• Informacje na temat:

  stacja polsat

Artykuły na temat: stacja polsat
 • Polsat kasuje seriale z wiosennej ramówki

  ..."Pierwsza miłość" i "Na ratunek 112", codzienne seriale Polsatu znikają z anteny!

 • Jolanta Fajkowska z programem w Polsat News 2

  Jolanta Fajkowska dołączyła do zespołu prowadzących kanału publicystycznego Polsat News 2. Co sobotę, o godz. 13, zobaczymy jej autorski magazyn, w którym przedstawi wydarzenia i problemy społeczne, polityczne oraz obyczajowe widziane oczami kobiet w programie "Fajka pokoju".

 • Wielkie powroty! Co szykują TVN, TVP i Polsat?

  ..., przetrzymać seriale na przyszłość. Na początku marca zarządził, że stacja przerwie emisję "Motywu". Później tę decyzję cofnął. Utrzymał jednak postanowienie o zatrzymaniu na później serialu "Chyłka - Kasacja(...) oficjalnym powodem jest pandemia koronawirusa, wyniki oglądalności produkcji pozostawiały wiele do życzenia... Polsat Według doniesień portalu Wirtualnemedia.pl, w czerwcu na plan wrócić mają ekipy...

 • Aleksandra Frejus-Lipowczan odeszła z Polsat News 2

  Aleksandra Frejus-Lipowczan nie pracuje już w Telewizji Polsat. Rozstała się ze stacją z dniem 1 stycznia 2015.

 • Serialowa jesień w Telewizji Polsat

  Premierowy kryminalny „Ślad” z Anitą Jancią w roli dowódcy wydziału dochodzeniowo-śledczego CWŚ, nowe odcinki „W rytmie serca”, „Przyjaciółek”, „Pierwszej miłości” i „Świata według Kiepskich” oraz kontynuacje uwielbianych przez widzów seriali paradokumentalnych – oto, co Telewizja Polsat proponuje tej jesieni fanom seriali.

 • "Taniec z Gwiazdami": Casting na tancerzy

  Telewizja Polsat ogłosiła nabór do trzeciej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Stacja poszukuje nowych gwiazd tańca.

 • ​"Zawsze warto": Serialowa jesień w Telewizji Polsat

  Premierowy serial "Zawsze warto" z Katarzyną Zielińską, Weroniką Rosati i Julią Wieniawą w głównych rolach, nowe odcinki "Przyjaciółek", "Pierwszej miłości" "Świata według Kiepskich" i "W rytmie serca", oraz kontynuacje uwielbianych przez widzów seriali paradokumentalnych - oto, co Telewizja Polsat proponuje tej jesieni fanom seriali.

 • Koniec "Na krawędzi", będzie książka

  Telewizja Polsat podjęła decyzję o niekontynuowaniu serialu "Na krawędzi", jednak doceniając walory artystyczne produkcji, stacja zdecydowała o zgłoszeniu produkcji na międzynarodowe festiwale, mając nadzieję, że dzięki temu serial rozpocznie swoje drugie życie. Polsat prowadzi też rozmowy z jednym z wydawnictw o wydaniu wkrótce obu sezonów "Na krawędzi" w formie książkowej.

 • ​Polsat rusza z nowym kanałem

  Od kwietnia grupa Cyfrowy Polsat uruchamia nowy kanał telewizyjny. Polsat Seriale ma zastąpić uruchomiony w 2013 roku Polsat Romans.

 • "Kevin sam w domu" w wigilię w Polsacie

  Święta bez Kevina? I znów nie w tym roku... Kultowy "Kevin sam w domu" powróci na antenę Polsatu w wigilijny wieczór.

Zdjęcia na temat: stacja polsat
Wideo na temat: stacja polsat
Dyskusje na temat: stacja polsat