• Informacje na temat:

  stachursky chce być

Artykuły na temat: stachursky chce być
 • Marcelina Szlachcic i teledysk "Q&A": Gościnnie Roksana Węgiel i Jacek Stachursky

  Stachursky i producent utworu Deemz.

 • Stachursky zwariował?

  Chce odżywiać się przy pomocy energii słonecznej, wierzy w tarota, feng shui, numerologię oraz UFO. Stachursky coraz mocniej interesuje się ezoteryką.

 • Stachursky: Internet jest obecnie dla mnie bardzo życzliwy

  ...- W tamtym czasie płyta wywołała spore poruszenie, ale my mieliśmy wtedy inne wyobrażenia. Poszło to w kierunku, którego wtedy nie dostrzegaliśmy - opowiada Interii Stachursky o zamieszaniu wokół płyty "2009". Już we wrześniu wokalista wróci z kontynuacją kultowego krążka, natomiast nieco wcześniej usłyszymy "Doskozzzę" - singel, który ma wywrócić polski internet do góry nogami.

 • Stachursky "pedziuje"

  Bufiaste koszule z cekinami i falbanami, obcisłe spodnie, a to wszystko ognistoczerwone, fioletowe, błękitne... Takie stroje niebawem odmienią nie do poznania gwiazdora muzyki pop Jacka Stachursky'ego - pisze "Fakt".

 • Stachursky został radnym

  Popularny piosenkarz Stachursky, czyli Jacek Łaszczok, został... radnym w swoim rodzinnym mieście Czechowicach-Dziedzicach (Śląskie).

 • Stachursky zakończy karierę!

  ...- Przewiduję, że moja działalność artystyczna potrwa jeszcze cztery do pięciu lat. Nie należy na siłę trwać - powiedział w rozmowie z INTERIA.PL Jacek Stachursky.

 • Stachursky "łoi kapuchę"

  Stachursky zarobi w te wakacje prawie milion złotych - wynika z wyliczeń "Faktu". Tylko w lipcu popularny wokalista zainkasuje za 10 koncertów 400 tysięcy zł.

 • Stachursky z ogniem

  W piątek, 28 lipca, na placu koncertowym przy Bramie Oliwskiej odbędzie się specjalny koncert Stachursky'ego. Największym przebojom towarzyszyć będzie równie imponująca produkcja. Nie zabraknie gigantycznej sceny, pirotechniki, wizualizacji przygotowanych przez 100-osobową ekipę.

 • Stachursky podsumowuje karierę

  Do sklepów trafia właśnie dwupłytowe wydawnictwo "The Very Best Of" zawierające największe przeboje Stachursky'ego.

 • Wspaniały polski Stachursky?

  ...w sobie - podkreśla Stachursky w rozmowie z INTERIA.PL. Na płycie "Wspaniałe polskie przeboje 2" znajdą się przeboje takich wykonawców jak Turbo, T.Love czy Vox. - Klucz był tutaj oczywisty. To(...) w oryginale, ale chcę przybliżać je publiczności. Warto śpiewać, przypominać polskie piosenki. Warto wynosić je na piedestał. One generują dużo emocji i dużo radości - uważa Stachursky. Wkrótce na stronach...

Wideo na temat: stachursky chce być
 • Stachursky w "DDTVN" zaprezentował nowy singiel

  W tym roku Stachursky obchodzi 25-lecie działalności muzycznej. Przy okazji tego jubileuszu wypuścił również swój cover piosenki zespołu Dżem "Kim Jestem – Jestem Sobie". O tym utworze i swojej muzycznej karierze opowiedział w "Dzień Dobry TVN". - Jeżeli ktoś chce znaleźć odpowiedź na temat tego, co artystycznie drzemie w mojej duszy, to myślę, że utwory są tego najlepszym przykładem – wyjaśnił

 • Stachursky: Spróbuję swoich sił jako amator stand-uper

  Piosenkarz zdradza, że prace nad autorskim programem „Jacek Stachursky – 25 LAT Live, Stand up & Show” są już prawie na finiszu. Artysta chce się podzielić z fanami najciekawszymi wspomnieniami z różnych koncertów, okolicznościowych występów i nagrań, a wszystko to będzie okraszone dużą dawką humoru. Nie zabraknie również anegdot z życia prywatnego. Wokalista chce, żeby widowisko było pełne

 • Stachursky radnym Czechowic-Dziedzic

  i porozumienia z innymi osobami. Nie jestem politykiem, a nowym samorządowcem, który chce tchnąć coś swojego w to, co się dzieje" - zapowiada Stachursky. (Źródło: TVS/x-news)(...) Łaszczok (47 l.), szerzej znany jako Stachursky. Wokalista kandydował z ostatniego miejsca listy lokalnego ugrupowania i uzyskał drugi wynik. Zaufało mu 196 mieszkańców. Jego komitet wywalczył jednak tylko