• Informacje na temat:

  sprawa nabrała

Artykuły na temat: sprawa nabrała
 • Marek Kaliszuk: Moje życie nabrało tempa

  ​W życiu zawodowym Marka Kaliszuka ostatnio dużo dzieje. Konieczna była więc przeprowadza z Trójmiasta do Warszawy. Aktor nie widzi jednak różnicy między tymi miastami. Jego zdaniem o jakości życia decyduje nie miejsce zamieszkania, ale relacje z ludźmi.

 • W sprawie Miley Cyrus

  Czekam na ten moment, kiedy Miley Cyrus zrobi Joaquina Phoenixa, kiedy wreszcie krzyknie: "Ha, nabrałam was! Ale z was łosie!". Jednak ten moment nie nadchodzi.

 • "Stranger Things" to plagiat? Charlie Kessler złożył pozew!

  W zeszłym roku pojawiły się spekulacje, że serial Stranger Things to plagiat. Fani serialu uważali, że to tylko plotki, jednak teraz sprawa nabrała innego znaczenia. Do sądu trafił pozew, w którym reżyser Charlie Kessler oskarża braci Duffer o kradzież. Jak zakończy się sprawa sądowa?

 • "Mieszanka mocnego łojenia"

  Rozpęd jakiego w ostatnich latach nabrała łódzka formacja Toxic Bonkers może imponować. Wydana w maju 2010 roku, piąta płyta "Plague", stała się dla zespołu przepustką umożliwiającą dzielenie sceny z największymi nazwami metalowej sceny.

 • Marcelina Szlachcic i teledysk "Q&A": Gościnnie Roksana Węgiel i Jacek Stachursky

  Młoda wokalistka zyskała popularność dzięki udziałowi w programie telewizyjnym "The Voice of Kids". Po zakończeniu talent show jej kariera nabrała tempa. W nowym singlu Marcelina Szlachcic prezentuje fanom, jak wygląda jej codzienne życie. "Q&A" to piosenka, za której pośrednictwem odpowiada na najczęściej zadawane jej pytania. W teledysku gościnnie pojawią się m.in. Roksana Węgiel, Jacek...

 • Klaudia Antos: Polka, która podbija taneczny świat

  O Klaudii Antos głośno zrobiło się po udziale w programie "You Can Dance Po prostu tańcz!". To właśnie wtedy jej taneczna kariera nabrała tempa. Co robi teraz?

 • Mateusz Damięcki: Nadeszły piękne chwile

  ..., które w oczywisty sposób odbiegają od rzeczywistości. Nie ma sensu tracić czas na polemikę na łamach mediów. Sprawa jest w sądzie. Widzom, bez względu na przekonania polityczne i opinie na temat Rosji...

 • Mena Suvari: W płatkach róż

  Cały świat usłyszał o niej za sprawą filmów "American Beauty" i "American Pie". I choć zagrała w jednej z najsłynniejszych scen w historii kina, to jej kariera nigdy nie nabrała tak dużego rozpędu, by przebić się do aktorskiej pierwszej ligi. W środę, 13 lutego, Mena Suvari, skończyła 40 lat.

 • Threatin – wielki przekręt czy wielka prowokacja?

  O jego koncertach, na których nikt się nie pojawił, już krążą legendy. Jered Threatin, samozwańcza gwiazda rocka, według obserwatorów całego wydarzenia skompromitował siebie i cały projekt, który tworzył w internecie. On sam jednak jest przekonany, że nabrał wszystkich.

 • Inny rodzaj kina

  Telewizyjna widownia pewnie pamięta ją jeszcze jako bohaterkę "Barw szczęścia" - Julię Marczak-Zwoleńską. Od kiedy jednak aktorka podjęła decyzję o odejściu z obsady produkcji TVP, rozpędu nabrała jej kinowa kariera. Najpierw zagrała główną rolę w filmie Anny Jadowskiej "Z miłości" (2011), w tym roku za kreację w "Płynących wieżowcach" Tomasza Wasilewskiego otrzymała nagrodę dla najlepszej...

Zdjęcia na temat: sprawa nabrała
Wideo na temat: sprawa nabrała
 • "Gościnny występ" byłego prezydenta

  W 10. odcinku pierwszego sezonu, w scenie, w której Joffrey pokazuje Sansie zdekapitowane głowy wbite na pal, możemy dopatrzeć się wielkiego podobieństwa miedzy jedną z uciętych głów a Georgem W. Bushem. Wzmiankowane ujęcie widzimy w 1:09 sekundzie klipu. Zapewne cała sprawa nie nabrałaby znaczenia, gdyby nie to, że sami twórcy serialu - David Benioff i D.B. Weiss – przyznali w komentarzu

Dyskusje na temat: sprawa nabrała
 • Re: Magdalena Schejbal kończy 40 lat

  samego chirurga plastycznego. Jest naturalna i atrakcyjna. Całkiem inna sprawa to jej zdolności aktorskie. Zapewne jest zdolna, tyle tylko że specjalnie się nie stara, a jak wieść gminna niesie, sodowa(...) nabrała dystansu i dopiero teraz może coś zaprezentować jako aktorka. Życze powodzenia i szczęścia w 40-urodziny. Pozdrawiam p.Magdaleno. :)