• Informacje na temat:

  sprawdzić twoją

Artykuły na temat: sprawdzić twoją
 • Dorota Gardias testuje ukochanego! Sprawdzi się w roli ojca?

  Krzysztof będzie mógł sprawdzić się w roli samotnego ojca? Bo chyba pod jego czujnym okiem Dorota Gardias zostawiła swą 3-letnią córkę Hanię. "Jeśli partner podoła temu zadaniu, pogodynka do listy jego...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Liszowska najlepsza

  Rywalizacja w drugiej edycji przebojowego programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jest bardzo zacięta. W siódmym odcinku najlepsza okazała Joanna Liszowska, która wystąpiła jako Keith Flint z zespołu The Prodigy. Przypomnijmy, że to już druga wygrana aktorki - najlepsza była też w premierowym odcinku show.

 • Przypomnijmy, że aktorka została zwyciężczynią 1. edycji show Polsatu. Po zakończeniu programu producenci zaproponowali jej posadkę w jury, którą wcześniej zajmowała Katarzyna Kwiatkowska. Okazuje się, że Skrzyneckiej bardzo się to opłaciło! Jedna z gazet postanowiła sprawdzić, na jakiego rzędu stawkę może liczyć. Trzeba przyznać, że to niemała kwota! "Kasia jest teraz...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Gąsowski i Królikowski w nowych rolach?

  Trzecia odsłona popularnego show "Twoja twarz brzmi znajomo" nadciąga wielkimi krokami. Można już śmiało obstawiać, kogo zobaczymy w programie.

 • Agnieszka Kaczorowska szykuje się do ślubu? Już wszystko jasne!

  Mówi się, że Agnieszka Kaczorowska (25 l.), tancerka i gwiazda „Klanu”, jest tak bardzo zakochana, że jeszcze w tym roku wyjdzie za mąż. Sprawdziło to „Twoje Imperium”.

 • Maja Bohosiewicz: Uzależniona od adrenaliny

  Show "Twoja twarz brzmi znajomo" to program wymyślony jakby dla niej - Maja Bohosiewicz może tu pokazać pełnię swoich możliwości!

 • "Ranczo": Jestem dziś innym Kawalcem niż w czasach "Randki w ciemno"!

  W pamięci wielu telewidzów Jacek Kawalec wciąż pozostaje jako gospodarz legendarnej "Randki w ciemno". Fani seriali uwielbiają go za rolę Tomasza Witebskiego w kultowym "Ranczu". Świetnie sprawdził się w polsatowskim show "Twoja twarz brzmi znajomo". Do tego jeszcze wyprodukował multimedialne widowisko "Niezapomniany Joe Cocker - śpiewa Jacek Kawalec". Co u niego słychać?

 • Gwiazdy tańczą, gotują, śpiewają i skaczą do wody

  Gwiazdy zmierzą się z wyzwaniami, jakie telewizja Polsat szykuje im na wiosnę. "W Hells Kitchen nie ma taryfy ulgowej" - przekonuje Wojciech Modest Amaro. "Lubię wyzwania" - mówi z kolei Robert Rozmus o swoim udziale w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 • Magdalena Cielecka : Szykuje się dramatyczne rozstanie!

  Magda Cielecka (45 l.) od pewnego czasu rozkwita u boku przystojnego podróżnika. Wróżka Anna Kempisty sprawdziła, czy związek pięknej aktorki przetrwa...

 • Stefano Terrazzino: Nie tylko tancerz

  W Polsce tancerz wciąż postrzegany jest jako ktoś stojący niżej niż aktor czy wokalista - uważa Stefano Terrazzino. Artysta twierdzi, że dzięki udziałowi w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" mógł pokazać, że jest człowiekiem wszechstronnie utalentowanym, i uniknąć dalszego szufladkowania. Otrzymał też propozycję ciekawej pracy, w której będzie mógł zaprezentować swoje aktorskie i wokalne umiejętności.

Wideo na temat: sprawdzić twoją
 • Co twoje dziecko najczęściej robi w internecie?

  Internet kusi najmłodszych dostępem do nieograniczonej ilości filmów, gier i innych form spędzania wolnego czasu. Czy jednak rodzice wiedzą, co ich dzieci robią w sieci i na jakie strony wchodzą? Postanowiliśmy to sprawdzić w naszej sondzie ulicznej.

 • Na zawsze twoja

  Wzruszająca opowieść o miłości, autorstwa wybitnego francuskiego reżysera Patrice'a Leconte oraz producentów filmów "Coco Chanel", "Mr. Nobody" i "8 kobiet". W rolach głównych - Rebecca Hall, pamiętna gwiazda "Vicky Cristina Barcelona" Woody'ego Allena, Alan Rickman ("Harry Potter", "To właśnie miłość") oraz Richard Madden - Robb Stark z serialowego przeboju "Gra o tron". Młody mężczyzna zostaje zatrudniony przez bogatego właściciela fabryki. Kiedy poznaje jego piękną żonę, zakochuje się w...

 • Jezus mnie kocha

  Jezus Chrystus postanawia zejść na Ziemię i sprawdzić jak zareagują ludzie na rozpoczynającą się Apokalipsę.

Dyskusje na temat: sprawdzić twoją
 • Re: "Droga": Wiesław Gołas, absolutnie!

  Ale "Droga" była wcześniej niż "Czarne chmury". Absolutnie. Mylisz się. Było odwrotnie. Najpierw sprawdź, potem pisz... Pozdrawiam Do erki Sprawdziłem: pełna zgoda z Twoją sugestią: najpierw należy sprawdzić, a potem pisać. Absolutnie

 • Re: "Droga": Wiesław Gołas, absolutnie!

  Droga - premiera 3 stycznia 1975 Czarne chmury - premiera 23 grudnia 1973 Źródło filmpolski.pl Do erki Sprawdziłem: pełna zgoda z Twoją sugestią: najpierw należy sprawdzić, a potem pisać. Absolutnie Ale "Droga" była wcześniej niż "Czarne chmury". Absolutnie. Mylisz się. Było odwrotnie. Najpierw sprawdź, potem pisz... Pozdrawiam

 • Re: Nowa miłość Alicji w 5. sezonie "Lekarzy"

  Różczka jak już mogła (mógł) byś chociaż sprawdzić jak poprawnie pisze się nazwisko nim zaczniesz pisać Swoje opinie. O gustach się nie dyskutuje ale nie zgadzam się z Twoją opinią, Pani Magda jest dla mnie osobą o wielkim sercu robi coś dla innych i nie oczekuje nic w zamian, jest miła, wrażliwa i moim zdaniem wygląda pięknie.