• Informacje na temat:

  spotkanie wyglądało

Artykuły na temat: spotkanie wyglądało
 • "Rolnik szuka żony 3": Spotkania z rodzinami

  .... Marek postanowił kontynuować znajomość z Anią. Łukasz wahał się do ostatniej chwili, ale ostatecznie wybrał Patrycję, a Szymon (za radą mamy) postawił na Marysię. Jak wyglądało spotkanie bohaterów...

 • Nicola Peltz: Bliskie spotkania z robotami

  ...młodych ludzi! - Pierwsze spotkanie z Transformersem jest dla niej czymś przerażającym. Nigdy wcześniej nie miała styczności z tymi istotami. Nie chce mieć z tą całą sprawą nic wspólnego. To nowa(...) się trochę idiotycznie, ale nie wolno się tym przejmować. Trzeba iść na całość. Później, w postprodukcji, będzie to wyglądało o wiele bardziej wiarygodnie. (...) 19-letnia Nicola Peltz na dobre...

 • Płakała, że Adam Levine jest żonaty. Spotkała się z gwiazdorem

  .... Pierwszymi osobami, który pokazały materiał z małą dziewczynkę Levine'owi była jego żona, Behati Prinsloo oraz jego matka. Zobacz jak wyglądało spotkanie Mili z Adamem Levinem:  

 • "Big Brother 2": Powrót Ewy. Co powiedziała Kamilowi?

  W niedzielnym odcinku "Big Brother Areny" z programem pożegnał się Mateusz Sławina, a gościem w domu Wielkiego Brata była Ewa Kępys! Okazało się, że ma bardzo ważną wiadomość do przekazania Kamilowi. Jak wyglądało ich spotkanie?

 • "Rolnik szuka żony 3": Wizyta na gospodarstwie

  W czwartym odcinku trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony" do domów uczestników przyjechali zaproszeni goście. Jak wyglądało ich pierwsze spotkanie? Sprawdźcie!

 • Jerry Seinfeld tłumaczy, dlaczego nie przytulił Keshy

  Spotkanie Keshy i Jerry'ego Seinfelda, w trakcie którego aktor nie chciał przytulić się z wokalistką na czerwonym dywanie, sprowokowało mnóstwo żartów na temat całego zajścia. Seinfeld wytłumaczył, jak wyglądało to z jego perspektywy.

 • Trudne chwile na planie show TVP? "Zrobiło się intymnie"

  Katarzyna Zielińska, Marzena Rogalska i Maciej Kurzajewski do niedawna pracowali razem na planie programu "To był rok". Teraz spotkali się na czacie na żywo i opowiedzieli, jak wyglądało nagrywanie ostatnich odcinków programu, które realizowano już w trakcie trwania pandemii.

 • Finał "Dance Dance Dance 2" w "Pytaniu na śniadanie"

  Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wielu produkcji. Odwołano nagrania nowych odcinków znanych i lubianych programów czołowych stacji telewizyjnych. Nieco inny los spotkał taneczne show TVP2 "Dance Dance Dance". Odcinki do niego zostały nagrane jeszcze przed wybuchem pandemii. Jednak finał show w ostatnim sezonie odbywał się na żywo. Jak będzie wyglądało zakończenie tegorocznej produkcji?

 • "Pitbull. Nowe porządki": Jak uwodzi Maja Ostaszewska?

  Najnowsza produkcja Patryka Vegi "Pitbull. Nowe porządki" opowiada o twardym, męskim świecie, ale jest także opowieścią dla kobiet. Silny, opiekuńczy policjant Majami (w tej roli Piotr Stramowski) oraz zakochana w nim Olka, kobieta z przeszłością (w tej roli świetna Maja Ostaszewska) to nietypowa para. Zobaczcie, jak wyglądało ich pierwsze spotkanie!

 • Niebezpieczny adorator

  Maria i Radosz. Ich pierwsze spotkanie wyglądało jak scena z filmowego romansu. Teraz ich związek zamienia się w horror! A przynajmniej w porządny thriller. Zduńska, po ostatnich wydarzeniach, zdecyduje się definitywnie z Radoszem zerwać.

Zdjęcia na temat: spotkanie wyglądało
Wideo na temat: spotkanie wyglądało