• Informacje na temat:

  spotkanie mistrzów

Artykuły na temat: spotkanie mistrzów
 • Nieoficjalne spotkanie z mistrzem

  Truffaut) i oczywiście najważniejszych produkcjach. Na długo zapadną w pamięci historie o zerwaniu festiwalu w Cannes przez francuskich mistrzów oraz odczuciach reżysera podczas adaptowania "Lotu nad...

 • Liga Mistrzów zostaje w Telewizji Polskiej

  W bieżącym sezonie Ligi Mistrzów wybrane mecze, podobnie jak w poprzednich rozgrywkach, oglądać będzie można na antenie Telewizji Polskiej.

 • Spotkanie z mistrzem

  W czasie trwania 9. Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu w ramach cyklu "Portrety intymne" mieliśmy okazję zobaczyć wyśmienite filmy uznanego mistrza nowofalowego kina - Françoisa Truffaut. Trzeba to jednak było opłacić chronicznym niewyspaniem.

 • Zbigniew Zapasiewicz: Mistrz

  Potrafił zaczarować publiczność. "Nawet gdyby czytał książkę telefoniczną, widzowie byliby zachwyceni" - mówili koledzy z branży. I nie było w tym przesady. W piątek, 13 września 2019 roku, Zbigniew Zapasiewicz, obchodziłby 85. urodziny.

 • Rafał Zawierucha pokazał filmik ze spotkania z Tarantino

  Wcielenie się w postać Romana Polańskiego w filmie "Pewnego razu... w Hollywood" Quentina Tarantino było dla Rafała Zawieruchy ogromnym przeżyciem. Otworzyło mu to również drogę do kariery. Dzięki występowi aktor stał się bowiem sławny przede wszystkim w Polsce, gdzie wcześniej mało kto o nim słyszał. Nic dziwnego, że Rafał wciąż z radością wspomina to spotkanie z mistrzem amerykańskiego kina...

 • Margot Robbie: Spotkanie z mistrzem

  Mimo że od czasu współpracy 24-latki z doświadczonym i uznanym reżyserem filmu, Martinem Scorsese, minął już rok, aktorka wciąż bardzo żywo wspomina to spotkanie. W rozmowie z ShortList.com, wyznała: "Zakładałam, że on jest bardzo zaangażowany i ma wiele do powiedzenia, bo jego styl jest tak charakterystyczny, ale było zupełnie inaczej. Najważniejsze, że dawał nam wolność w odkrywaniu naszych...

 • Tadeusz Łomnicki i Gustaw Holoubek: O jednego mistrza za dużo

  Rywalizowali z sobą zawodowo i prywatnie, a ich drogi co chwilę się przecinały...

 • Odtwórca roli mistrza Yody wyznał, że nie oglądał serialu z Baby Yodą

  Frank Oz, który użyczał swojego głosu mistrzowi Yodzie w ośmiu częściach sagi „Gwiezdne wojny”, został zapytany o to, jak ocenia postać ochrzczoną przez Internet jako Baby Yoda w serialu platformy Disney+ „The Mandalorian”? Aktor nie miał wiele do powiedzenia na temat tej postaci, bo - jak wyznał – Frank Oz nie oglądał tego serialu.

 • "Córka trenera" : Mistrz Braciak

  W scenie otwierającej "Córkę trenera" główni bohaterowie filmu: Maciej Kornet (Jacek Braciak), oraz jego córka, nastoletnia tenisistka Wiktoria (Karolina Bruchnicka), przepychają między sobą oponę ciężarówki. Niby zwykły trening siłowy. Zapowiada on jednak główny konflikt filmu - córka w końcu zbuntuje się przeciwko ojcu.

 • Michał Malitowski: Spotkanie po latach

  Również w programach telewizyjnych życie pisze zaskakujące scenariusze. Do niesamowicie serdecznego spotkania doszło w "World of Dance - Polska". Na scenie show pojawiła się Jana Kunesova - przyjaciółka z dawnych lat Michała Malitowskiego, która sprawiła mu tym sporą niespodziankę.

Zdjęcia na temat: spotkanie mistrzów
Wideo na temat: spotkanie mistrzów
 • Keanu Reeves: W filmie "John Wick 2" Laurence Fishburne jest wspaniały

  "Na planie panowało małe zamieszanie, ekipa była podekscytowana. Trzeba przyznać że Lawrence to legenda, zagrał tyle kultowych postaci. Zawsze miło się pracuje z mistrzem. A dodatkowo bardzo się lubimy" - powiedział Keanu Reeves. Przed pracą nad filmem "John Wick 2" aktorzy spotkali się na planie trylogii braci Wachowskich "Matrix". Film "John Wick 2" jest obecny na ekranach polskich kin od 10 lutego 2017 roku.

 • Sebastian Mila po meczu dostał 150 sms-ów z gratulacjami!

  Piłkarska reprezentacja Polski pokonała mistrzów świata Niemców 2:0 w spotkaniu drugiej kolejki grupy D eliminacji do Euro 2016. Bramki dla "Biało-czerwonych" zdobyli Arkadiusz Milik i Sebastian Mila. Piłkarz Śląska Wrocław przyznał po meczu, że w nocy na pewno będzie miał problemy z zaśnięciem. - Czeka mnie odpisywanie na 150 SMS-ów - powiedział Mila. (źródło: x-news)