• Informacje na temat:

  stachoń anna

Artykuły na temat: stachoń anna
 • Piotr Cyrwus nigdy o tym nie mówił. Rodzinny dramat trwa od lat

  Dramat jej i bliskich trwał od lat, ale dopiero teraz Anna Stachoń postanowiła się z nim publicznie zmierzyć. Na szczęście może liczyć na rodziców - Maję Berełkowską i Piotra Cyrwusa.

 • Piotr Cyrwus nie zmusza synów do małżeństwa

  Złote obrączki, małżeńska przysięga i Marsz Mendelsohna - ale tylko dla tych, którzy rzeczywiście tego chcą! Tak uważa Piotr Cyrwus. Z trojga dzieci aktora i jego żony Mai Barełkowskiej (54 l.) tylko córka Anna Maria Stachoń (27 l.) wyszła za mąż, a kilka lat temu urodziła synka. Synowie pary natomiast wolą na razie pozostawać w związkach nieformalnych. Mateusz studiował w Berlinie animację...

Wideo na temat: stachoń anna
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.