• Informacje na temat:

  spotkanie zakończyło

Artykuły na temat: spotkanie zakończyło
 • Bronisław Cieślak zakończył karierę aktorską

  Bronisław Cieślak, czyli niezapomniany porucznik Borewicz z serialu "07 zgłoś się", dwa lata temu dowiedział się, że ma raka. Po operacji postanowił zwolnić tempo życia i mniej pracować, ale dopiero niedawno potwierdził, że nie zamierza już nigdy wracać przed kamerę, bo jego kariera aktorska dobiegła końca.

 • 60. Krakowski Festiwal Filmowy online zakończy się... w kinie!

  60. Krakowski Festiwal Filmowy, który z powodu pandemii odbywa się w tym roku online, zakończy się jednak tradycyjnie. Pokaz filmów nagrodzonych odbędzie się w salach Kina Pod Baranami w Krakowie.

 • "Powrót do przyszłości" miał zakończyć się zupełnie inaczej

  Wyreżyserowana przez Roberta Zemeckisa trylogia o podróżach w czasie to jedna z najchętniej oglądanych serii filmów dla młodzieży lat 80. Uznawana jest także za jedną z najlepszych produkcji rozrywkowych, jakie kiedykolwiek powstały. Jak się okazuje, początkowo zakończenie pierwszego "Powrotu do przyszłości" miało być zupełnie inne

 • Spotkanie artystów z marszałkiem ws. sytuacji w Teatrze Polskim

  Bez przełomu zakończyło się poniedziałkowe spotkanie artystów Teatru Polskiego we Wrocławiu z marszałkiem woj. dolnośląskiego Cezarym Przybylskim ws. wyboru nowego dyrektora tej instytucji. Zespół teatru wybranemu w konkursie Cezaremu Morawskiemu zarzuca brak kompetencji i uważa, że konkurs był "ustawiony".

 • "Borat" zakończył małżeństwo Pameli Anderson?

  "Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej" był jedną z najważniejszych komedii 2006 roku. Film otrzymał Złoty Glob i nominację do Oscara, a z grającego tytułowego dziennikarza Sachy Barona Cohena uczynił światową gwiazdę. Komik przyznaje jednak, że udział w projekcie nie wyszedł każdemu na dobre. Krótki epizod pod koniec filmu miał doprowadzić do rozwodu Pameli Anderson i Kid Rocka.

 • "Ameryka Express 2": Jak zakończył się pierwszy odcinek? Kto odpadł z programu?

  Drugi sezon programu "Ameryka Express" zapowiada się interesująco. W tej edycji reality show uczestnicy z pewnością dostarczą widzom sporo emocji. Już w pierwszym odcinku, który stacja TVN wyemitowała w środę, 4 marca, pojawiły się pierwsze łzy, kłótnie i wzruszające momenty.

 • Brad Pitt i Jennifer Aniston: Spotkanie kochanków?

  ...nagrodzono za kreację królowej Elżbiety II w "The Crown". Nie tylko fani niegdysiejszej pary, która była małżeństwem w latach 2000-2005, liczyli na ich spotkanie na gali. Brad Pitt również stwierdził, że(...) tego nie doszło, ale jeden z dziennikarzy zapytał aktora, co łączy go obecnie z Aniston. "Wpadłem po drodze na Jen, jest moją dobrą przyjaciółką. To już drugie nasze spotkanie w ostatnim czasie...

 • Borys Szyc: Ten poziom manipulacji i kłamstwa jeszcze mnie w życiu nie spotkał

  Nie trzeba było długo czekać na reakcje gwiazd po emisji dokumentu "Nic się nie stało" w TVP, zapowiadanego jako wstrząsająca relacja o pedofilii wśród elit i w środowisku celebrytów. "Ten poziom manipulacji i kłamstwa jeszcze mnie w życiu nie spotkał" - napisał w czwartek na Facebooku Borys Szyc.

 • Szkoła Filmowa nie odwoła spotkania z Polańskim

  ..." - czytamy w apelu. Jednak w ocenie autorów petycji, "powaga tych oskarżeń oraz ich ilość sprawiają, że spotkanie z panem Polańskim na terenie Szkoły byłoby lekceważące wobec wszystkich osób, które...

 • Spotkanie z Romanem Polańskim nie zostanie odwołane

  Zatrzaskiwanie drzwi przed Polańskim przez nas, społeczność jego Alma Mater, wydaje mi się być aktem skrajnie niestosownym - napisał w oświadczeniu rektor Szkoły Filmowej w Łodzi Mariusz Grzegorzek. Sobotnie spotkanie z Romanem Polańskim nie zostanie odwołane pomimo petycji grupy studentów.

Zdjęcia na temat: spotkanie zakończyło
Wideo na temat: spotkanie zakończyło
 • Zakończyły się zdjęcia do kolejnej produkcji Patryka Vegi "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". W rolę prawnika głównego bohatera wcieliła się Zuzanna Grabowska, która na planie spotkała się ze swoim ojcem, Andrzejem Grabowskim. Jak wspomina pracę z najbliższą jej osobą?

 • "M jak miłość": Odcinek 1358.

  Marcin kolejny raz prosi Izę o spotkanie i w końcu poznaje swoją córkę. Za radą Agnieszki Chodakowski postanawia walczyć o Maję w sądzie. Magda jest przerażona, bo wygląda na to, że pirat drogowy, który jej ostatnio groził, nadal ją prześladuje. Olek, obawiając się o jej bezpieczeństwo, przez pomyłkę atakuje na parkingu jednego z jej sąsiadów i w wyniku bójki doznaje poważnego urazu dłoni, który

 • "Zawsze warto" odcinek 5

  Rodzice Marty odnawiają śluby. W trakcie rodzinnej uroczystości, w wyniku niewybrednych komentarzy najbliższej rodziny, Marta w końcu pozwala sobie na szczerość. Podczas rodzinnego wypadu do aquaparku Dorota robi rodzinne zdjęcia telefonem Łukasza. Zauważa całą serię nieodebranych połączeń od tajemniczej Patrycji. Italian nie daje się spławić i nadal szantażuje Adę. Grozi, że jeśli dziewczyna nie spotka się ze starym klientem, jej synowi może stać się krzywda. Ada postanawia zakończyć ten...