• Informacje na temat:

  stachursky koncert

Artykuły na temat: stachursky koncert
 • Stachursky "łoi kapuchę"

  Stachursky zarobi w te wakacje prawie milion złotych - wynika z wyliczeń "Faktu". Tylko w lipcu popularny wokalista zainkasuje za 10 koncertów 400 tysięcy zł.

 • Stachursky oszukał dzieci?

  Jacek Stachursky (43 l.) nie przyjechał na festiwal zorganizowany przez Fundację Pomocy Dzieciom Ulicy w podwarszawskim Otwocku. Wokalista miał tam być główną gwiazdą.

 • Stachursky z ogniem

  W piątek, 28 lipca, na placu koncertowym przy Bramie Oliwskiej odbędzie się specjalny koncert Stachursky'ego. Największym przebojom towarzyszyć będzie równie imponująca produkcja. Nie zabraknie gigantycznej sceny, pirotechniki, wizualizacji przygotowanych przez 100-osobową ekipę.

 • Stachursky: Wierzę w anioły

  Stachursky święta Bożego Narodzenia spędzi w rodzinnych Czechowicach-Dziedzicach.

 • 100-lecie niepodległości: Stachursky, Mezo, Doniu i Red Lips w Kancelarii Premiera

  Koncert Meza, Stachursky'ego, Donia, Red Lips, a także pokazy Wojska Polskiego i służb mundurowych, dmuchany plac zabaw i zawody sportowe - to niektóre z atrakcji pikniku, który odbędzie się w Kancelarii Premiera 11 listopada z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

 • Sopot Festival: Stachursky i Mattafix

  Zwyciężyli Stachursky z piosenką "Z każdym Twym oddechem" (Słowik Publiczności) i grupa Mattafix z "Big City Life" (Bursztynowy Słowik). Na początek wystąpiło pięcioro polskich artystów: Gosia Andrzejewicz z utworem "Pozwól żyć", The Jet Set "Just Call Me", Mezo/Tabb i Miecz. Szcześniak "Wstawaj", Stachursky "Z każdym Twym oddechem" oraz grupa Sumptuastic "Za jeden uśmiech Twój". Do finału...

 • Sopot: Stachursky na początek

  W konkursie startuje 15 wykonawców, którzy rywalizować będą o statuetkę "Polskiego Hitu Lata 2009". Koncert rozpocznie się występem Stachursky'ego z piosenką "Zostań i bądź". Następnie sopockiej(...), zadecydują widzowie i słuchacze za pośrednictwem SMS-ów. Trzeci dzień festiwalu poświecony będzie jubileuszowi 35-lecia Budki Suflera. Zespół w czasie dwugodzinnego koncertu, wykona swoje największe przeboje...

 • Gdzie obejrzeć koncert Artyści Przeciw Nienawiści?

  ...27 lutego o godzinie 19 odbędzie się koncert o którym mówiło się od ponad miesiąca. Wydarzenie Artyści Przeciw Nienawiści będzie można oglądać za darmo w sieci.

 • Koncert "Roztańczony PGE Narodowy" w TVP2

  W sobotę 22 września, telewizyjna Dwójka pokaże koncert z udziałem polskich i światowych gwiazd muzyki tanecznej "Roztańczony PGE Narodowy". Na scenie pojawią się między innymi Sławomir, Zenon Martyniuk, Cleo i Sabrina.

 • Jacek Stachursky i "Doskozzza". Czy Polska jest na to gotowa?

  Zgodnie z zapowiedzią w piątek (5 kwietnia) o godz. 6:16 swój nowy singel "Doskozzza" zaprezentował Jacek Stachursky.

Wideo na temat: stachursky koncert
 • Stachursky: Spróbuję swoich sił jako amator stand-uper

  Piosenkarz zdradza, że prace nad autorskim programem „Jacek Stachursky – 25 LAT Live, Stand up & Show” są już prawie na finiszu. Artysta chce się podzielić z fanami najciekawszymi wspomnieniami z różnych koncertów, okolicznościowych występów i nagrań, a wszystko to będzie okraszone dużą dawką humoru. Nie zabraknie również anegdot z życia prywatnego. Wokalista chce, żeby widowisko było pełne