicieli
 • "Na Wspólnej": Zwiastun 2436. odcinka

  Wyśmiany Cieślik kontra dawny wielbiciel Moniki! Cieślik stał się pośmiewiskiem internetu. Jego męki podczas biegu dla Mani bawią wszystkich. Senator postanawia ostro wziąć się za siebie… Tymczasem do Moniki dzwoni spotkany na biegu Łukasz – umawia się z nią. Ziębowa przypomina córce, że przed laty Łukasz był w Monice mocno zakochany…

Dyskusje na temat: spotkania wielbicieli