• Informacje na temat:

  sprawdzone pozycje

Artykuły na temat: sprawdzone pozycje
 • "Utrzymać swoją pozycję"

  Jeden z utworów na nowym albumie niemieckiej formacji Freedom Call nosi tytuł "Flying High". Jest wielce prawdopodobne, że ten powermetalowy kwartet z Norymbergi rzeczywiście zajdzie wysoko, gdyż bardzo konsekwentnie buduje swoją pozycję na bardzo zatłoczonej przecież niemieckiej scenie metalowej. Każdy kolejny album przynosi materiał, którego słucha się naprawdę miło i, co najważniejsze, jest on lepszy od poprzednika. Podobne odczucia ma również Ilker Ersin, mający tureckie korzenie basista...

 • "Stary, sprawdzony metal"

  Wywiady z Jeffem Watersem należą do przyjemnych, bowiem Kanadyjczyk nie jest mrukiem. Humor mu dopisuje, najnowszy album Annihilator zbiera dobre recenzje, była to zatem świetna okazja do zadania mu także niestandardowych pytań. Lider thrashmetalowej legendy tryska optymizmem, który powinien udzielić się większości słuchaczy ich najnowszej produkcji.

 • Reżyser "Pozycji dziecka": O mojej zaborczej matce

  Rumuński reżyser Calin Peter Netzer, autor filmu "Pozycja dziecka", był jednym z gości festiwalu Wiosna Filmów w Warszawie. - To film nie tylko o mojej zaborczej matce. Starałem się stworzyć uniwersalną opowieść - powiedział reżyser.

 • Exodus sprawdzi waszą kondycję!

  ...debiutuje w 1985 roku za sprawą albumu "Bonded By Blood", który to uznany został za absolutną klasykę thrash metalu. Również kolejne pozycje z dyskografii zespołu, jak: "Fabulous Disaster" (1989), "Impact Is...

 • Adam Lambert "Velvet": Kolorowy drink

  ..."Loverboy", czy plumkająco-gitarowym "Roses" (w którym gościnnie pojawia się Nile Rodgers) - są to wszystko kompozycje, w których można się z miejsca zadurzyć. Co ważne nie znajdziemy tym razem na...

 • Mucha, dziewice i milionerzy

  Telewizja TVN wiosną 2010 roku stawia na sprawdzone pozycje rozrywkowe. Wśród nowości pojawią się dwa seriale oraz nowy program reality-show Magdy Gessler. Z kolei "Milionerzy" będą mogli korzystać z czwartego koła ratunkowego. Co jeszcze pokaże wiosną TVN?

 • Legalne oglądanie, czyli najlepsze tytuły, które obejrzysz w internecie (i nie tylko!)

  Klasyki i nowości filmowe, wielosezonowe produkcje oraz miniseriale – przedstawiamy listę najciekawszych pozycji, które można zobaczyć legalnie na popularnych platformach streamingowych.

 • Katy Perry z nową piosenką "Small Talk": Posłuchaj i sprawdź tekst

  "Small Talk" to następca letniego przeboju "Never Really Over" Katy Perry. Poniżej możecie sprawdzić tekstowe wideo do nowej piosenki amerykańskiej gwiazdy.

 • Niespodziewany zwrot akcji w reality show "Tylko Jeden"

  Który z zawodników jest najsilniejszy i najlepiej gotuje, a kto awansował dalej? W czwartym odcinku uczestnicy, oprócz codziennych obowiązków wojowników MMA, musieli się zmierzyć z niecodziennymi zadaniami. Blanka Lipińska sprawdziła ich umiejętności gotowania, a Mariusz Pudzianowski przygotował dla nich trening prawdziwego strongmana. W „Tylko Jeden” doszło także do zaskakującej zmiany składu.

 • Zmiany w Atrophia Red Sun

  W krakowskiej formacji Atrophia Red Sun nastąpiła zmiana na pozycji gitarzysty basowego. Obowiązki Grześka Feliksa przejął nowy, ale już sprawdzony na koncertach z zespołem, Łukasz Wronka.